Автовокзал Жмеринка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Жмеринка — Копайгород
05:00Жмеринка — Кудіївці
05:00Жмеринка — Джурин
05:00Жмеринка — Гута-Мовчанська ч/з Кацмазів (Чт,Нд)
05:00Жмеринка — Лисогірка
05:15Жмеринка — Жуківці (Чт,Нд)
05:45Жмеринка — Дубова
05:55Жмеринка — Браїлів
06:00Жмеринка — Токарівка
06:00Жмеринка — Лопатинці
06:00Жмеринка — Мартинівка
06:00Жмеринка — Носківці
06:10Жмеринка — Демидівка
06:10Жмеринка — Шаргород
06:15Жмеринка — Олексіївка
06:15Жмеринка — Вознівці
06:20Жмеринка — Вінниця
06:25Жмеринка — Жуківці
06:30Жмеринка — Бар
06:40Жмеринка — Житомир
06:40Жмеринка — Курилівці
06:45Жмеринка — Мала Жмеринка
06:45Жмеринка — Сідава
07:00Жмеринка — Дубова
07:00Жмеринка — Станіславчик
07:00Жмеринка — Вінниця
07:00Жмеринка — Шаргород
07:05Жмеринка — Потоки
07:15Жмеринка — Жуківці
07:15Жмеринка — Мала Жмеринка
07:20Жмеринка — Токарівка (Сб)
07:20Жмеринка — Вінниця
07:30Жмеринка — Токарівка (Нд)
07:30Жмеринка — Вінниця
07:30Жмеринка — Гута-Мовчанська ч/з Кацмазів
07:30Жмеринка — Слобода-Чернятинська
07:30Жмеринка — Телелинці
07:30Жмеринка — Шаргород
07:45Жмеринка — Мала Жмеринка
07:45Жмеринка — Вінниця
07:45Жмеринка — Бар
07:50Жмеринка — Мовчани
07:50Жмеринка — Шаргород
08:00Жмеринка — Мовчани
08:00Жмеринка — Браїлів
08:00Жмеринка — Вінниця
08:00Жмеринка — Носківці
08:00Жмеринка — Кудіївці
08:00Жмеринка — Сербинівці
08:05Жмеринка — Шаргород
08:10Жмеринка — Жуківці
08:10Жмеринка — Могилів-Подільський
08:10Жмеринка — Щучинці
08:20Жмеринка — Мала Жмеринка
08:20Жмеринка — Вінниця (кр Сб-Нд)
08:30Жмеринка — Вінниця (Сб-Нд)
08:30Жмеринка — Станіславчик
08:35Жмеринка — Шаргород
08:40Жмеринка — Браїлів
08:40Жмеринка — Вінниця (кр Сб-Нд)
08:55Жмеринка — Вінниця
09:00Жмеринка — Мала Жмеринка
09:10Жмеринка — Токарівка
09:15Жмеринка — Браїлів
09:15Жмеринка — Шаргород
09:20Жмеринка — Вінниця
09:22Жмеринка — Вінниця
09:30Жмеринка — Станіславчик
09:40Жмеринка — Вінниця
09:45Жмеринка — Сідава
09:50Жмеринка — Бар
10:00Жмеринка — Жуківці
10:00Жмеринка — Браїлів
10:00Жмеринка — Вінниця
10:00Жмеринка — Носківці
10:20Жмеринка — Станіславчик
10:20Жмеринка — Шаргород
10:30Жмеринка — Вінниця
10:45Жмеринка — Токарівка
10:45Жмеринка — Мала Жмеринка
10:45Жмеринка — Вінниця
10:45Жмеринка — Шаргород
10:50Жмеринка — Житомир
10:55Жмеринка — Браїлів
11:00Жмеринка — Жуківці
11:00Жмеринка — Вознівці
11:00Жмеринка — Кудіївці
11:00Жмеринка — Щучинці
11:15Жмеринка — Вінниця
11:20Жмеринка — Станіславчик
11:30Жмеринка — Токарівка
11:30Жмеринка — Вінниця
11:40Жмеринка — Курилівці
11:40Жмеринка — Шаргород
11:45Жмеринка — Лопатинці
11:45Жмеринка — Мартинівка
11:45Жмеринка — Джурин
12:00Жмеринка — Вінниця
