Автовокзал Ставище

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 246-51463

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Ставище — Київ (Пн-Вт,Пт)
05:35Ставище — Біла Церква ч/з Кривець
05:35Ставище — Київ ч/з Попружна
05:40Ставище — Київ ч/з Стрижавка
06:00Ставище — Стрижавка (Вт,Пт)
06:10Ставище — Журавлиха (Вт,Пт)
06:15Ставище — Красилівка
06:20Ставище — Торчиця (Вт,Пт)
06:20Ставище — Попружна (Вт,Пт)
06:20Ставище — Василиха (Вт,Пт)
06:30Ставище — Полковниче (Вт,Пт)
07:00Ставище — Любча (Вт,Пт)
07:00Ставище — Юрківка (Вт,Пт)
07:10Ставище — Розкішна (кр Сб-Нд)
08:05Ставище — Київ
08:10Ставище — Тараща
08:10Ставище — Біла Церква ч/з Кривець
08:20Ставище — Біла Церква ч/з Журавлиха
09:10Ставище — Біла Церква ч/з Кривець
09:27Розумниця — Київ
09:30Ставище — Журавлиха (Вт,Пт)
09:55Ватутіне — Київ
10:00Ставище — Попружна (Вт,Пт)
10:00Ставище — Розкішна (кр Сб-Нд)
10:14Ставище — Красилівка
10:30Ставище — Василиха (Вт,Пт)
10:30Ставище — Полковниче (Вт,Пт)
10:30Ставище — Торчиця (Вт,Пт)
10:40Київ — Звенигородка
11:00Ставище — Стрижавка (Вт,Пт)
11:20Ставище — Юрківка (Вт,Пт)
12:05Ставище — Біла Церква ч/з Кривець
13:10Ставище — Тараща
13:40Ставище — Київ
14:00Ставище — Київ ч/з Попружна
14:20Ставище — Біла Церква ч/з Журавлиха
14:50Ставище — Біла Церква ч/з Кривець
15:00Ставище — Любча (Вт,Пт)
15:20Ставище — Біла Церква ч/з Кривець
15:28Богуслав — Тетіїв (Пт,Нд)
16:31Розумниця — Київ
16:50Ставище — Біла Церква ч/з Кривець
17:05Ставище — Розкішна (кр Сб-Нд)
17:20Звенигородка — Київ
17:40Київ — Ватутіне
17:50Тетіїв — Богуслав (Пт,Нд)
18:20Ставище — Біла Церква ч/з Журавлиха
18:30Ставище — Біла Церква ч/з Кривець

за маршрутами автобусів

Богуслав — Тетіїв
15:28(Пт,Нд)

Ватутіне — Київ
09:55

Звенигородка — Київ
17:20

Київ — Ватутіне
17:40

Київ — Звенигородка
10:40

Розумниця — Київ
09:27 16:31

Ставище — Біла Церква ч/з Журавлиха
08:20 14:20 18:20

Ставище — Біла Церква ч/з Кривець
05:35 08:10 09:10 12:05 14:50 15:20 16:50 18:30

Ставище — Василиха
06:20(Вт,Пт) 10:30(Вт,Пт)

Ставище — Журавлиха
06:10(Вт,Пт) 09:30(Вт,Пт)

Ставище — Київ
05:30(Пн-Вт,Пт) 08:05 13:40

Ставище — Київ ч/з Попружна
05:35 14:00

Ставище — Київ ч/з Стрижавка
05:40

Ставище — Красилівка
06:15 10:14

Ставище — Любча
07:00(Вт,Пт) 15:00(Вт,Пт)

Ставище — Полковниче
06:30(Вт,Пт) 10:30(Вт,Пт)

Ставище — Попружна
06:20(Вт,Пт) 10:00(Вт,Пт)

Ставище — Розкішна
07:10(кр Сб-Нд) 10:00(кр Сб-Нд) 17:05(кр Сб-Нд)

Ставище — Стрижавка
06:00(Вт,Пт) 11:00(Вт,Пт)

Ставище — Тараща
08:10 13:10

Ставище — Торчиця
06:20(Вт,Пт) 10:30(Вт,Пт)

Ставище — Юрківка
07:00(Вт,Пт) 11:20(Вт,Пт)

Тетіїв — Богуслав
17:50(Пт,Нд)

Інформація оновлена: 29.08.2016