Автовокзал Оржиця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05357-91305

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Оржиця — Полтава
05:00Оржиця — Київ
05:10Оржиця — Полтава
06:00Лубни — Кременчук
07:00Оржиця — Старий Іржавець
07:15Оржиця — Чайківщина
09:00Миргород — Черкаси
09:45Оржиця — Полтава
10:35Черкаси — Миргород
12:00Оржиця — Чайківщина
12:30Оржиця — Черкаси
12:30Оржиця — Лубни
12:55Оржиця — Старий Іржавець
13:40Оржиця — Лазірки
13:40Оржиця — Лазірки
15:15Оржиця — Київ
15:15Оржиця — Полтава
15:40Черкаси — Миргород
16:05Кременчук — Лубни
16:10Гребінка — Полтава
16:25Миргород — Черкаси
16:55Оржиця — Чутівка
17:00Оржиця — Чайківщина
18:05Оржиця — Полтава

за маршрутами автобусів

Гребінка — Полтава
16:10

Кременчук — Лубни
16:05

Лубни — Кременчук
06:00

Миргород — Черкаси
09:00 16:25

Оржиця — Київ
05:00 15:15

Оржиця — Лазірки
13:40 13:40

Оржиця — Лубни
12:30

Оржиця — Полтава
04:50 05:10 09:45 15:15 18:05

Оржиця — Старий Іржавець
07:00 12:55

Оржиця — Чайківщина
07:15 12:00 17:00

Оржиця — Черкаси
12:30

Оржиця — Чутівка
16:55

Черкаси — Миргород
10:35 15:40

Інформація оновлена: 25.11.2019