Автовокзал Велика Олександрівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Братська, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05532-21454

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Великая Александровка — Херсон ч/з Кам’янка
05:20Великая Александровка — Херсон ч/з Чкалове (кр Ср,Сб-Нд)
05:50Великая Александровка — Нова Кам'янка (Ср)
05:50Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав (кр Нд)
06:20Великая Александровка — Старосілля
06:35Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав
07:00Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав (кр Сб-Нд)
07:50Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав
08:40Херсон — Кривий Ріг
09:00Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав
09:50Кривий Ріг — Генічеськ
11:00Херсон — Кривий Ріг
11:00Великая Александровка — П’ятихатки
12:00Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав
12:05Херсон — Високопілля
12:55Великая Александровка — Херсон ч/з Чкалове
13:30Великая Александровка — Нова Кам'янка (Ср)
13:50Херсон — Архангельське
14:00Генічеськ — Кривий Ріг
14:05Великая Александровка — Херсон ч/з Калінінське
14:55Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав
16:00Архангельське — Херсон
16:15Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав
16:35Кривий Ріг — Херсон
16:35Херсон — Високопілля
17:20Великая Александровка — Краснівка
17:45Кривий Ріг — Херсон
18:25Кривий Ріг — Каховка
19:25Херсон — Кривий Ріг
21:25Херсон — Високопілля

за маршрутами автобусів

Архангельське — Херсон
16:00

Великая Александровка — Краснівка
17:20

Великая Александровка — Нова Кам'янка
05:50(Ср) 13:30(Ср)

Великая Александровка — П’ятихатки
11:00

Великая Александровка — Старосілля
06:20

Великая Александровка — Херсон ч/з Берислав
05:50(кр Нд) 06:35 07:00(кр Сб-Нд) 07:50 09:00 12:00 14:55 16:15

Великая Александровка — Херсон ч/з Калінінське
14:05

Великая Александровка — Херсон ч/з Кам’янка
05:05

Великая Александровка — Херсон ч/з Чкалове
05:20(кр Ср,Сб-Нд) 12:55

Генічеськ — Кривий Ріг
14:00

Кривий Ріг — Генічеськ
09:50

Кривий Ріг — Каховка
18:25

Кривий Ріг — Херсон
16:35 17:45

Херсон — Архангельське
13:50

Херсон — Високопілля
12:05 16:35 21:25

Херсон — Кривий Ріг
08:40 11:00 19:25

Інформація оновлена: 06.02.2017