Автовокзал Іршава

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гагаріна, 42 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03144-21003

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Довге — Ужгород
06:00Іршава — Мукачеве
06:20Лисичево — Ужгород
06:30Іршава — Хуст
06:35Іршава — Берегове
06:40Іршава — Собатин
06:45Іршава — Хмільник
06:50Іршава — Мукачеве
06:50Іршава — Осій
06:55Виноградів — Львів
06:55Виноградів — Львів
07:00Іршава — Дешковиця
07:10Довге — Мукачеве
07:15Іршава — Ільниця
07:20Мукачеве — Кушниця
07:25Великий Раковець — Ужгород
07:30Кушниця — Виноградів
07:40Іршава — Ільниця
07:40Іршава — Смологовиця
07:45Іршава — Ужгород
07:45Іршава — Берегове
07:50Іршава — Великий Раковець
07:50Іршава — Івашковиця
07:50Ужгород — Рахів
07:55Іршава — Ільниця
08:00Іршава — Осій
08:00Іршава — Загаття
08:00Іршава — Дешковиця
08:00Іршава — Білки
08:00Іршава — Малий Раковець
08:05Іршава — Хмільник
08:05Іршава — Виноградів
08:05Іршава — Ільниця
08:05Довге — Мукачеве
08:05Іршава — Хмільник
08:10Іршава — Арданово
08:10Іршава — Ільниця
08:15Іршава — Імстичово
08:20Іршава — Негрово
08:25Липча — Ужгород
08:25Іршава — Мукачеве
08:25Іршава — Ільниця
08:30Іршава — Лисичево
08:35Іршава — Ільниця
08:40Іршава — Берегове
08:45Іршава — Осій
08:50Берегове — Довге
09:00Іршава — Осій
09:00Іршава — Загаття
09:00Іршава — Мукачеве
09:00Іршава — Дешковиця
09:00Іршава — Ужгород
09:05Іршава — Ільниця
09:10Іршава — Ільниця
09:15Іршава — Мукачеве
09:15Іршава — Білки
09:18Свалява — Виноградів
09:20Іршава — Малий Раковець
09:30Іршава — Осій
09:35Іршава — Імстичово
09:40Іршава — Ільниця
09:40Свалява — Виноградів
09:50Лисичево — Ужгород
09:50Іршава — Мукачеве
09:55Іршава — Крайня Мартинка
10:00Іршава — Загаття
10:00Іршава — Довге
10:10Іршава — Малий Раковець
10:10Кушниця — Ужгород
10:10Іршава — Ільниця
10:20Іршава — Осій
10:25Мукачеве — Довге
10:25Іршава — Ільниця
10:30Іршава — Хмільник
10:30Іршава — Хмільник
10:30Іршава — Осій
10:40Іршава — Білки
10:40Іршава — Малий Раковець
10:45Іршава — Ільниця
10:45Іршава — Дешковиця
10:50Берегове — Довге
10:50Іршава — Мукачеве
10:55Іршава — Івашковиця
11:00Іршава — Малий Раковець
11:00Довге — Берегове
11:00Іршава — Виноградів
11:00Іршава — Ільниця
11:00Іршава — Осій
11:00Іршава — Смологовиця
11:15Виноградів — Кушниця
11:20Іршава — Мукачеве
11:20Іршава — Малий Раковець
11:20Іршава — Ужгород
11:25Іршава — Осій
11:30Іршава — Негрово
11:30Іршава — Імстичово
11:30Іршава — Дешковиця
11:35Виноградів — Свалява
11:40Іршава — Хуст
11:50Мукачеве — Довге
11:50Ільниця — Виноградів
11:55Іршава — Крайня Мартинка
11:55Іршава — Білки
11:55Іршава — Осій
12:00Іршава — Загаття
12:00Іршава — Берегове
12:00Іршава — Ільниця
12:00Іршава — Ільниця
12:00Іршава — Суха
12:00Ільниця — Мукачеве
12:10Виноградів — Свалява
12:15Іршава — Малий Раковець
12:20Іршава — Ільниця
12:30Іршава — Осій
12:30Іршава — Дешковиця
12:40Іршава — Імстичово
12:45Довге — Берегове
12:45Іршава — Ільниця
12:45Берегове — Кушниця
12:50Іршава — Осій
12:50Іршава — Малий Раковець
13:00Іршава — Смологовиця
13:00Довге — Мукачеве
13:00Іршава — Хмільник
13:00Іршава — Івашковиця
13:05Іршава — Ільниця
13:05Іршава — Лисичево
13:05Іршава — Білки
13:15Іршава — Малий Раковець
13:30Ужгород — Довге
13:30Іршава — Осій
13:30Іршава — Дешковиця
13:30Іршава — Ільниця
13:30Іршава — Негрово
13:40Іршава — Берегове
13:40Довге — Ужгород
13:40Ужгород — Великий Раковець
13:50Іршава — Осій
13:55Іршава — Малий Раковець
14:00Іршава — Загаття
14:00Іршава — Крайня Мартинка
14:05Іршава — Виноградів
14:15Іршава — Ільниця
14:15Іршава — Білки
14:20Мукачеве — Довге
14:25Іршава — Малий Раковець
14:30Іршава — Івашковиця
14:30Іршава — Осій
14:30Іршава — Дешковиця
14:30Іршава — Імстичово
14:35Великий Раковець — Ужгород
14:35Іршава — Мукачеве
14:35Іршава — Ільниця
14:45Виноградів — Ільниця
14:50Іршава — Берегове
15:00Іршава — Довге
15:00Іршава — Малий Раковець
15:00Іршава — Ільниця
15:00Іршава — Смологовиця
15:00Іршава — Загаття
15:00Іршава — Ільниця
15:20Ужгород — Лисичево
15:20Іршава — Ужгород
15:30Іршава — Осій
15:30Іршава — Ільниця
15:50Іршава — Осій
15:55Кушниця — Берегове
16:00Іршава — Ільниця
16:00Іршава — Загаття
16:00Іршава — Мукачеве
16:10Мукачеве — Ільниця
16:15Іршава — Білки
16:20Іршава — Лисичево
16:25Іршава — Малий Раковець
16:30Іршава — Осій
16:30Свалява — Виноградів
16:32Іршава — Гребля
16:40Ужгород — Лисичево
16:45Іршава — Імстичово
16:45Іршава — Ужгород
16:45Іршава — Мукачеве
16:50Іршава — Осій
17:00Іршава — Ільниця
17:00Іршава — Великий Раковець
17:00Іршава — Ільниця
17:05Іршава — Суха
17:05Іршава — Берегове
17:05Іршава — Арданово
17:10Іршава — Білки
17:10Іршава — Смологовиця
17:13Ужгород — Кушниця
17:15Іршава — Виноградів
17:20Іршава — Загаття
17:20Іршава — Малий Раковець
17:25Іршава — Осій
17:30Іршава — Ільниця
17:45Іршава — Ільниця
17:45Рахів — Прага (Чех)
18:00Іршава — Імстичово
18:03Ужгород — Липча
18:05Іршава — Осій
18:10Іршава — Берегове
18:15Іршава — Ільниця
18:20Виноградів — Свалява
19:31Кушниця — Мукачеве
19:50Ужгород — Великий Раковець
19:55Львів — Виноградів
20:05Ужгород — Довге

