Автовокзал Кобеляки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Перемоги, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05343-31097, 093-7922817

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Кобеляки — Свічкареве
05:00Кобеляки — Кременчук
06:00Кобеляки — Світлогірське
06:30Кобеляки — Полтава
06:30Кобеляки — Білики
06:40Кобеляки — Канави
06:45Кобеляки — Харків
07:00Кобеляки — Жуки
07:30Радянське — Полтава
07:45Кобеляки — Перегонівка
08:30Світлогірське — Полтава
09:40Полтава — Дніпро
10:00Кобеляки — Білики
11:15Кобеляки — Перегонівка
11:50Кобеляки — Чорбівка
11:50Кобеляки — Ліщинівка
12:00Кобеляки — Короп
12:01Кобеляки — Канави
12:10Кобеляки — Кременчук
12:15Кобеляки — Радянське
12:45Кобеляки — Свічкареве
13:45Кобеляки — Горішні Плавні
13:45Кобеляки — Горішні Плавні
14:30Кобеляки — Білики
15:00Полтава — Світлогірське
16:10Радянське — Полтава
16:20Кобеляки — Білики
16:50Кобеляки — Білики
16:50Кобеляки — Полтава
17:30Кобеляки — Полтава

за маршрутами автобусів

Кобеляки — Білики
06:30 10:00 14:30 16:20 16:50

Кобеляки — Горішні Плавні
13:45 13:45

Кобеляки — Жуки
07:00

Кобеляки — Канави
06:40 12:01

Кобеляки — Короп
12:00

Кобеляки — Кременчук
05:00 12:10

Кобеляки — Ліщинівка
11:50

Кобеляки — Перегонівка
07:45 11:15

Кобеляки — Полтава
06:30 16:50 17:30

Кобеляки — Радянське
12:15

Кобеляки — Світлогірське
06:00

Кобеляки — Свічкареве
05:00 12:45

Кобеляки — Харків
06:45

Кобеляки — Чорбівка
11:50

Полтава — Дніпро
09:40

Полтава — Світлогірське
15:00

Радянське — Полтава
07:30 16:10

Світлогірське — Полтава
08:30

Інформація оновлена: 31.08.2016