Автовокзал Велика Лепетиха

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Котляревського, 24 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05543-21290

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:27Одеса — Запоріжжя
03:55Мала Лепетиха — Херсон
05:00Велика Лепетиха — Миколаїв
06:15Верхній Рогачик — Херсон
06:25Нижній Рогачик — Херсон
07:00Велика Лепетиха — Князе-Григорівка
07:00Рубанівка — Херсон
07:10Велика Лепетиха — Мала Лепетиха
07:40Рубанівка — Велика Лепетиха
07:45Рубанівка — Херсон
07:50Велика Лепетиха — Запоріжжя
08:05Князе-Григорівка — Велика Лепетиха
08:10Демидівка — Велика Лепетиха
08:20Мала Лепетиха — Велика Лепетиха
08:45Енергодар — Одеса
10:35Верхній Рогачик — Херсон
10:45Верхній Рогачик — Херсон
11:00Херсон — Верхній Рогачик
11:05Запоріжжя — Кишинів (Мол)
11:15Запоріжжя — Каховка
12:10Велика Лепетиха — Князе-Григорівка
12:15Велика Лепетиха — Мала Лепетиха
12:25Херсон — Запоріжжя
12:30Велика Лепетиха — Рубанівка
12:55Кишинів (Мол) — Запоріжжя
14:15Запоріжжя — Херсон
14:15Херсон — Мала Лепетиха
14:20Велика Лепетиха — Демидівка
15:20Одеса — Енергодар
15:55Херсон — Рубанівка
17:30Каховка — Запоріжжя
18:10Верхній Рогачик — Херсон
18:45Херсон — Верхній Рогачик
20:20Херсон — Нижній Рогачик
20:45Херсон — Рубанівка
21:40Запоріжжя — Одеса
22:35Херсон — Верхній Рогачик

за маршрутами автобусів

Велика Лепетиха — Демидівка
14:20

Велика Лепетиха — Запоріжжя
07:50

Велика Лепетиха — Князе-Григорівка
07:00 12:10

Велика Лепетиха — Мала Лепетиха
07:10 12:15

Велика Лепетиха — Миколаїв
05:00

Велика Лепетиха — Рубанівка
12:30

Верхній Рогачик — Херсон
06:15 10:35 10:45 18:10

Демидівка — Велика Лепетиха
08:10

Енергодар — Одеса
08:45

Запоріжжя — Каховка
11:15

Запоріжжя — Кишинів (Мол)
11:05

Запоріжжя — Одеса
21:40

Запоріжжя — Херсон
14:15

Каховка — Запоріжжя
17:30

Кишинів (Мол) — Запоріжжя
12:55

Князе-Григорівка — Велика Лепетиха
08:05

Мала Лепетиха — Велика Лепетиха
08:20

Мала Лепетиха — Херсон
03:55

Нижній Рогачик — Херсон
06:25

Одеса — Енергодар
15:20

Одеса — Запоріжжя
02:27

Рубанівка — Велика Лепетиха
07:40

Рубанівка — Херсон
07:00 07:45

Херсон — Верхній Рогачик
11:00 18:45 22:35

Херсон — Запоріжжя
12:25

Херсон — Мала Лепетиха
14:15

Херсон — Нижній Рогачик
20:20

Херсон — Рубанівка
15:55 20:45

Інформація оновлена: 03.02.2017