Автовокзал Ямпіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Спасо-Преображенська,13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05456-22989

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Шостка — Марчихина Буда
05:20Степне — Суми
05:50Дружба — Суми
06:10Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт)
06:20Свеса — Суми
06:30Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
06:45Шостка — Воздвиженське (Ср,Пт-Нд)
06:48Зноб-Новгородське — Суми
07:10Марчихина Буда — Шостка
07:27Шостка — Свеса
07:30Середина-Буда — Шостка
07:45Княжичі — Глухів (Пн-Пт)
07:55Степне — Шостка (Пн-Вт,Чт)
08:00Воздвиженське — Шостка (Ср,Пт-Нд)
08:15Шостка — Дружба
08:40Антонівка — Шостка (Ср,Пт-Нд)
08:45Свеса — Шостка
09:50Шостка — Руденка ч/з Марчихина Буда (Ср,Пт)
09:50Шостка — Марчихина Буда (Сб-Вт,Чт)
10:05Чуйківка — Дружба
10:50Ямпіль — Суми ч/з Глухів
11:11Шостка — Середина-Буда
11:30Суми — Свеса
11:55Марчихина Буда — Шостка (Сб-Вт,Чт)
11:55Руденка — Шостка (Ср,Пт)
11:56Суми — Зноб-Новгородське
12:18Шостка — Свеса
12:35Свеса — Суми
13:05Шостка — Воздвиженське (Ср,Пт-Нд)
13:35Свеса — Шостка
13:45Княжичі — Глухів (Нд)
13:45Шостка — Дружба
14:10Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт)
14:20Воздвиженське — Шостка (Ср,Пт-Нд)
14:45Шостка — Руденка ч/з Марчихина Буда (Ср,Пт)
14:45Шостка — Марчихина Буда (Сб-Вт,Чт)
15:26Глухів — Середина-Буда (Пт,Нд)
15:30Глухів — Княжичі (Пн-Пт)
15:35Чуйківка — Дружба
15:35Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд)
15:45Глухів — Княжичі (Нд)
15:55Степне — Шостка (Пн-Вт,Чт)
16:30Зноб-Новгородське — Суми
16:50Марчихина Буда — Шостка (Сб-Вт,Чт)
16:50Руденка — Шостка (Ср,Пт)
16:50Суми — Степне
17:05Шостка — Свеса
17:09Середина-Буда — Глухів (Пт,Нд)
17:25Антонівка — Шостка (Ср,Пт-Нд)
18:10Свеса — Шостка
18:15Суми — Дружба
19:35Суми — Зноб-Новгородське
20:05Суми — Свеса

за маршрутами автобусів

Антонівка — Шостка
08:40(Ср,Пт-Нд) 17:25(Ср,Пт-Нд)

Воздвиженське — Шостка
08:00(Ср,Пт-Нд) 14:20(Ср,Пт-Нд)

Глухів — Княжичі
15:30(Пн-Пт) 15:45(Нд)

Глухів — Середина-Буда
15:26(Пт,Нд)

Дружба — Суми
05:50

Зноб-Новгородське — Суми
06:48 16:30

Княжичі — Глухів
07:45(Пн-Пт) 13:45(Нд)

Марчихина Буда — Шостка
07:10 11:55(Сб-Вт,Чт) 16:50(Сб-Вт,Чт)

Руденка — Шостка
11:55(Ср,Пт) 16:50(Ср,Пт)

Свеса — Суми
06:20 12:35

Свеса — Шостка
08:45 13:35 18:10

Середина-Буда — Глухів
17:09(Пт,Нд)

Середина-Буда — Шостка
07:30

Степне — Суми
05:20

Степне — Шостка
07:55(Пн-Вт,Чт) 15:55(Пн-Вт,Чт)

Суми — Дружба
18:15

Суми — Зноб-Новгородське
11:56 19:35

Суми — Свеса
11:30 20:05

Суми — Степне
16:50

Чуйківка — Дружба
10:05 15:35

Шостка — Антонівка
06:30(Ср,Пт-Нд) 15:35(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Воздвиженське
06:45(Ср,Пт-Нд) 13:05(Ср,Пт-Нд)

Шостка — Дружба
08:15 13:45

Шостка — Марчихина Буда
05:05 09:50(Сб-Вт,Чт) 14:45(Сб-Вт,Чт)

Шостка — Руденка ч/з Марчихина Буда
09:50(Ср,Пт) 14:45(Ср,Пт)

Шостка — Свеса
07:27 12:18 17:05

Шостка — Середина-Буда
11:11

Шостка — Степне
06:10(Пн-Вт,Чт) 14:10(Пн-Вт,Чт)

Ямпіль — Суми ч/з Глухів
10:50

Інформація оновлена: 22.12.2019