Автовокзал Чернівці АС "Вест Буковина"

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Руська, 248у (показати на мапі)

Телефон довідки: 0372-570332

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:35Чернівці — Сокиряни
07:30Чернівці — Герца
07:30Чернівці — Сокиряни
07:35Чернівці — Луковиця
07:40Чернівці — Цурень
07:55Чернівці — Дяківці
08:00Чернівці — Сокиряни
08:35Чернівці — Герца
09:00Чернівці — Герца
09:15Чернівці — Луковиця
09:20Чернівці — Цурень
09:20Чернівці — Хряцька
09:30Чернівці — Байраки
09:40Чернівці — Хряцька
10:05Чернівці — Герца
10:30Чернівці — Хряцька
10:45Чернівці — Кам'янка
11:00Чернівці — аеропорт Бориспіль
11:00Чернівці — Підвальне
11:00Чернівці — Герца
11:15Чернівці — Великосілля
11:20Чернівці — Луковиця
11:30Чернівці — Куліківка
11:40Чернівці — Кам'янець-Подільський
11:45Чернівці — Герца
12:00Чернівці — Герца
12:05Чернівці — Петрашівка
12:20Чернівці — Цурень
12:30Чернівці — Дяківці
12:50Чернівці — Сокиряни
12:55Чернівці — Герца
13:15Чернівці — Луковиця
13:20Чернівці — Герца
13:30Чернівці — Підвальне
13:30Чернівці — Герца
13:45Чернівці — Кам'янка
14:00Чернівці — Герца
14:20Чернівці — Цурень
14:20Чернівці — Герца
14:40Чернівці — Герца
14:50Чернівці — Байраки
14:55Чернівці — Куліківка
15:00Чернівці — Луковиця
15:25Чернівці — Герца
15:30Чернівці — Білівці
15:40Чернівці — Герца
15:55Чернівці — Дяківці
16:10Чернівці — Хряцька
16:20Чернівці — Сокиряни
16:20Чернівці — Цурень
16:25Чернівці — Хряцька
16:25Чернівці — Герца
16:30Чернівці — Підвальне
16:40Чернівці — Герца
17:00Чернівці — Великосілля
17:10Чернівці — Луковиця
17:20Чернівці — Герца
17:40Чернівці — Хряцька
17:40Чернівці — Хряцька
17:50Чернівці — Герца
18:00Чернівці — Байраки
18:00Чернівці — Луковиця
18:05Чернівці — Герца
18:20Чернівці — Кам'янка
18:40Чернівці — Герца
19:00Чернівці — Цурень
19:00Чернівці — Луковиця
19:00Чернівці — Герца
19:10Чернівці — Петрашівка
19:20Чернівці — Герца
19:30Чернівці — Герца
20:00Чернівці — Герца
20:15Чернівці — Луковиця

за маршрутами автобусів

Чернівці — Байраки
09:30 14:50 18:00

Чернівці — Білівці
15:30

Чернівці — Великосілля
11:15 17:00

Чернівці — Герца
07:30 08:35 09:00 10:05 11:00 11:45 12:00 12:55 13:20 13:30 14:00 14:20 14:40 15:25 15:40 16:25 16:40 17:20 17:50 18:05 18:40 19:00 19:20 19:30 20:00

Чернівці — Дяківці
07:55 12:30 15:55

Чернівці — Кам'янець-Подільський
11:40

Чернівці — Кам'янка
10:45 13:45 18:20

Чернівці — Куліківка
11:30 14:55

Чернівці — Луковиця
07:35 09:15 11:20 13:15 15:00 17:10 18:00 19:00 20:15

Чернівці — Петрашівка
12:05 19:10

Чернівці — Підвальне
11:00 13:30 16:30

Чернівці — Сокиряни
06:35 07:30 08:00 12:50 16:20

Чернівці — Хряцька
09:20 09:40 10:30 16:10 16:25 17:40 17:40

Чернівці — Цурень
07:40 09:20 12:20 14:20 16:20 19:00

Чернівці — аеропорт Бориспіль
11:00

Інформація оновлена: 31.08.2016