Автовокзал Оржиця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05357-91305

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Оржиця — Полтава
04:50Оржиця — Гребінка
05:00Оржиця — Київ
05:10Оржиця — Полтава
05:50Оржиця — Черкаси
06:00Лубни — Кременчук
06:55Лубни — Старий Іржавець
07:15Оржиця — Чайківщина
07:50Оржиця — Лубни
07:50Оржиця — Лубни
08:00Старий Іржавець — Лубни
08:00Старий Іржавець — Лубни
09:00Миргород — Черкаси
09:45Оржиця — Полтава
10:35Черкаси — Миргород
11:30Оржиця — Чайківщина
12:30Оржиця — Лубни
12:30Оржиця — Черкаси
12:55Лубни — Старий Іржавець
14:00Старий Іржавець — Лубни
15:30Оржиця — Полтава
15:30Оржиця — Київ
15:40Черкаси — Миргород
16:00Оржиця — Чутівка
16:05Кременчук — Лубни
16:05Кременчук — Лубни
16:25Миргород — Черкаси
16:35Гребінка — Полтава
16:55Оржиця — Чутівка
17:00Оржиця — Лубни
18:00Оржиця — Лубни
18:05Оржиця — Полтава

за маршрутами автобусів

Гребінка — Полтава
16:35

Кременчук — Лубни
16:05 16:05

Лубни — Кременчук
06:00

Лубни — Старий Іржавець
06:55 12:55

Миргород — Черкаси
09:00 16:25

Оржиця — Гребінка
04:50

Оржиця — Київ
05:00 15:30

Оржиця — Лубни
07:50 07:50 12:30 17:00 18:00

Оржиця — Полтава
04:50 05:10 09:45 15:30 18:05

Оржиця — Чайківщина
07:15 11:30

Оржиця — Черкаси
05:50 12:30

Оржиця — Чутівка
16:00 16:55

Старий Іржавець — Лубни
08:00 08:00 14:00

Черкаси — Миргород
10:35 15:40

Інформація оновлена: 31.08.2016