Автовокзал Нова Ушиця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Базарна площа, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03847-21394

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Нова Ушиця — Чернівці
08:00Хмельницький — Могилів-Подільський
10:58Вінниця — Кам'янець-Подільський
11:15Кам'янець-Подільський — Київ
12:05Хмельницький — Новодністровськ
12:45Нова Ушиця — Волочиськ
13:55Могилів-Подільський — Львів
15:00Кам'янець-Подільський — Вінниця
15:00Могилів-Подільський — Хмельницький
15:15Львів — Могилів-Подільський
15:50Кам'янець-Подільський — Новодністровськ
16:20Вінниця — Дунаївці
18:15Київ — Кам'янець-Подільський
20:55Київ — Кам'янець-Подільський
21:55Кам'янець-Подільський — Київ

за маршрутами автобусів

Вінниця — Дунаївці
16:20

Вінниця — Кам'янець-Подільський
10:58

Кам'янець-Подільський — Вінниця
15:00

Кам'янець-Подільський — Київ
11:15 21:55

Кам'янець-Подільський — Новодністровськ
15:50

Київ — Кам'янець-Подільський
18:15 20:55

Львів — Могилів-Подільський
15:15

Могилів-Подільський — Львів
13:55

Могилів-Подільський — Хмельницький
15:00

Нова Ушиця — Волочиськ
12:45

Нова Ушиця — Чернівці
06:10

Хмельницький — Могилів-Подільський
08:00

Хмельницький — Новодністровськ
12:05

Інформація оновлена: 29.08.2016