Автовокзал Бар

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Святого Миколая, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04341-22539

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:05Бар — Вінниця
06:10Бар — Жмеринка
06:15Бар — Комарівці
06:20Бар — Ходаки
06:20Бар — Гармаки
06:35Бар — Голубівка
06:55Бар — Семенки
07:00Бар — Глинянка
07:25Бар — Глинянка
07:30Бар — Гармаки
07:30Бар — Мигалівці
07:35Бар — Вінниця
07:40Бар — Сеферівка
07:40Бар — Комарівці
07:50Бар — Семенки
08:00Бар — Васютинці
08:05Бар — Вінниця
08:19Бар — Міжлісся
08:20Бар — Жмеринка
08:30Бар — Вінниця
08:30Бар — Вінниця
08:50Бар — Терешки
09:05Бар — Вінниця
09:30Бар — Вінниця
09:40Бар — Терешки
09:45Бар — Гармаки
09:50Бар — Васютинці
09:55Бар — Вінниця
10:00Бар — Жмеринка
10:00Бар — Попівці
10:10Бар — Буцні
10:25Бар — Вінниця
10:30Бар — Мигалівці
10:45Бар — Копайгород
10:45Бар — Шевченкове
11:00Бар — Комарівці
11:00Бар — Мальчівці
11:00Бар — Гармаки
11:10Бар — Вінниця
11:15Бар — Голубівка
11:40Бар — Семенки
11:40Бар — Васютинці
11:45Бар — Вінниця
11:55Бар — Трудолюбівка
12:00Бар — Каришків
12:00Бар — Лугове
12:10Бар — Глинянка
12:15Бар — Вінниця
12:30Бар — Підлісний Ялтушків
12:40Бар — Терешки
12:40Бар — Жмеринка
12:40Бар — Попівці
12:55Бар — Вінниця
13:00Бар — Ходаки
13:00Бар — Володіївці
13:00Бар — Володіївці
13:00Бар — Мар'янівка
13:00Бар — Польове
13:10Бар — Гармаки
13:15Бар — Комарівці
13:20Бар — Тульчин
13:30Бар — Вінниця
13:40Бар — Жмеринка
13:45Бар — Вінниця
13:45Бар — Голубівка
13:50Бар — Ямпіль
14:05Бар — Вінниця
14:25Бар — Вінниця
14:30Бар — Трудолюбівка
14:30Бар — Глинянка
14:30Бар — Ходаки
14:50Бар — Жмеринка
14:50Бар — Вінниця
15:10Бар — Вінниця
15:45Бар — Вінниця
16:00Бар — Жмеринка
16:00Бар — Вінниця
16:30Бар — Вінниця
16:35Бар — Підлісний Ялтушків
16:50Бар — Вінниця
17:00Бар — Попівці
17:00Бар — Лугове
17:00Бар — Васютинці
17:05Бар — Жмеринка
17:10Бар — Вінниця
17:15Бар — Комарівці
17:20Бар — Гармаки
17:30Бар — Трудолюбівка
17:30Бар — Глинянка
17:40Бар — Вінниця
17:55Бар — Верхівка
17:56Бар — Супівка
18:00Бар — Тростянець
18:00Бар — Голубівка
18:10Бар — Вінниця
18:20Бар — Жмеринка
19:20Бар — Вінниця

за маршрутами автобусів

Бар — Буцні
10:10

Бар — Васютинці
08:00 09:50 11:40 17:00

Бар — Верхівка
17:55

Бар — Володіївці
13:00 13:00

Бар — Вінниця
06:05 07:35 08:05 08:30 08:30 09:05 09:30 09:55 10:25 11:10 11:45 12:15 12:55 13:30 13:45 14:05 14:25 14:50 15:10 15:45 16:00 16:30 16:50 17:10 17:40 18:10 19:20

Бар — Гармаки
06:20 07:30 09:45 11:00 13:10 17:20

Бар — Глинянка
07:00 07:25 12:10 14:30 17:30

Бар — Голубівка
06:35 11:15 13:45 18:00

Бар — Жмеринка
06:10 08:20 10:00 12:40 13:40 14:50 16:00 17:05 18:20

Бар — Каришків
12:00

Бар — Комарівці
06:15 07:40 11:00 13:15 17:15

Бар — Копайгород
10:45

Бар — Лугове
12:00 17:00

Бар — Мальчівці
11:00

Бар — Мар'янівка
13:00

Бар — Мигалівці
07:30 10:30

Бар — Міжлісся
08:19

Бар — Польове
13:00

Бар — Попівці
10:00 12:40 17:00

Бар — Підлісний Ялтушків
12:30 16:35

Бар — Семенки
06:55 07:50 11:40

Бар — Сеферівка
07:40

Бар — Супівка
17:56

Бар — Терешки
08:50 09:40 12:40

Бар — Тростянець
18:00

Бар — Трудолюбівка
11:55 14:30 17:30

Бар — Тульчин
13:20

Бар — Ходаки
06:20 13:00 14:30

Бар — Шевченкове
10:45

Бар — Ямпіль
13:50

Інформація оновлена: 13.05.2018