Автовокзал Канів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 206-ї Дивізії, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04736-32213

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Канів — Київ
05:00Канів — Курилівка
05:00Канів — Хмільна
05:10Канів — Миронівка
05:15Канів — Мельники
05:20Канів — Лука
05:20Канів — Київ
05:30Канів — Сушки
05:30Канів — Ковалі
05:30Канів — Корсунь-Шевченківський
05:35Канів — Григорівка
05:50Канів — Черкаси
06:00Канів — Гута
06:00Канів — Київ
06:00Канів — Беркозівка
06:05Канів — Київ
06:05Канів — Яблунів
06:15Канів — Черкаси
06:20Канів — Бересняги
06:30Канів — Київ
06:30Канів — Черкаси
06:40Канів — Умань
06:45Канів — Київ
06:45Канів — Озерище
07:00Канів — Черкаси
07:00Канів — Черкаси
07:20Канів — Київ
07:30Канів — Дніпропетровськ
07:30Канів — Миронівка
08:00Канів — Черкаси
08:00Канів — Київ
08:20Канів — Київ
08:30Канів — Черкаси
08:50Канів — Золотоноша
09:00Канів — Київ
09:00Канів — Черкаси
09:15Канів — Хмільна
09:15Канів — Миронівка
09:30Канів — Черкаси
10:00Канів — Сушки
10:00Канів — Київ
10:00Канів — Черкаси
10:15Канів — Чорнобай
10:30Канів — Київ
10:30Канів — Миронівка
10:45Канів — Ковалі
11:00Канів — Черкаси
11:00Канів — Умань
11:10Канів — Київ
11:20Канів — Озерище
11:30Канів — Черкаси
12:00Канів — Миронівка
12:00Канів — Курилівка
12:00Канів — Мельники
12:05Канів — Київ
12:20Канів — Черкаси
12:30Канів — Гута
12:45Канів — Яблунів
13:00Канів — Григорівка
13:00Канів — Бересняги
13:00Канів — Беркозівка
13:05Канів — Київ
13:20Канів — Миронівка
13:20Канів — Черкаси
13:30Канів — Лука
13:35Канів — Київ
13:45Канів — Корсунь-Шевченківський
14:05Канів — Київ
14:15Канів — Черкаси
14:40Канів — Київ
14:54Канів — Черкаси
15:00Канів — Золотоноша
15:10Канів — Київ
15:20Канів — Миронівка
15:30Канів — Черкаси
16:00Канів — Черкаси
16:15Канів — Київ
16:50Канів — Черкаси
17:10Канів — Чорнобай
17:15Канів — Миронівка
17:30Канів — Київ
17:40Канів — Черкаси
18:00Канів — Умань
18:30Канів — Київ
18:50Канів — Черкаси
19:32Канів — Черкаси

за маршрутами автобусів

Канів — Бересняги
06:20 13:00

Канів — Беркозівка
06:00 13:00

Канів — Григорівка
05:35 13:00

Канів — Гута
06:00 12:30

Канів — Дніпропетровськ
07:30

Канів — Золотоноша
08:50 15:00

Канів — Київ
04:30 05:20 06:00 06:05 06:30 06:45 07:20 08:00 08:20 09:00 10:00 10:30 11:10 12:05 13:05 13:35 14:05 14:40 15:10 16:15 17:30 18:30

Канів — Ковалі
05:30 10:45

Канів — Корсунь-Шевченківський
05:30 13:45

Канів — Курилівка
05:00 12:00

Канів — Лука
05:20 13:30

Канів — Мельники
05:15 12:00

Канів — Миронівка
05:10 07:30 09:15 10:30 12:00 13:20 15:20 17:15

Канів — Озерище
06:45 11:20

Канів — Сушки
05:30 10:00

Канів — Умань
06:40 11:00 18:00

Канів — Хмільна
05:00 09:15

Канів — Черкаси
05:50 06:15 06:30 07:00 07:00 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 11:00 11:30 12:20 13:20 14:15 14:54 15:30 16:00 16:50 17:40 18:50 19:32

Канів — Чорнобай
10:15 17:10

Канів — Яблунів
06:05 12:45

Інформація оновлена: 07.02.2017