Автовокзал Жовква

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Коновальця (показати на мапі)

Телефон довідки: 03252-21109

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Хитрейки — Львів
06:25Рава-Руська — Львів
06:30Лавриків — Львів
06:30Любеля — Львів
06:40Львів — Сокаль
06:40Жовква — Львів (кр Нд)
06:45Волиця — Львів
06:45Люблін (Пол) — Львів
06:50Львів — Томашів (Пол) (кр Нд)
06:55Рава-Руська — Львів
07:05Карів — Львів
07:10Жовква — Львів
07:20Жовква — Любеля
07:20Жовква — Львів
07:20Казумин — Львів
07:20Нова Скварява — Львів
07:20Пирятин — Львів
07:20Цитуля — Львів
07:25Львів — Червоноград
07:25Рава-Руська — Львів
07:30Миколаїв — Люблін (Пол) (кр Нд)
07:30Жовква — Львів
07:35Жовква — Нова Скварява (кр Сб-Нд)
07:40Жовква — Львів
07:45Львів — Сокаль
07:50Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
07:50Забір'я — Львів
07:50Жовква — Львів
07:55Рава-Руська — Львів
08:00Львів — Ковель
08:00Жовква — Львів
08:05Львів — Рава-Руська
08:10Львів — Соснівка
08:10Жовква — Львів
08:10Майдан — Львів
08:15Санаторій «Немирів» — Львів
08:20Львів — Майдан
08:20Сокаль — Калуш
08:20Львів — Волиця
08:20Жовква — Львів
08:25Львів — Червоноград
08:25Рава-Руська — Львів
08:30Львів — Любеля (кр Нд)
08:30Жовква — Львів
08:30Любеля — Львів
08:35Львів — Карів
08:40Жовква — Львів
08:45Львів — Сокаль
08:45Львів — Нова Скварява
08:45Сокаль — Івано-Франківськ
08:50Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
08:50Жовква — Львів
08:50Гійче — Львів
08:55Дев'ятир — Львів
08:55Рава-Руська — Львів
09:00Жовква — Львів
09:00Львів — Цитуля
09:05Львів — Сокаль
09:05Львів — Люблін (Пол)
09:10Львів — Лавриків
09:10Львів — Думичі
09:10Жовква — Львів
09:15Львів — Рава-Руська
09:15Львів — Пирятин
09:20Львів — Казумин
09:20Жовква — Львів
09:20Львів — Хитрейки
09:20Лавриків — Львів
09:20Середкевичі — Львів
09:25Львів — Сокаль
09:25Львів — Майдан
09:25Рава-Руська — Львів
09:30Жовква — Львів
09:35Львів — Соснівка (кр Нд)
09:35Львів — Дев'ятир
09:40Львів — Забір'я
09:40Жовква — Львів
09:45Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
09:45Львів — Ковель
09:50Жовква — Львів
09:55Клебани — Львів
09:55Рава-Руська — Львів
10:00Львів — Майдан
10:00Жовква — Львів
10:00Любеля — Львів
10:00Цитуля — Львів
10:05Карів — Львів
10:10Львів — Купичволя (кр Нд)
10:10Жовква — Львів
10:20Львів — Рава-Руська
10:20Львів — Рава-Руська ч/з Магерів (кр Нд)
10:20Жовква — Львів
10:25Рава-Руська — Львів
10:30Львів — Любеля
10:30Жовква — Львів
10:35Львів — Соснівка
10:35Львів — Середкевичі
10:37Львів — Червоноград
10:40Сокаль — Івано-Франківськ
10:40Жовква — Львів
10:45Львів — Сокаль
10:50Жовква — Львів
10:50Казумин — Львів
10:55Пирятин — Львів
10:55Рава-Руська — Львів
11:00Жовква — Львів
11:10Жовква — Львів
11:10Майдан — Львів
11:10Нова Скварява — Львів
11:15Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
11:20Львів — Клебани
11:20Жовква — Львів
11:20Хитрейки — Львів
11:25Львів — Нова Скварява
11:25Львів — Червоноград
11:25Рава-Руська — Львів
11:30Жовква — Львів
11:35Львів — Соснівка
11:35Львів — Світязь "Шацькі озера"
11:35Львів — Гійче
11:40Жовква — Львів
11:41Львів — Сокаль
11:45Львів — Рава-Руська
11:50Забір'я — Львів
11:50Жовква — Львів
11:55Львів — Карів
11:55Рава-Руська — Львів
12:00Жовква — Львів
12:00Львів — Цитуля
12:00Любеля — Львів
12:10Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
12:10Жовква — Львів
12:13Львів — Сокаль
12:20Жовква — Львів
12:25Львів — Нова Скварява (кр Нд)
12:25Рава-Руська — Львів
12:29Львів — Червоноград
12:30Львів — Казумин
12:30Жовква — Львів
12:35Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
12:35Львів — Хитрейки
12:40Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
12:40Жовква — Львів
12:40Волиця — Львів
12:45Львів — Санаторій «Немирів»
12:50Жовква — Львів
12:55Рава-Руська — Львів
13:00Львів — Майдан
