Автовокзал Шостка АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05449-73200

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:20Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд)
04:30Шостка — Марчихина Буда
04:45Шостка — Фаївка (кр Вт,Чт-Пт)
04:46Шостка — Середина-Буда (Ср,Пт,Нд)
05:00Шостка — Лушники
05:00Шостка — Новгород-Сіверський
05:20Шостка — Очкине (кр Вт,Чт)
05:25Шостка — Майське ч/з Степне (кр Пн-Вт,Чт)
05:25Шостка — Шатрище ч/з Степне (Пн-Вт,Чт)
05:35Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
05:39Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
05:57Шостка — Остроушки
06:00Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
06:00Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
06:05Шостка — Погорілівка
06:10Шостка — Воздвиженське (кр Вт,Чт)
06:10Шостка — Собичеве
06:28Шостка — Дубрівка ч/з Вовна (кр Вт,Чт)
06:35Шостка — Крупець
06:39Шостка — Свеса
06:40Шостка — Собичеве
06:40Шостка — Ображіївка
06:55Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
06:55Шостка — Гукове (Ср,Пт,Нд)
07:15Шостка — Гамаліївка
07:20Шостка — Чуйківка
07:25Шостка — Собичеве
07:30Шостка — Ображіївка
08:00Шостка — Лушники
08:10Шостка — Собичеве
08:15Шостка — Крупець
08:20Шостка — Ображіївка
08:40Шостка — Терещенська ч/з Куйбишева
08:40Шостка — Собичеве
08:50Шостка — Марчихина Буда
08:50Шостка — Новгород-Сіверський (Пт-Нд)
09:00Шостка — Терещенська ч/з Куйбишева
09:10Шостка — Собичеве
09:25Шостка — Гамаліївка
09:55Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
10:00Шостка — Крупець
10:10Шостка — Собичеве
10:20Шостка — Середина-Буда (Пн-Вт,Чт,Сб)
10:45Шостка — Собичеве
10:45Шостка — Ображіївка
11:10Шостка — Лушники
11:15Шостка — Собичеве
11:20Шостка — Остроушки
11:25Шостка — Свеса
11:25Шостка — Гамаліївка
11:50Шостка — Новгород-Сіверський
11:50Шостка — Ображіївка
12:05Шостка — Собичеве
12:10Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
12:10Шостка — Воздвиженське (кр Вт,Чт)
12:20Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд)
12:25Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
12:30Шостка — Крупець
12:40Шостка — Чапліївка (Ср,Пт-Нд)
12:40Шостка — Очкине (кр Вт,Чт)
12:40Шостка — Собичеве
12:50Шостка — Чуйківка
12:50Шостка — Ображіївка (Ср,Пт-Нд)
12:58Шостка — Дубрівка ч/з Вовна (кр Вт,Чт)
13:01Шостка — Терещенська ч/з Куйбишева
13:02Шостка — Фаївка (кр Вт,Чт-Пт)
13:05Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
13:10Шостка — Собичеве
13:25Шостка — Майське ч/з Степне (кр Пн-Вт,Чт)
13:25Шостка — Шатрище ч/з Степне (Пн-Вт,Чт)
13:35Шостка — Середина-Буда (Ср,Пт,Нд)
13:45Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:50Шостка — Марчихина Буда
14:05Шостка — Погорілівка (Пт,Нд)
14:06Шостка — Гукове (Ср,Пт,Нд)
14:10Шостка — Гамаліївка
14:15Шостка — Новгород-Сіверський (Пт-Нд)
14:25Шостка — Кренидівка (Пт,Нд)
14:40Шостка — Собичеве
14:45Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
14:55Шостка — Крупець
15:20Шостка — Остроушки
15:20Шостка — Собичеве
15:20Шостка — Ображіївка
15:40Шостка — Собичеве
15:55Шостка — Лушники
16:05Шостка — Свеса
16:10Шостка — Гамаліївка
16:20Шостка — Ображіївка
16:30Шостка — Крупець
16:30Шостка — Собичеве
16:40Шостка — Терещенська ч/з Куйбишева
16:55Шостка — Дубрівка ч/з Вовна (Пт-Нд)
17:00Шостка — Новгород-Сіверський
17:10Шостка — Клишки (Ср,Пт-Нд)
17:30Шостка — Собичеве
17:30Шостка — Ображіївка
18:00Шостка — Собичеве
18:15Шостка — Крупець
18:15Шостка — Гамаліївка
18:30Шостка — Собичеве
18:30Шостка — Ображіївка
20:10Шостка — Гамаліївка

за маршрутами автобусів

Шостка — Антонівка
06:00(Ср,Пт-Нд) 14:45(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Воздвиженське
06:10(кр Вт,Чт) 12:10(кр Вт,Чт)

Шостка — Гамаліївка
07:15 09:25 11:25 14:10 16:10 18:15 20:10

Шостка — Гукове
06:55(Ср,Пт,Нд) 14:06(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Дубрівка ч/з Вовна
06:28(кр Вт,Чт) 12:58(кр Вт,Чт) 16:55(Пт-Нд)

Шостка — Клишки
06:00(Ср,Пт-Нд) 12:10(Ср,Пт-Нд) 17:10(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Короп
05:35(Ср,Пт,Нд) 12:25(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Кренидівка
14:25(Пт,Нд)

Шостка — Крупець
06:35 08:15 10:00 12:30 14:55 16:30 18:15

Шостка — Лушники
05:00 08:00 11:10 15:55

Шостка — Майське ч/з Степне
05:25(кр Пн-Вт,Чт) 13:25(кр Пн-Вт,Чт)

Шостка — Марчихина Буда
04:30 08:50 13:50

Шостка — Новгород-Сіверський
05:00 08:50(Пт-Нд) 11:50 14:15(Пт-Нд) 17:00

Шостка — Ображіївка
06:40 07:30 08:20 10:45 11:50 12:50(Ср,Пт-Нд) 15:20 16:20 17:30 18:30

Шостка — Остроушки
05:57 11:20 15:20

Шостка — Очкине
05:20(кр Вт,Чт) 12:40(кр Вт,Чт)

Шостка — Погорілівка
06:05 13:05(Пн-Вт,Чт,Сб) 14:05(Пт,Нд)

Шостка — Свеса
06:39 11:25 16:05

Шостка — Середина-Буда
04:46(Ср,Пт,Нд) 10:20(Пн-Вт,Чт,Сб) 13:35(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Собичеве
06:10 06:40 07:25 08:10 08:40 09:10 10:10 10:45 11:15 12:05 12:40 13:10 14:40 15:20 15:40 16:30 17:30 18:00 18:30

Шостка — Студинка
04:20(Ср,Пт-Нд) 12:20(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Терещенська ч/з Куйбишева
08:40 09:00 13:01 16:40

Шостка — Тиманівка
05:39(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:45(Пн,Ср,Пт,Нд)

Шостка — Фаївка
04:45(кр Вт,Чт-Пт) 13:02(кр Вт,Чт-Пт)

Шостка — Чапліївка
06:55(Ср,Пт-Нд) 09:55(Ср,Пт-Нд) 12:40(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Чуйківка
07:20 12:50

Шостка — Шатрище ч/з Степне
05:25(Пн-Вт,Чт) 13:25(Пн-Вт,Чт)

Інформація оновлена: 26.10.2017