12:00Жмеринка — Телелинці
12:05Жмеринка — Шаргород
12:20Жмеринка — Станіславчик
12:25Жмеринка — Токарівка
12:25Жмеринка — Вінниця
12:30Жмеринка — Кудіївці
12:30Жмеринка — Сербинівці
12:40Жмеринка — Демидівка
12:40Жмеринка — Бар
12:45Жмеринка — Мовчани
12:50Жмеринка — Носківці
13:00Жмеринка — Жуківці
13:00Жмеринка — Мала Жмеринка
13:00Жмеринка — Вінниця
13:00Жмеринка — Лисогірка
13:15Жмеринка — Гута-Мовчанська ч/з Кацмазів
13:20Жмеринка — Станіславчик
13:20Жмеринка — Шаргород
13:30Жмеринка — Токарівка
13:35Жмеринка — Браїлів
13:40Жмеринка — Вінниця
13:45Жмеринка — Дубова
13:45Жмеринка — Шаргород
13:50Жмеринка — Бар
14:00Жмеринка — Вінниця
14:15Жмеринка — Потоки
14:20Жмеринка — Вінниця
14:20Жмеринка — Станіславчик
14:25Жмеринка — Копайгород
14:30Жмеринка — Токарівка
14:30Жмеринка — Кудіївці
14:50Жмеринка — Бар
14:50Жмеринка — Шаргород
15:00Жмеринка — Жуківці
15:00Жмеринка — Мала Жмеринка
15:00Жмеринка — Вінниця
15:00Жмеринка — Вознівці
15:00Жмеринка — Носківці
15:00Жмеринка — Щучинці
15:15Жмеринка — Сідава
15:20Жмеринка — Браїлів
15:30Жмеринка — Вінниця
15:30Жмеринка — Станіславчик
15:35Жмеринка — Токарівка
15:35Жмеринка — Слобода-Чернятинська
15:40Жмеринка — Могилів-Подільський
15:55Жмеринка — Вінниця
16:00Жмеринка — Браїлів
16:05Жмеринка — Шаргород
16:20Жмеринка — Вінниця
16:30Жмеринка — Жуківці
16:30Жмеринка — Токарівка
16:30Жмеринка — Станіславчик
16:30Жмеринка — Мовчани
16:40Жмеринка — Вінниця
16:40Жмеринка — Демидівка
16:45Жмеринка — Мала Жмеринка
17:00Жмеринка — Бар
17:00Жмеринка — Вінниця
17:00Жмеринка — Носківці
17:00Жмеринка — Олексіївка
17:00Жмеринка — Телелинці
17:00Жмеринка — Мовчани
17:05Жмеринка — Шаргород
17:15Жмеринка — Дубова
17:15Жмеринка — Гута-Мовчанська ч/з Кацмазів
17:25Жмеринка — Браїлів
17:25Жмеринка — Токарівка
17:30Жмеринка — Вінниця
17:30Жмеринка — Лопатинці
17:30Жмеринка — Мартинівка
17:30Жмеринка — Кудіївці
17:30Жмеринка — Станіславчик
17:30Жмеринка — Сідава
17:40Жмеринка — Вознівці
17:45Жмеринка — Мала Жмеринка
17:45Жмеринка — Вінниця
18:00Жмеринка — Жуківці
18:00Жмеринка — Щучинці
18:10Жмеринка — Шаргород
18:10Жмеринка — Станіславчик
18:15Жмеринка — Браїлів
18:15Жмеринка — Вінниця
18:20Жмеринка — Токарівка
18:30Жмеринка — Токарівка
18:30Жмеринка — Слобода-Чернятинська
18:50Жмеринка — Вінниця
19:00Жмеринка — Бар
19:10Жмеринка — Станіславчик
19:10Жмеринка — Шаргород (Пт)
19:30Жмеринка — Браїлів
19:30Жмеринка — Вінниця
19:45Жмеринка — Мала Жмеринка
19:50Жмеринка — Вінниця
20:10Жмеринка — Жуківці
20:10Жмеринка — Вінниця
20:15Жмеринка — Станіславчик
20:25Жмеринка — Бар
20:30Жмеринка — Вінниця
20:30Жмеринка — Шаргород
20:50Жмеринка — Могилів-Подільський

