Автовокзал Нововоронцовка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Бериславська, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Харків — Каховка
06:55Орджонікідзе — Нововоронцовка
07:50Нікополь — Одеса
09:25Кривий Ріг — Лазурне
10:25Херсон — Кривий Ріг
10:35Дніпропетровськ — Херсон
10:50Херсон — Дніпродзержинськ
11:09Жовті Води — Генічеськ
11:10Херсон — Нововоронцовка
12:00Лазурне — Кривий Ріг
12:05Дніпропетровськ — Скадовськ
12:45Орджонікідзе — Нововоронцовка
13:20Генічеськ — Жовті Води
14:00Миколаїв — Запоріжжя
14:05Запоріжжя — Миколаїв
14:46Скадовськ — Дніпропетровськ
15:00Кривий Ріг — Херсон
16:05Харків — Нова Каховка
16:09Одеса — Нікополь
16:15Орджонікідзе — Нововоронцовка
17:40Дніпродзержинськ — Херсон
19:30Дніпропетровськ — Херсон
20:20Каховка — Харків
22:25Херсон — Харків
23:46Одеса — Харків

за маршрутами автобусів

Генічеськ — Жовті Води
13:20

Дніпродзержинськ — Херсон
17:40

Дніпропетровськ — Скадовськ
12:05

Дніпропетровськ — Херсон
10:35 19:30

Жовті Води — Генічеськ
11:09

Запоріжжя — Миколаїв
14:05

Каховка — Харків
20:20

Кривий Ріг — Лазурне
09:25

Кривий Ріг — Херсон
15:00

Лазурне — Кривий Ріг
12:00

Миколаїв — Запоріжжя
14:00

Нікополь — Одеса
07:50

Одеса — Нікополь
16:09

Одеса — Харків
23:46

Орджонікідзе — Нововоронцовка
06:55 12:45 16:15

Скадовськ — Дніпропетровськ
14:46

Харків — Каховка
06:10

Харків — Нова Каховка
16:05

Херсон — Дніпродзержинськ
10:50

Херсон — Кривий Ріг
10:25

Херсон — Нововоронцовка
11:10

Херсон — Харків
22:25

Інформація оновлена: 06.02.2017