Автовокзал Демидівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Рівне — Калинівка
06:15Вовковиї — Рівне
06:25Демидівка — Радивилів
06:30Демидівка — Луцьк ч/з Золочів
06:35Демидівка — Глибока Долина
06:40Пляшева — Рівне
06:40Демидівка — Пашева
06:50Дубно — Боремель
06:50Демидівка — Перекалі
07:05Радивилів — Рівне
07:05Демидівка — Львів
07:20Демидівка — Дубно
07:30Диковини — Луцьк
07:30Калинівка — Рівне
07:35Демидівка — Луцьк
07:50Рівне — Боремель ч/з Малеве
07:50Демидівка — Вовковиї
07:55Дубно — Радивилів
08:00Глибока Долина — Рівне
08:10Демидівка — Перекалі
08:15Боремель — Дубно
08:20Дубно — Берестечко
08:35Броди — Луцьк ч/з Млинів
08:40Демидівка — Луцьк ч/з Золочів
08:40Пашева — Рівне
08:50Рівне — Лисин
09:00Вовковиї — Млинів
09:00Луцьк — Броди
09:15Перекалі — Рівне
09:20Рівне — Вичавки
09:20Рівне — Сокаль
09:30Берестечко — Дубно
09:40Рівне — Товпижин
09:45Демидівка — Малеве (кр Сб-Нд)
10:05Лисин — Рівне
10:30Демидівка — Луцьк ч/з Золочів
10:30Демидівка — Вовковиї
10:40Товпижин — Рівне
11:00Рівне — Підлозці
11:20Рівне — Пляшева
11:25Більче — Рівне
11:40Рівне — Радивилів
11:55Луцьк — Броди
12:00Вовковиї — Рівне
12:00Демидівка — Радивилів
12:10Рівне — Ільпибоки
12:10Луцьк — Горохів
12:20Дубно — Берестечко
12:45Пляшева — Рівне
12:45Рівне — Глибока Долина
13:10Демидівка — Луцьк ч/з Золочів
13:10Калинівка — Рівне
13:20Демидівка — Дубно
13:20Радивилів — Дубно
13:25Демидівка — Перекалі
13:30Берестечко — Дубно
13:45Луцьк — Берестечко
14:00Броди — Луцьк ч/з Млинів
14:20Рівне — Пашева
14:30Глибока Долина — Рівне
14:45Підлозці — Рівне
14:55Рівне — Острів
15:00Перекалі — Рівне
15:10Радивилів — Рівне
15:20Дубно — Боремель
15:30Вовковиї — Рівне
15:30Рівне — Товпижин
15:35Пляшева — Рівне
15:45Броди — Луцьк ч/з Млинів
15:45Рівне — Лисин
16:00Демидівка — Луцьк ч/з Золочів
16:10Пашева — Рівне
16:15Диковини — Луцьк
16:15Рівне — Вичавки
16:50Товпижин — Рівне
17:00Демидівка — Луцьк
17:10Боремель — Дубно
17:15Демидівка — Радивилів (Пт)
17:20Рівне — Боремель ч/з Малеве
17:20Дубно — Берестечко
17:25Лисин — Рівне
17:45Сокаль — Рівне
18:20Демидівка — Дубно
18:25Рівне — Калинівка
18:30Берестечко — Дубно
18:40Більче — Рівне
18:45Рівне — Пляшева
19:05Демидівка — Перекалі
19:15Луцьк — Броди
19:25Рівне — Глибока Долина
19:45Демидівка — Луцьк ч/з Золочів
20:50Рівне — Радивилів
20:55Луцьк — Берестечко
21:30Рівне — Пашева

за маршрутами автобусів

Берестечко — Дубно
09:30 13:30 18:30

Боремель — Дубно
08:15 17:10

Броди — Луцьк ч/з Млинів
08:35 14:00 15:45

Більче — Рівне
11:25 18:40

Вовковиї — Млинів
09:00

Вовковиї — Рівне
06:15 12:00 15:30

Глибока Долина — Рівне
08:00 14:30

Демидівка — Вовковиї
07:50 10:30

Демидівка — Глибока Долина
06:35

Демидівка — Дубно
07:20 13:20 18:20

Демидівка — Луцьк
07:35 17:00

Демидівка — Луцьк ч/з Золочів
06:30 08:40 10:30 13:10 16:00 19:45

Демидівка — Львів
07:05

Демидівка — Малеве
09:45(кр Сб-Нд)

Демидівка — Пашева
06:40

Демидівка — Перекалі
06:50 08:10 13:25 19:05

Демидівка — Радивилів
06:25 12:00 17:15(Пт)

Диковини — Луцьк
07:30 16:15

Дубно — Берестечко
08:20 12:20 17:20

Дубно — Боремель
06:50 15:20

Дубно — Радивилів
07:55

Калинівка — Рівне
07:30 13:10

Лисин — Рівне
10:05 17:25

Луцьк — Берестечко
13:45 20:55

Луцьк — Броди
09:00 11:55 19:15

Луцьк — Горохів
12:10

Пашева — Рівне
08:40 16:10

Перекалі — Рівне
09:15 15:00

Пляшева — Рівне
06:40 12:45 15:35

Підлозці — Рівне
14:45

Радивилів — Дубно
13:20

Радивилів — Рівне
07:05 15:10

Рівне — Ільпибоки
12:10

Рівне — Боремель ч/з Малеве
07:50 17:20

Рівне — Вичавки
09:20 16:15

Рівне — Глибока Долина
12:45 19:25

Рівне — Калинівка
06:10 18:25

Рівне — Лисин
08:50 15:45

Рівне — Острів
14:55

Рівне — Пашева
14:20 21:30

Рівне — Пляшева
11:20 18:45

Рівне — Підлозці
11:00

Рівне — Радивилів
11:40 20:50

Рівне — Сокаль
09:20

Рівне — Товпижин
09:40 15:30

Сокаль — Рівне
17:45

Товпижин — Рівне
10:40 16:50

Інформація оновлена: 30.08.2016