Автовокзал Іршава

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гагаріна, 42 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03144-21003

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Довге — Ужгород
06:20Іршава — Мукачево
06:20Лисичеве — Ужгород
06:40Іршава — Собатин
06:50Іршава — Мукачеве
06:50Іршава — Осій
06:55Виноградів — Львів
07:00Іршава — Дешковиця
07:10Довге — Мукачеве
07:15Іршава — Ільниця
07:25Великий Раковець — Ужгород
07:30Іршава — Ільниця
07:30Кушниця — Виноградів
07:40Іршава — Ільниця
07:40Іршава — Смологовиця
07:45Іршава — Берегове
07:45Іршава — Ужгород
07:50Ужгород — Рахів
07:55Іршава — Ільниця
08:00Іршава — Дешковиця
08:00Іршава — Малий Раковець
08:00Іршава — Загаття
08:00Іршава — Білки
08:00Іршава — Осій
08:05Іршава — Ільниця
08:05Іршава — Виноградів
08:05Довге — Мукачеве
08:05Іршава — Хмільник
08:05Іршава — Хмільник
08:10Іршава — Івашковиця
08:10Іршава — Ільниця
08:15Іршава — Арданово
08:15Іршава — Імстичово
08:20Іршава — Негрово
08:25Іршава — Ільниця
08:25Липча — Ужгород
08:25Іршава — Мукачеве
08:30Іршава — Лисичеве
08:35Іршава — Ільниця
08:40Іршава — Берегове
08:45Іршава — Осій
09:00Іршава — Загаття
09:00Іршава — Осій
09:00Іршава — Дешковиця
09:00Іршава — Ужгород
09:00Іршава — Мукачеве
09:05Іршава — Ільниця
09:10Іршава — Ільниця
09:15Іршава — Білки
09:15Іршава — Мукачеве
09:20Іршава — Малий Раковець
09:30Іршава — Довге
09:40Іршава — Мукачеве
09:40Іршава — Ільниця
09:40Свалява — Виноградів
09:40Лисичеве — Ужгород
09:45Іршава — Осій
09:45Іршава — Ільниця
09:45Іршава — Імстичово
09:55Іршава — Крайня Мартинка
10:00Іршава — Загаття
10:00Іршава — Довге
10:10Іршава — Хмільник
10:10Іршава — Ільниця
10:10Іршава — Хмільник
10:20Іршава — Осій
10:20Іршава — Малий Раковець
10:25Іршава — Ільниця
10:25Кушниця — Ужгород
10:40Іршава — Білки
10:40Іршава — Малий Раковець
10:45Іршава — Дешковиця
10:45Іршава — Ільниця
10:50Іршава — Мукачеве
11:00Іршава — Смологовиця
11:00Іршава — Осій
11:00Іршава — Івашковиця
11:00Іршава — Ільниця
11:00Іршава — Виноградів
11:00Іршава — Малий Раковець
11:15Виноградів — Кушниця
11:20Іршава — Мукачеве
11:20Іршава — Малий Раковець
11:20Іршава — Ужгород
11:25Іршава — Осій
11:30Іршава — Імстичово
11:30Іршава — Ільниця
11:30Іршава — Дешковиця
11:35Іршава — Негрово
11:50Мукачеве — Довге
11:50Іршава — Білки
11:55Іршава — Крайня Мартинка
12:00Ільниця — Мукачеве
12:00Іршава — Ільниця
12:00Іршава — Загаття
12:00Іршава — Ільниця
12:00Іршава — Берегове
12:10Іршава — Осій
12:12Виноградів — Свалява
12:15Іршава — Малий Раковець
12:20Іршава — Суха
12:20Іршава — Ільниця
12:30Іршава — Дешковиця
12:30Іршава — Осій
12:30Рахів — Плзень (Чех)
12:35Іршава — Арданово
12:40Іршава — Імстичово
12:45Іршава — Ільниця
12:50Іршава — Малий Раковець
13:00Іршава — Смологовиця
13:00Іршава — Хмільник
13:00Іршава — Сільце
13:00Іршава — Білки
13:05Іршава — Ільниця
13:05Іршава — Лисичеве
13:05Іршава — Івашковиця
13:05Іршава — Осій
13:15Іршава — Малий Раковець
13:20Ужгород — Довге
13:30Іршава — Ільниця
13:30Іршава — Негрово
13:30Іршава — Дешковиця
13:30Іршава — Осій
13:40Довге — Ужгород
13:40Іршава — Берегове
13:55Іршава — Малий Раковець
14:00Іршава — Ільниця
14:00Іршава — Загаття
14:00Іршава — Крайня Мартинка
14:05Іршава — Осій
14:05Іршава — Виноградів
14:15Іршава — Ільниця
14:15Іршава — Білки
14:20Мукачеве — Довге
14:25Іршава — Малий Раковець
14:30Іршава — Дешковиця
14:30Іршава — Осій
14:35Іршава — Ільниця
14:45Іршава — Імстичово
14:45Іршава — Мукачеве
14:45Великий Раковець — Ужгород
14:50Іршава — Берегове
15:00Іршава — Малий Раковець
15:00Іршава — Ільниця
15:00Іршава — Смологовиця
15:00Іршава — Ільниця
15:00Іршава — Довге
15:00Іршава — Загаття
15:20Ужгород — Лисичеве
15:30Іршава — Осій
15:30Іршава — Ільниця
15:49Іршава — Білки
16:00Іршава — Ільниця
16:00Іршава — Мукачеве
16:00Іршава — Суха
16:00Іршава — Загаття
16:05Іршава — Осій
16:10Іршава — Берегове
16:10Рахів — Прага (Чех)
16:10Ужгород — Лисичеве
16:20Іршава — Лисичеве
16:25Іршава — Малий Раковець
16:30Іршава — Осій
16:30Свалява — Виноградів
16:30Іршава — Ільниця
16:32Іршава — Гребля
16:45Іршава — Ужгород
16:55Іршава — Імстичово
17:00Іршава — Арданово
17:00Іршава — Ільниця
17:00Іршава — Ільниця
17:05Іршава — Осій
17:10Іршава — Білки
17:10Іршава — Смологовиця
17:13Ужгород — Кушниця
17:15Іршава — Виноградів
17:20Іршава — Малий Раковець
17:25Іршава — Загаття
17:30Іршава — Ільниця
17:45Тячів — Прага (Чех)
17:45Іршава — Ільниця
17:50Іршава — Осій
18:03Ужгород — Липча
18:05Іршава — Осій
18:10Іршава — Загаття
18:10Іршава — Берегове
18:15Іршава — Ільниця
18:20Виноградів — Свалява
19:20Тячів — Прага (Чех)
19:35Ужгород — Довге
19:55Львів — Виноградів

