Автовокзал Шостка АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05449-73200

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд)
04:50Шостка — Буда-Вороб'ївська (Пн,Ср,Пт,Нд)
04:56Шостка — Середина-Буда
05:05Шостка — Новгород-Сіверський
05:25Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт)
05:30Шостка — Очкине (Пт-Пн,Ср)
05:39Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
05:45Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
05:55Шостка — Воздвиженське (Ср,Пт-Нд)
05:55Шостка — Погорілівка (Ср,Пт,Нд)
05:55Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
06:00Шостка — Остроушки
06:00Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
06:10Шостка — Собичеве
06:28Шостка — Вовна (Пт-Пн,Ср)
06:30Шостка — Собичеве (Пн-Пт)
06:35Шостка — Крупець
06:39Шостка — Свеса
06:40Шостка — Собичеве
06:40Шостка — Ображіївка
06:45м/р Капсюль — ст. Терещенська
06:50Шостка — Гукове (Ср,Пт,Нд)
06:55Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
07:12Новгород-Сіверський — Шостка
07:20Шостка — Дружба
07:25Шостка — Собичеве
07:30Шостка — Ображіївка
07:45Клишки — Шостка (Ср,Пт-Нд)
07:51Марчихина Буда — Шостка
08:00Шостка — Лушники
08:10Шостка — Собичеве
08:13Середина-Буда — Шостка
08:15Шостка — Крупець
08:20Шостка — Ображіївка
08:37Степне — Шостка (Пн-Вт,Чт)
08:40Шостка — Собичеве
08:40м/р Капсюль — ст. Терещенська
08:45Буда-Вороб'ївська — Шостка (Пн,Ср,Пт,Нд)
08:50Шостка — Марчихина Буда (Сб-Вт,Чт)
08:50Шостка — Руденка ч/з Марчихина Буда (Ср,Пт)
08:50Шостка — Новгород-Сіверський (Пт-Нд)
08:50Шостка — Новгород-Сіверський (Ср)
08:50Шостка — Глухів
09:00м/р Капсюль — ст. Терещенська
09:10Шостка — Собичеве
09:20Очкине — Шостка (Пт-Пн,Ср)
09:30Свеса — Шостка
09:35Антонівка — Шостка (Ср,Пт-Нд)
09:55Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
10:00Шостка — Крупець (Пн-Пт)
10:10Шостка — Собичеве
10:15Шостка — Крупець (Сб-Нд)
10:20Шостка — Середина-Буда
10:25Середина-Буда — Шостка
10:45Шостка — Собичеве
10:45Шостка — Ображіївка
10:59Чуйківка — Дружба
11:10Шостка — Лушники
11:15Шостка — Собичеве
11:20Шостка — Остроушки
11:25Шостка — Свеса
11:45Шостка — Новгород-Сіверський
12:00Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
12:05Шостка — Собичеве
12:10Шостка — Воздвиженське (Ср,Пт-Нд)
12:10Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
12:20Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд)
12:30Шостка — Крупець
12:40Шостка — Собичеве
12:40Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
12:44Руденка — Шостка (Ср,Пт)
12:44Марчихина Буда — Шостка (Сб-Вт,Чт)
12:47Шостка — Очкине (Пт-Пн,Ср)
12:50Шостка — Ображіївка
12:50Шостка — Дружба
12:58Шостка — Вовна (Пт-Пн,Ср)
13:01м/р Капсюль — ст. Терещенська
13:05Шостка — Фаївка (Ср,Пт-Нд)
13:05Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
13:10Шостка — Глухів
13:10Шостка — Буда-Вороб'ївська (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:25Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт)
13:25Шостка — Глухів (Нд)
13:35Шостка — Середина-Буда
13:45Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:50Шостка — Марчихина Буда (Сб-Вт,Чт)
13:50Шостка — Руденка ч/з Марчихина Буда (Ср,Пт)
13:55Шостка — Собичеве
13:55Клишки — Шостка (Ср,Пт-Нд)
14:05Шостка — Гукове (Ср,Пт,Нд)
14:10Шостка — Ображіївка
14:12Новгород-Сіверський — Шостка
14:12Свеса — Шостка
14:15Шостка — Новгород-Сіверський (Чт-Нд)
14:27Шостка — Погорілівка (Пт,Нд)
14:40Шостка — Собичеве
14:45Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
14:55Шостка — Крупець
15:20Шостка — Остроушки
15:20Шостка — Собичеве
15:20Шостка — Ображіївка
15:55Шостка — Собичеве
15:55Шостка — Лушники
16:05Шостка — Свеса
16:20Шостка — Ображіївка
16:24Очкине — Шостка (Пт-Пн,Ср)
16:26Чуйківка — Дружба
16:30Шостка — Собичеве
16:35Шостка — Вовна (Пт)
16:37Степне — Шостка (Пн-Вт,Чт)
16:40м/р Капсюль — ст. Терещенська
16:45Буда-Вороб'ївська — Шостка (Пн,Ср,Пт,Нд)
16:55Шостка — Новгород-Сіверський
17:00Шостка — Крупець
17:10Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
17:25Шостка — Собичеве
17:25Шостка — Очкине (Пт,Нд)
17:30Шостка — Глухів (Пт)
17:30Шостка — Глухів (Нд)
17:30Шостка — Ображіївка
17:41Руденка — Шостка (Ср,Пт)
17:41Марчихина Буда — Шостка (Сб-Вт,Чт)
17:58м/р Капсюль — ст. Терещенська
18:00Шостка — Собичеве
18:15Шостка — Крупець
18:30Шостка — Ображіївка
18:46Свеса — Шостка
18:50Клишки — Шостка (Ср,Пт-Нд)
19:08м/р Капсюль — ст. Терещенська
19:12Новгород-Сіверський — Шостка
19:31Середина-Буда — Шостка
20:40Очкине — Шостка (Пт,Нд)

