Автовокзал Демидівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-3753288

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Демидівка — Калинівка
06:15Вовковиї — Рівне
06:30Демидівка — Пашева
06:30Демидівка — Луцьк
06:35Демидівка — Глибока Долина
06:40Пляшева — Рівне
06:45Демидівка — Охматків
06:50Демидівка — Львів
07:05Радивилів — Рівне
07:20Демидівка — Дубно
07:25Диковини — Луцьк
07:30Калинівка — Рівне
07:30Демидівка — Вовковиї
07:45Рівне — Більче
07:45Демидівка — Охматків
08:05Глибока Долина — Рівне
08:35Броди — Луцьк
08:40Демидівка — Луцьк
08:40Пашев — Рівне
08:47Рівне — Лисин
08:58Луцьк — Броди
09:00Вовковиї — Млинів
09:10Охматків — Рівне
09:25Рівне — Товпижин
09:45Демидівка — Малеве
09:50Рівне — Вичавки
10:05Лисин — Рівне
10:30Млинів — Вовковиї
10:40Товпижин — Рівне
10:50Вичавки — Рівне
11:05Рівне — Підлозці
11:20Рівне — Пляшева
11:25Малеве — Рівне
12:00Вовковиї — Рівне
12:15Луцьк — Броди
12:15Рівне — Ільпибоки
12:45Рівне — Глибока Долина
12:45Пляшева — Рівне
13:10Демидівка — Луцьк
13:10Демидівка — Дубно
13:15Ільпибоки — Рівне
13:25Рівне — Охматків
13:40Луцьк — Берестечко
14:00Броди — Луцьк
14:20Рівне — Вовковиї
14:30Глибока Долина — Рівне
14:40Рівне — Пашева
14:45Підлозці — Рівне
14:55Охматків — Рівне
15:05Рівне — Пляшева
15:10Дружба — Рівне
15:30Вовковиї — Рівне
15:30Рівне — Товпижин
15:50Рівне — Лисин
16:00Демидівка — Луцьк
16:05Пашев — Рівне
16:10Рівне — Вичавки
16:15Берестечко — Луцьк
16:50Товпижин — Рівне
17:10Рівне — Вовковиї
17:25Лисин — Рівне
17:40Рівне — Боремель
18:10Демидівка — Дубно
18:20Рівне — Калинівка
18:40Рівне — Пляшева
18:40Боремель — Рівне
19:05Рівне — Охматків
19:20Рівне — Глибока Долина
19:40Демидівка — Луцьк
19:45Демидівка — Калинівка

за маршрутами автобусів

Ільпибоки — Рівне
13:15

Берестечко — Луцьк
16:15

Боремель — Рівне
18:40

Броди — Луцьк
08:35 14:00

Вичавки — Рівне
10:50

Вовковиї — Млинів
09:00

Вовковиї — Рівне
06:15 12:00 15:30

Глибока Долина — Рівне
08:05 14:30

Демидівка — Вовковиї
07:30

Демидівка — Глибока Долина
06:35

Демидівка — Дубно
07:20 13:10 18:10

Демидівка — Калинівка
06:10 19:45

Демидівка — Луцьк
06:30 08:40 13:10 16:00 19:40

Демидівка — Львів
06:50

Демидівка — Малеве
09:45

Демидівка — Охматків
06:45 07:45

Демидівка — Пашева
06:30

Диковини — Луцьк
07:25

Дружба — Рівне
15:10

Калинівка — Рівне
07:30

Лисин — Рівне
10:05 17:25

Луцьк — Берестечко
13:40

Луцьк — Броди
08:58 12:15

Малеве — Рівне
11:25

Млинів — Вовковиї
10:30

Охматків — Рівне
09:10 14:55

Пашев — Рівне
08:40 16:05

Пляшева — Рівне
06:40 12:45

Підлозці — Рівне
14:45

Радивилів — Рівне
07:05

Рівне — Ільпибоки
12:15

Рівне — Боремель
17:40

Рівне — Більче
07:45

Рівне — Вичавки
09:50 16:10

Рівне — Вовковиї
14:20 17:10

Рівне — Глибока Долина
12:45 19:20

Рівне — Калинівка
18:20

Рівне — Лисин
08:47 15:50

Рівне — Охматків
13:25 19:05

Рівне — Пашева
14:40

Рівне — Пляшева
11:20 15:05 18:40

Рівне — Підлозці
11:05

Рівне — Товпижин
09:25 15:30

Товпижин — Рівне
10:40 16:50

Інформація оновлена: 25.12.2019