за маршрутами автобусів

Ільниця — Мукачеве
12:00

Іршава — Івашковиця
08:10 11:00 13:05

Іршава — Ільниця
07:15 07:30 07:40 07:55 08:05 08:10 08:25 08:35 09:05 09:10 09:40 09:45 10:10 10:25 10:45 11:00 11:30 12:00 12:00 12:20 12:45 13:05 13:30 14:00 14:15 14:35 15:00 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:00 17:30 17:45 18:15

Іршава — Імстичово
08:15 09:45 11:30 12:40 14:45 16:55

Іршава — Арданово
08:15 12:35 17:00

Іршава — Берегове
07:45 08:40 12:00 13:40 14:50 16:10 18:10

Іршава — Білки
08:00 09:15 10:40 11:50 13:00 14:15 15:49 17:10

Іршава — Виноградів
08:05 11:00 14:05 17:15

Іршава — Гребля
16:32

Іршава — Дешковиця
07:00 08:00 09:00 10:45 11:30 12:30 13:30 14:30

Іршава — Довге
09:30 10:00 15:00

Іршава — Загаття
08:00 09:00 10:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:25 18:10

Іршава — Крайня Мартинка
09:55 11:55 14:00

Іршава — Лисичеве
08:30 13:05 16:20

Іршава — Малий Раковець
08:00 09:20 10:20 10:40 11:00 11:20 12:15 12:50 13:15 13:55 14:25 15:00 16:25 17:20

Іршава — Мукачеве
06:50 08:25 09:00 09:15 09:40 10:50 11:20 14:45 16:00

Іршава — Мукачево
06:20

Іршава — Негрово
08:20 11:35 13:30

Іршава — Осій
06:50 08:00 08:45 09:00 09:45 10:20 11:00 11:25 12:10 12:30 13:05 13:30 14:05 14:30 15:30 16:05 16:30 17:05 17:50 18:05

Іршава — Смологовиця
07:40 11:00 13:00 15:00 17:10

Іршава — Собатин
06:40

Іршава — Суха
12:20 16:00

Іршава — Сільце
13:00

Іршава — Ужгород
07:45 09:00 11:20 16:45

Іршава — Хмільник
08:05 08:05 10:10 10:10 13:00

Великий Раковець — Ужгород
07:25 14:45

Виноградів — Кушниця
11:15

Виноградів — Львів
06:55

Виноградів — Свалява
12:12 18:20

Довге — Мукачеве
07:10 08:05

Довге — Ужгород
05:40 13:40

Кушниця — Виноградів
07:30

Кушниця — Ужгород
10:25

Липча — Ужгород
08:25

Лисичеве — Ужгород
06:20 09:40

Львів — Виноградів
19:55

Мукачеве — Довге
11:50 14:20

Рахів — Плзень (Чех)
12:30

Рахів — Прага (Чех)
16:10

Свалява — Виноградів
09:40 16:30

Тячів — Прага (Чех)
17:45 19:20

Ужгород — Довге
13:20 19:35

Ужгород — Кушниця
17:13

Ужгород — Липча
18:03

Ужгород — Лисичеве
15:20 16:10

Ужгород — Рахів
07:50

Інформація оновлена: 21.11.2019