Автовокзал Звенигородка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04740-22300

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:35Черкаси — Одеса
05:05Монастирище — Черкаси
05:10Звенигородка — Черкаси
05:20Ватутіне — Київ
05:45Звенигородка — Черкаси
05:50Звенигородка — Кобиляки
06:00Ватутіне — Київ
06:00Ватутіне — Одеса
06:10Звенигородка — Черкаси
06:27Монастирище — Черкаси
06:35Звенигородка — Ватутіне
06:45Катеринопіль — Київ
07:00Звенигородка — Єрки
07:05Звенигородка — Черкаси
07:05Звенигородка — Київ
07:10Звенигородка — Будище
07:15Звенигородка — Стара Буда
07:15Ватутіне — Київ
07:20Звенигородка — Ватутіне
07:30Звенигородка — Єрки
07:35Умань — Черкаси
07:45Маньківка — Черкаси
07:45Ватутіне — Київ
07:45Звенигородка — Городище
07:55Черкаси — Умань
08:05Звенигородка — Ватутіне
08:15Умань — Черкаси
08:25Сміла — Умань
08:30Звенигородка — Єрки
08:30Ватутіне — Київ
08:35Звенигородка — Черкаси
08:40Черкаси — Умань
08:40Монастирище — Черкаси
08:50Звенигородка — Ватутіне
08:55Черкаси — Умань
09:00Катеринопіль — Київ
09:05Умань — Черкаси
09:10Звенигородка — Катеринопіль
09:15Звенигородка — Єрки
09:20Корсунь-Шевченківський — Умань
09:25Черкаси — Жашків
09:25Колодисте — Черкаси
09:35Звенигородка — Ватутіне
09:45Черкаси — Умань
09:45Умань — Черкаси
10:10Черкаси — Умань
10:10Новоархангельськ — Черкаси
10:15Звенигородка — Єрки
10:15Канів — Умань
10:20Київ — Катеринопіль
10:20Звенигородка — Новоархангельськ
10:25Ватутіне — Київ
10:35Умань — Черкаси
10:40Звенигородка — Київ
10:40Чигирин — Умань
10:50Звенигородка — Ватутіне
10:50Звенигородка — Черкаси
10:52Київ — Надлак
11:00Звенигородка — Єрки
11:00Звенигородка — Майданівка
11:10Монастирище — Черкаси
11:15Черкаси — Умань
11:20Звенигородка — Корсунь-Шевченківський
11:20Ватутіне — Київ
11:20Звенигородка — Стара Буда
11:30Монастирище — Черкаси
11:30Черкаси — Христинівка
11:35Монастирище — Черкаси
11:35Звенигородка — Ватутіне
11:55Черкаси — Умань
11:55Звенигородка — Шевченкове
11:55Звенигородка — Моринці
12:00Звенигородка — Єрки
12:00Звенигородка — Черкаси
12:10Умань — Черкаси
12:10Золотоноша — Умань
12:20Звенигородка — Черкаси
12:20Звенигородка — Ватутіне
12:25Ватутіне — Київ
12:40Кам'янка — Умань
12:45Київ — Катеринопіль
12:50Умань — Черкаси
13:10Звенигородка — Черкаси
13:10Звенигородка — Кобиляки
13:10Звенигородка — Київ
13:15Черкаси — Умань
13:20Звенигородка — Ватутіне
13:30Умань — Черкаси
13:35Черкаси — Вінниця
13:35Черкаси — Вінниця
13:40Катеринопіль — Київ
13:45Черкаси — Умань
13:55Звенигородка — Черкаси
13:57Київ — Ватутіне
14:00Черкаси — Монастирище
14:15Умань — Черкаси
14:20Звенигородка — Ватутіне
14:25Звенигородка — Черкаси
14:25Черкаси — Умань
14:30Звенигородка — Київ
14:40Умань — Черкаси
14:40Умань — Канів
14:55Умань — Черкаси
14:57Черкаси — Монастирище
15:00Звенигородка — Київ
15:10Київ — Ватутіне
15:10Черкаси — Умань
15:10Ватутіне — Черкаси
15:15Умань — Корсунь-Шевченківський
15:15Київ — Катеринопіль
15:20Звенигородка — Будище
15:25Черкаси — Монастирище
15:30Черкаси — Умань
15:30Катеринопіль — Київ
15:35Умань — Черкаси
15:45Звенигородка — Корсунь-Шевченківський
15:50Звенигородка — Ватутіне
15:50Звенигородка — Черкаси
15:55Черкаси — Ватутіне
16:10Умань — Чигирин
16:20Надлак — Київ
16:25Черкаси — Умань
16:30Монастирище — Черкаси
16:40Вінниця — Черкаси
16:40Вінниця — Черкаси
16:55Звенигородка — Ватутіне
17:00Жашків — Черкаси
17:05Умань — Кам'янка
17:15Черкаси — Умань
17:20Звенигородка — Черкаси
17:20Звенигородка — Ватутіне
17:25Ватутіне — Київ
17:30Черкаси — Маньківка
17:40Умань — Золотоноша
17:50Черкаси — Монастирище
17:55Умань — Черкаси
18:00Черкаси — Монастирище
18:20Черкаси — Монастирище
18:25Умань — Черкаси
18:25Звенигородка — Ватутіне
18:30Катеринопіль — Київ
18:40Черкаси — Умань
18:45Черкаси — Умань
18:55Черкаси — Новоархангельськ
19:35Одеса — Черкаси
19:40Київ — Катеринопіль
19:40Звенигородка — Ватутіне