за маршрутами автобусів

Ільниця — Виноградів
11:50

Ільниця — Мукачеве
12:00

Іршава — Івашковиця
07:50 10:55 13:00 14:30

Іршава — Ільниця
07:15 07:40 07:55 08:05 08:10 08:25 08:35 09:05 09:10 09:40 10:10 10:25 10:45 11:00 12:00 12:00 12:20 12:45 13:05 13:30 14:15 14:35 15:00 15:00 15:30 16:00 17:00 17:00 17:30 17:45 18:15

Іршава — Імстичово
08:15 09:35 11:30 12:40 14:30 16:45 18:00

Іршава — Арданово
08:10 17:05

Іршава — Берегове
06:35 07:45 08:40 12:00 13:40 14:50 17:05 18:10

Іршава — Білки
08:00 09:15 10:40 11:55 13:05 14:15 16:15 17:10

Іршава — Великий Раковець
07:50 17:00

Іршава — Виноградів
08:05 11:00 14:05 17:15

Іршава — Гребля
16:32

Іршава — Дешковиця
07:00 08:00 09:00 10:45 11:30 12:30 13:30 14:30

Іршава — Довге
10:00 15:00

Іршава — Загаття
08:00 09:00 10:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:20

Іршава — Крайня Мартинка
09:55 11:55 14:00

Іршава — Лисичево
08:30 13:05 16:20

Іршава — Малий Раковець
08:00 09:20 10:10 10:40 11:00 11:20 12:15 12:50 13:15 13:55 14:25 15:00 16:25 17:20

Іршава — Мукачеве
06:00 06:50 08:25 09:00 09:15 09:50 10:50 11:20 14:35 16:00 16:45

Іршава — Негрово
08:20 11:30 13:30

Іршава — Осій
06:50 08:00 08:45 09:00 09:30 10:20 10:30 11:00 11:25 11:55 12:30 12:50 13:30 13:50 14:30 15:30 15:50 16:30 16:50 17:25 18:05

Іршава — Смологовиця
07:40 11:00 13:00 15:00 17:10

Іршава — Собатин
06:40

Іршава — Суха
12:00 17:05

Іршава — Ужгород
07:45 09:00 11:20 15:20 16:45

Іршава — Хмільник
06:45 08:05 08:05 10:30 10:30 13:00

Іршава — Хуст
06:30 11:40

Берегове — Довге
08:50 10:50

Берегове — Кушниця
12:45

Великий Раковець — Ужгород
07:25 14:35

Виноградів — Ільниця
14:45

Виноградів — Кушниця
11:15

Виноградів — Львів
06:55 06:55

Виноградів — Свалява
11:35 12:10 18:20

Довге — Берегове
11:00 12:45

Довге — Мукачеве
07:10 08:05 13:00

Довге — Ужгород
05:40 13:40

Кушниця — Берегове
15:55

Кушниця — Виноградів
07:30

Кушниця — Мукачеве
19:31

Кушниця — Ужгород
10:10

Липча — Ужгород
08:25

Лисичево — Ужгород
06:20 09:50

Львів — Виноградів
19:55

Мукачеве — Ільниця
16:10

Мукачеве — Довге
10:25 11:50 14:20

Мукачеве — Кушниця
07:20

Рахів — Прага (Чех)
17:45

Свалява — Виноградів
09:18 09:40 16:30

Ужгород — Великий Раковець
13:40 19:50

Ужгород — Довге
13:30 20:05

Ужгород — Кушниця
17:13

Ужгород — Липча
18:03

Ужгород — Лисичево
15:20 16:40

Ужгород — Рахів
07:50

Інформація оновлена: 25.09.2013