за маршрутами автобусів

Жмеринка — Бар
06:30 07:45 09:50 12:40 13:50 14:50 17:00 19:00 20:25

Жмеринка — Браїлів
05:55 08:00 08:40 09:15 10:00 10:55 13:35 15:20 16:00 17:25 18:15 19:30

Жмеринка — Вознівці
06:15 11:00 15:00 17:40

Жмеринка — Вінниця
06:20 07:00 07:20 07:30 07:45 08:00 08:20(кр Сб-Нд) 08:30(Сб-Нд) 08:40(кр Сб-Нд) 08:55 09:20 09:22 09:40 10:00 10:30 10:45 11:15 11:30 12:00 12:25 13:00 13:40 14:00 14:20 15:00 15:30 15:55 16:20 16:40 17:00 17:30 17:45 18:15 18:50 19:30 19:50 20:10 20:30

Жмеринка — Гута-Мовчанська ч/з Кацмазів
05:00(Чт,Нд) 07:30 13:15 17:15

Жмеринка — Демидівка
06:10 12:40 16:40

Жмеринка — Джурин
05:00 11:45

Жмеринка — Дубова
05:45 07:00 13:45 17:15

Жмеринка — Житомир
06:40 10:50

Жмеринка — Жуківці
05:15(Чт,Нд) 06:25 07:15 08:10 10:00 11:00 13:00 15:00 16:30 18:00 20:10

Жмеринка — Копайгород
04:40 14:25

Жмеринка — Кудіївці
05:00 08:00 11:00 12:30 14:30 17:30

Жмеринка — Курилівці
06:40 11:40

Жмеринка — Лисогірка
05:00 13:00

Жмеринка — Лопатинці
06:00 11:45 17:30

Жмеринка — Мала Жмеринка
06:45 07:15 07:45 08:20 09:00 10:45 13:00 15:00 16:45 17:45 19:45

Жмеринка — Мартинівка
06:00 11:45 17:30

Жмеринка — Мовчани
07:50 08:00 12:45 16:30 17:00

Жмеринка — Могилів-Подільський
08:10 15:40 20:50

Жмеринка — Носківці
06:00 08:00 10:00 12:50 15:00 17:00

Жмеринка — Олексіївка
06:15 17:00

Жмеринка — Потоки
07:05 14:15

Жмеринка — Сербинівці
08:00 12:30

Жмеринка — Слобода-Чернятинська
07:30 15:35 18:30

Жмеринка — Станіславчик
07:00 08:30 09:30 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:30 16:30 17:30 18:10 19:10 20:15

Жмеринка — Сідава
06:45 09:45 15:15 17:30

Жмеринка — Телелинці
07:30 12:00 17:00

Жмеринка — Токарівка
06:00 07:20(Сб) 07:30(Нд) 09:10 10:45 11:30 12:25 13:30 14:30 15:35 16:30 17:25 18:20 18:30

Жмеринка — Шаргород
06:10 07:00 07:30 07:50 08:05 08:35 09:15 10:20 10:45 11:40 12:05 13:20 13:45 14:50 16:05 17:05 18:10 19:10(Пт) 20:30

Жмеринка — Щучинці
08:10 11:00 15:00 18:00

Інформація оновлена: 29.08.2016