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Київ
05:20 06:00 07:15 07:45 08:30 10:25 11:20 12:25 17:25

Ватутіне — Одеса
06:00

Ватутіне — Черкаси
15:10

Вінниця — Черкаси
16:40 16:40

Жашків — Черкаси
17:00

Звенигородка — Єрки
07:00 07:30 08:30 09:15 10:15 11:00 12:00

Звенигородка — Будище
07:10 15:20

Звенигородка — Ватутіне
06:35 07:20 08:05 08:50 09:35 10:50 11:35 12:20 13:20 14:20 15:50 16:55 17:20 18:25 19:40

Звенигородка — Городище
07:45

Звенигородка — Катеринопіль
09:10

Звенигородка — Київ
07:05 10:40 13:10 14:30 15:00

Звенигородка — Кобиляки
05:50 13:10

Звенигородка — Корсунь-Шевченківський
11:20 15:45

Звенигородка — Майданівка
11:00

Звенигородка — Моринці
11:55

Звенигородка — Новоархангельськ
10:20

Звенигородка — Стара Буда
07:15 11:20

Звенигородка — Черкаси
05:10 05:45 06:10 07:05 08:35 10:50 12:00 12:20 13:10 13:55 14:25 15:50 17:20

Звенигородка — Шевченкове
11:55

Золотоноша — Умань
12:10

Кам'янка — Умань
12:40

Канів — Умань
10:15

Катеринопіль — Київ
06:45 09:00 13:40 15:30 18:30

Київ — Ватутіне
13:57 15:10

Київ — Катеринопіль
10:20 12:45 15:15 19:40

Київ — Надлак
10:52

Колодисте — Черкаси
09:25

Корсунь-Шевченківський — Умань
09:20

Маньківка — Черкаси
07:45

Монастирище — Черкаси
05:05 06:27 08:40 11:10 11:30 11:35 16:30

Надлак — Київ
16:20

Новоархангельськ — Черкаси
10:10

Одеса — Черкаси
19:35

Сміла — Умань
08:25

Умань — Золотоноша
17:40

Умань — Кам'янка
17:05

Умань — Канів
14:40

Умань — Корсунь-Шевченківський
15:15

Умань — Черкаси
07:35 08:15 09:05 09:45 10:35 12:10 12:50 13:30 14:15 14:40 14:55 15:35 17:55 18:25

Умань — Чигирин
16:10

Черкаси — Ватутіне
15:55

Черкаси — Вінниця
13:35 13:35

Черкаси — Жашків
09:25

Черкаси — Маньківка
17:30

Черкаси — Монастирище
14:00 14:57 15:25 17:50 18:00 18:20

Черкаси — Новоархангельськ
18:55

Черкаси — Одеса
00:35

Черкаси — Умань
07:55 08:40 08:55 09:45 10:10 11:15 11:55 13:15 13:45 14:25 15:10 15:30 16:25 17:15 18:40 18:45

Черкаси — Христинівка
11:30

Чигирин — Умань
10:40

Інформація оновлена: 07.02.2017