13:00Жовква — Львів
13:00Цитуля — Львів
13:05Львів — Соснівка
13:10Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
13:10Жовква — Львів
13:20Жовква — Купичволя (кр Нд)
13:20Жовква — Львів
13:25Львів — Рава-Руська
13:25Львів — Червоноград
13:25Рава-Руська — Львів
13:30Львів — Діброва (кр Нд)
13:30Жовква — Львів
13:40Львів — Ковель
13:40Жовква — Львів
13:45Львів — Лавриків
13:45Львів — Думичі
13:50Львів — Любеля
13:50Жовква — Львів
13:55Дев'ятир — Львів
13:55Рава-Руська — Львів
14:00Жовква — Львів
14:05Львів — Пирятин
14:10Жовква — Львів
14:13Львів — Сокаль
14:15Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
14:20Жовква — Львів
14:20Середкевичі — Львів
14:25Рава-Руська — Львів
14:29Львів — Червоноград
14:30Жовква — Львів
14:35Львів — Соснівка
14:35Львів — Волиця
14:40Жовква — Львів
14:45Львів — Сокаль
14:50Жовква — Львів
14:50Гійче — Львів
14:50Казумин — Львів
14:55Клебани — Львів
14:55Рава-Руська — Львів
15:00Львів — Любеля
15:00Жовква — Львів
15:01Львів — Сокаль
15:05Карів — Львів
15:10Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
15:10Жовква — Львів
15:15Хитрейки — Львів
15:20Львів — Ковель
15:20Жовква — Львів
15:20Лавриків — Львів
15:20Майдан — Львів
15:25Рава-Руська — Львів
15:30Жовква — Львів
15:30Любеля — Львів
15:33Львів — Сокаль
15:35Львів — Соснівка
15:40Львів — Нова Скварява
15:40Львів — Забір'я
15:40Жовква — Львів
15:41Львів — Червоноград
15:50Львів — Середкевичі
15:50Львів — Дев'ятир
15:50Жовква — Львів
15:55Рава-Руська — Львів
16:00Жовква — Львів
16:05Львів — Люблін (Пол)
16:10Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
16:10Жовква — Львів
16:20Львів — Майдан
16:20Жовква — Львів
16:20Нова Скварява — Львів
16:25Рава-Руська — Львів
16:25Санаторій «Немирів» — Львів
16:30Львів — Клебани
16:30Жовква — Львів
16:30Волиця — Львів
16:35Львів — Соснівка
16:35Львів — Нововолинськ
16:37Львів — Червоноград
16:40Львів — Гійче
16:40Жовква — Львів
16:40Львів — Цитуля
16:45Львів — Сокаль
16:50Львів — Рава-Руська ч/з Магерів (кр Нд)
16:50Львів — Казумин
16:50Жовква — Львів
16:55Рава-Руська — Львів
17:00Львів — Купичволя (кр Нд)
17:00Жовква — Львів
17:00Любеля — Львів
17:10Львів — Рава-Руська
17:10Жовква — Львів
17:20Жовква — Львів
17:20Пирятин — Львів
17:25Рава-Руська — Львів
17:30Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
17:30Львів — Нова Скварява (кр Сб)
17:30Жовква — Львів
17:30Забір'я — Львів
17:35Львів — Соснівка
17:41Львів — Червоноград
17:45Львів — Хитрейки
17:49Львів — Сокаль
17:55Львів — Карів
17:55Рава-Руська — Львів
18:04Львів — Рава-Руська
18:10Майдан — Львів
18:15Львів — Любеля
18:15Хитрейки — Львів
18:20Середкевичі — Львів
18:25Рава-Руська — Львів
18:29Львів — Червоноград
18:30Львів — Лавриків
18:35Львів — Соснівка
18:35Львів — Волиця
18:40Львів — Думичі
18:45Львів — Діброва
18:50Гійче — Львів
18:55Рава-Руська — Львів
19:00Івано-Франківськ — Сокаль
19:00Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
19:05Львів — Пирятин
19:05Львів — Майдан (кр Сб-Нд)
19:15Львів — Санаторій «Немирів»
19:17Львів — Сокаль
19:20Львів — Нова Скварява
19:25Львів — Червоноград
19:25Рава-Руська — Львів
19:35Львів — Соснівка
19:35Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
19:35Львів — Забір'я
19:40Львів — Любеля
19:40Львів — Цитуля
19:55Дев'ятир — Львів
19:55Рава-Руська — Львів
20:10Львів — Середкевичі
20:10Львів — Нова Скварява (кр Сб-Нд)
20:10Майдан — Львів
20:15Калуш — Сокаль
20:25Львів — Сокаль
20:25Клебани — Львів
20:25Рава-Руська — Львів
20:35Львів — Рава-Руська
20:45Львів — Хитрейки
20:50Львів — Клебани
20:50Львів — Гійче (Пт,Нд)
20:55Рава-Руська — Львів
21:05Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
21:25Рава-Руська — Львів
21:35Львів — Дев'ятир
21:40Івано-Франківськ — Сокаль
22:06Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
22:20Люблін (Пол) — Львів
22:35Львів — Рава-Руська

