Автовокзал Кобеляки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Перемоги, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05343-31097, 093-7922817

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Кобеляки — Свічкареве
06:00Кобеляки — Світлогірське
06:30Кобеляки — Полтава
06:30Кобеляки — Білики
06:40Кобеляки — Канави
06:45Кобеляки — Харків
07:00Кобеляки — Жуки
07:30Придніпрянське — Полтава
07:45Кобеляки — Перегонівка
08:30Світлогірське — Полтава
10:00Кобеляки — Білики
11:10Кобеляки — Полтава
11:10Кобеляки — Білики
11:15Кобеляки — Перегонівка
11:50Кобеляки — Чорбівка
11:50Кобеляки — Ліщинівка
12:00Кобеляки — Короп
12:01Кобеляки — Канави
12:10Кобеляки — Кременчук
12:15Кобеляки — Бутенки
12:45Кобеляки — Свічкареве
14:30Кобеляки — Білики
15:00Полтава — Світлогірське
16:20Кобеляки — Білики
16:50Кобеляки — Полтава
16:50Кобеляки — Білики
17:05Кобеляки — Бутенки
17:30Кобеляки — Полтава

за маршрутами автобусів

Кобеляки — Бутенки
12:15 17:05

Кобеляки — Білики
06:30 10:00 11:10 14:30 16:20 16:50

Кобеляки — Жуки
07:00

Кобеляки — Канави
06:40 12:01

Кобеляки — Короп
12:00

Кобеляки — Кременчук
12:10

Кобеляки — Ліщинівка
11:50

Кобеляки — Перегонівка
07:45 11:15

Кобеляки — Полтава
06:30 11:10 16:50 17:30

Кобеляки — Світлогірське
06:00

Кобеляки — Свічкареве
05:00 12:45

Кобеляки — Харків
06:45

Кобеляки — Чорбівка
11:50

Полтава — Світлогірське
15:00

Придніпрянське — Полтава
07:30

Світлогірське — Полтава
08:30

Інформація оновлена: 25.11.2019