Автовокзал Солотвино

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Спортивна (показати на мапі)

Телефон довідки: 03134-56600, 050-4346628

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:18Великий Бичків — Ужгород
05:30Солотвине — Івано-Франківськ
05:45Рахів — Ужгород
06:00Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:00Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:00Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:30Рахів — Ужгород
06:47Тячів — Івано-Франківськ
07:10Рахів — Ужгород
07:50Солотвине — Івано-Франківськ
07:53Ясіня — Ужгород
08:05Середнє Водяне — Хуст
08:18Рахів — Ужгород
08:20Хуст — Івано-Франківськ
08:55Солотвине — Тячів
09:00Мукачеве — Рахів
09:15Ужгород — Чернівці
09:51Рахів — Ужгород
09:53Мукачеве — Івано-Франківськ
09:53Мукачеве — Івано-Франківськ
10:30Ясіня — Ужгород
10:50Солотвине — Свалява
10:55Ужгород — Рахів
11:00Коломия — Хуст
11:25Ужгород — Рахів
11:43Великий Бичків — Ужгород
11:50Мукачеве — Коломия
11:50Мукачеве — Коломия
12:15Рахів — Ужгород
12:15Мукачеве — Рахів
12:17Хуст — Середнє Водяне
12:35Коломия — Мукачеве
12:35Коломия — Мукачеве
13:30Чернівці — Ужгород
13:55Рахів — Мукачеве
14:03Ужгород — Рахів
14:08Ужгород — Рахів
14:25Івано-Франківськ — Мукачеве
14:25Івано-Франківськ — Мукачеве
14:35Ужгород — Чернівці
14:35Ужгород — Чернівці
14:45Рахів — Ужгород
15:00Хуст — Коломия
15:17Ужгород — Великий Бичків
15:29Рахів — Ужгород
16:05Чернівці — Ужгород
16:05Чернівці — Ужгород
16:15Рахів — Мукачеве
16:20Івано-Франківськ — Мукачеве
16:25Ужгород — Рахів
16:40Ужгород — Рахів
17:10Мукачеве — Івано-Франківськ
17:41Рахів — Ужгород
17:45Ужгород — Ясіня
17:49Ужгород — Ясіня

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
14:25 14:25 16:20

Великий Бичків — Ужгород
05:18 11:43

Коломия — Мукачеве
12:35 12:35

Коломия — Хуст
11:00

Мукачеве — Івано-Франківськ
09:53 09:53 17:10

Мукачеве — Коломия
11:50 11:50

Мукачеве — Рахів
09:00 12:15

Рахів — Мукачеве
13:55 16:15

Рахів — Ужгород
05:45 06:30 07:10 08:18 09:51 12:15 14:45 15:29 17:41

Середнє Водяне — Хуст
08:05

Солотвине — Івано-Франківськ
05:30 07:50

Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:00 06:00 06:00

Солотвине — Свалява
10:50

Солотвине — Тячів
08:55

Тячів — Івано-Франківськ
06:47

Ужгород — Великий Бичків
15:17

Ужгород — Рахів
10:55 11:25 14:03 14:08 16:25 16:40

Ужгород — Чернівці
09:15 14:35 14:35

Ужгород — Ясіня
17:45 17:49

Хуст — Івано-Франківськ
08:20

Хуст — Коломия
15:00

Хуст — Середнє Водяне
12:17

Чернівці — Ужгород
13:30 16:05 16:05

Ясіня — Ужгород
07:53 10:30

Інформація оновлена: 22.11.2019