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Сокаль
19:00 21:40

Волиця — Львів
06:45 12:40 16:30

Гійче — Львів
08:50 14:50 18:50

Дев'ятир — Львів
08:55 13:55 19:55

Жовква — Купичволя
13:20(кр Нд)

Жовква — Львів
06:40(кр Нд) 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:10 09:20 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:20 10:30 10:40 10:50 11:00 11:10 11:20 11:30 11:40 11:50 12:00 12:10 12:20 12:30 12:40 12:50 13:00 13:10 13:20 13:30 13:40 13:50 14:00 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:00 15:10 15:20 15:30 15:40 15:50 16:00 16:10 16:20 16:30 16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30

Жовква — Любеля
07:20

Жовква — Нова Скварява
07:35(кр Сб-Нд)

Забір'я — Львів
07:50 11:50 17:30

Казумин — Львів
07:20 10:50 14:50

Калуш — Сокаль
20:15

Карів — Львів
07:05 10:05 15:05

Клебани — Львів
09:55 14:55 20:25

Лавриків — Львів
06:30 09:20 15:20

Львів — Волиця
08:20 14:35 18:35

Львів — Гійче
11:35 16:40 20:50(Пт,Нд)

Львів — Дев'ятир
09:35 15:50 21:35

Львів — Думичі
09:10 13:45 18:40

Львів — Діброва
13:30(кр Нд) 18:45

Львів — Забір'я
09:40 15:40 19:35

Львів — Казумин
09:20 12:30 16:50

Львів — Карів
08:35 11:55 17:55

Львів — Клебани
11:20 16:30 20:50

Львів — Ковель
08:00 09:45 13:40 15:20

Львів — Купичволя
10:10(кр Нд) 17:00(кр Нд)

Львів — Лавриків
09:10 13:45 18:30

Львів — Любеля
08:30(кр Нд) 10:30 13:50 15:00 18:15 19:40

Львів — Люблін (Пол)
09:05 16:05

Львів — Майдан
08:20 09:25 10:00 13:00 16:20 19:05(кр Сб-Нд)

Львів — Нова Скварява
08:45 11:25 12:25(кр Нд) 15:40 17:30(кр Сб) 19:20 20:10(кр Сб-Нд)

Львів — Нововолинськ
16:35

Львів — Пирятин
09:15 14:05 19:05

Львів — Рава-Руська
08:05 09:15 10:20 11:45 13:25 17:10 18:04 20:35 22:35

Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
07:50 08:50 09:45 10:20(кр Нд) 11:15 12:10 12:35 13:10 14:15 15:10 16:10 16:50(кр Нд) 17:30 19:00 19:35 21:05 22:06

Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
12:40

Львів — Санаторій «Немирів»
12:45 19:15

Львів — Світязь "Шацькі озера"
11:35

Львів — Середкевичі
10:35 15:50 20:10

Львів — Сокаль
06:40 07:45 08:45 09:05 09:25 10:45 11:41 12:13 14:13 14:45 15:01 15:33 16:45 17:49 19:17 20:25

Львів — Соснівка
08:10 09:35(кр Нд) 10:35 11:35 13:05 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35

Львів — Томашів (Пол)
06:50(кр Нд)

Львів — Хитрейки
09:20 12:35 17:45 20:45

Львів — Цитуля
09:00 12:00 16:40 19:40

Львів — Червоноград
07:25 08:25 10:37 11:25 12:29 13:25 14:29 15:41 16:37 17:41 18:29 19:25

Любеля — Львів
06:30 08:30 10:00 12:00 15:30 17:00

Люблін (Пол) — Львів
06:45 22:20

Майдан — Львів
08:10 11:10 15:20 18:10 20:10

Миколаїв — Люблін (Пол)
07:30(кр Нд)

Нова Скварява — Львів
07:20 11:10 16:20

Пирятин — Львів
07:20 10:55 17:20

Рава-Руська — Львів
06:25 06:55 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25

Санаторій «Немирів» — Львів
08:15 16:25

Середкевичі — Львів
09:20 14:20 18:20

Сокаль — Івано-Франківськ
08:45 10:40

Сокаль — Калуш
08:20

Хитрейки — Львів
06:15 11:20 15:15 18:15

Цитуля — Львів
07:20 10:00 13:00

Інформація оновлена: 25.12.2013