за маршрутами автобусів

Антонівка — Шостка
09:35(Ср,Пт-Нд)

Буда-Вороб'ївська — Шостка
08:45(Пн,Ср,Пт,Нд) 16:45(Пн,Ср,Пт,Нд)

Клишки — Шостка
07:45(Ср,Пт-Нд) 13:55(Ср,Пт-Нд) 18:50(Ср,Пт-Нд)

Марчихина Буда — Шостка
07:51 12:44(Сб-Вт,Чт) 17:41(Сб-Вт,Чт)

Новгород-Сіверський — Шостка
07:12 14:12 19:12

Очкине — Шостка
09:20(Пт-Пн,Ср) 16:24(Пт-Пн,Ср) 20:40(Пт,Нд)

Руденка — Шостка
12:44(Ср,Пт) 17:41(Ср,Пт)

Свеса — Шостка
09:30 14:12 18:46

Середина-Буда — Шостка
08:13 10:25 19:31

Степне — Шостка
08:37(Пн-Вт,Чт) 16:37(Пн-Вт,Чт)

Чуйківка — Дружба
10:59 16:26

Шостка — Антонівка
05:45(Ср,Пт-Нд) 14:45(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Буда-Вороб'ївська
04:50(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:10(Пн,Ср,Пт,Нд)

Шостка — Вовна
06:28(Пт-Пн,Ср) 12:58(Пт-Пн,Ср) 16:35(Пт)

Шостка — Воздвиженське
05:55(Ср,Пт-Нд) 12:10(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Глухів
08:50 13:10 13:25(Нд) 17:30(Пт) 17:30(Нд)

Шостка — Гукове
06:50(Ср,Пт,Нд) 14:05(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Дружба
07:20 12:50

Шостка — Клишки
06:00(Ср,Пт-Нд) 12:10(Ср,Пт-Нд) 17:10(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Короп
12:00(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Крупець
06:35 08:15 10:00(Пн-Пт) 10:15(Сб-Нд) 12:30 14:55 17:00 18:15

Шостка — Лушники
08:00 11:10 15:55

Шостка — Марчихина Буда
08:50(Сб-Вт,Чт) 13:50(Сб-Вт,Чт)

Шостка — Новгород-Сіверський
05:05 08:50(Пт-Нд) 08:50(Ср) 11:45 14:15(Чт-Нд) 16:55

Шостка — Ображіївка
06:40 07:30 08:20 10:45 12:50 14:10 15:20 16:20 17:30 18:30

Шостка — Остроушки
06:00 11:20 15:20

Шостка — Очкине
05:30(Пт-Пн,Ср) 12:47(Пт-Пн,Ср) 17:25(Пт,Нд)

Шостка — Погорілівка
05:55(Ср,Пт,Нд) 05:55(Пн-Вт,Чт,Сб) 13:05(Пн-Вт,Чт,Сб) 14:27(Пт,Нд)

Шостка — Руденка ч/з Марчихина Буда
08:50(Ср,Пт) 13:50(Ср,Пт)

Шостка — Свеса
06:39 11:25 16:05

Шостка — Середина-Буда
04:56 10:20 13:35

Шостка — Собичеве
06:10 06:30(Пн-Пт) 06:40 07:25 08:10 08:40 09:10 10:10 10:45 11:15 12:05 12:40 13:55 14:40 15:20 15:55 16:30 17:25 18:00

Шостка — Степне
05:25(Пн-Вт,Чт) 13:25(Пн-Вт,Чт)

Шостка — Студинка
04:30(Ср,Пт-Нд) 12:20(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Тиманівка
05:39(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:45(Пн,Ср,Пт,Нд)

Шостка — Фаївка
13:05(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Чапліївка
06:55(Ср,Пт-Нд) 09:55(Ср,Пт-Нд) 12:40(Ср,Пт-Нд)

м/р Капсюль — ст. Терещенська
06:45 08:40 09:00 13:01 16:40 17:58 19:08

Інформація оновлена: 22.12.2019