Автовокзал Бар

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Святого Миколая, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04341-22539

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Бар — Польове
05:05Бар — Губачівка
05:30Бар — Підлісний Ялтушків
05:30Бар — Могилів-Подільський
05:35Бар — Лугове
05:55Бар — Мар'янівка
05:55Бар — Володіївці
05:55Бар — Мальчівці
06:05Бар — Вінниця
06:10Бар — Жмеринка
06:15Бар — Комарівці
06:20Бар — Гармаки
06:20Бар — Ходаки
06:25Бар — Маньківці
06:35Бар — Голубівка
06:55Бар — Семенки
07:00Бар — Глинянка
07:19Бар — Вінниця
07:25Бар — Глинянка
07:30Бар — Мигалівці
07:35Бар — Гармаки
07:35Бар — Вінниця
07:40Бар — Сеферівка
07:40Бар — Комарівці
08:00Бар — Жмеринка
08:06Бар — Вінниця
08:20Бар — Міжлісся
08:25Бар — Івано-Франківськ
08:30Бар — Вінниця
08:45Бар — Васютинці
08:50Бар — Терешки
09:05Бар — Вінниця
09:20Бар — Міжлісся
09:25Бар — Муровані Курилівці
09:30Бар — Вінниця
09:40Бар — Терешки
09:45Бар — Гармаки
09:55Бар — Вінниця
10:00Бар — Жмеринка
10:00Бар — Попівці
10:06Дунаївці — Вінниця
10:10Бар — Буцні
10:20Бар — Вінниця
10:30Бар — Мигалівці
10:45Бар — Копайгород
11:00Бар — Мальчівці
11:00Бар — Комарівці
11:10Бар — Вінниця
11:15Бар — Голубівка
11:30Бар — Гармаки
11:30Бар — Шевченкове
11:30Бар — Губачівка
11:30Бар — Польове
11:40Бар — Семенки
11:45Бар — Вінниця
11:55Бар — Трудолюбівка
12:00Бар — Лугове
12:00Бар — Каришків
12:05Бар — Маньківці
12:10Бар — Глинянка
12:15Бар — Вінниця
12:30Бар — Підлісний Ялтушків
12:40Бар — Жмеринка
12:40Бар — Попівці
12:40Бар — Терешки
12:55Бар — Вінниця
13:00Бар — Ходаки
13:00Бар — Мар'янівка
13:00Бар — Володіївці
13:10Бар — Гармаки
13:15Бар — Комарівці
13:20Бар — Тростянець
13:30Бар — Вінниця
13:40Бар — Жмеринка
13:45Бар — Голубівка
13:45Бар — Вінниця
14:05Бар — Вінниця
14:06Вінниця — Дунаївці
14:25Бар — Вінниця
14:25Бар — Могилів-Подільський
14:30Бар — Трудолюбівка
14:30Бар — Тульчин
14:30Бар — Глинянка
14:30Бар — Ходаки
14:50Бар — Жмеринка
14:50Бар — Буцні
14:50Бар — Вінниця
14:55Бар — Каришків
15:10Бар — Муровані Курилівці
15:10Бар — Вінниця
15:20Бар — Гармаки
15:45Бар — Вінниця
16:00Бар — Вінниця
16:00Бар — Жмеринка
16:30Бар — Вінниця
16:35Бар — Підлісний Ялтушків
16:50Бар — Вінниця
17:00Бар — Васютинці
17:00Бар — Лугове
17:00Бар — Копайгород
17:05Бар — Жмеринка
17:10Бар — Вінниця
17:15Бар — Комарівці
17:20Бар — Гармаки
17:30Бар — Глинянка
17:30Бар — Трудолюбівка
17:40Бар — Вінниця
17:55Бар — Верхівка
17:55Бар — Супівка
17:55Бар — Польове
18:00Бар — Голубівка
18:00Бар — Тростянець
18:10Бар — Вінниця
18:20Бар — Жмеринка
19:20Бар — Вінниця

за маршрутами автобусів

Бар — Івано-Франківськ
08:25

Бар — Буцні
10:10 14:50

Бар — Васютинці
08:45 17:00

Бар — Верхівка
17:55

Бар — Володіївці
05:55 13:00

Бар — Вінниця
06:05 07:19 07:35 08:06 08:30 09:05 09:30 09:55 10:20 11:10 11:45 12:15 12:55 13:30 13:45 14:05 14:25 14:50 15:10 15:45 16:00 16:30 16:50 17:10 17:40 18:10 19:20

Бар — Гармаки
06:20 07:35 09:45 11:30 13:10 15:20 17:20

Бар — Глинянка
07:00 07:25 12:10 14:30 17:30

Бар — Голубівка
06:35 11:15 13:45 18:00

Бар — Губачівка
05:05 11:30

Бар — Жмеринка
06:10 08:00 10:00 12:40 13:40 14:50 16:00 17:05 18:20

Бар — Каришків
12:00 14:55

Бар — Комарівці
06:15 07:40 11:00 13:15 17:15

Бар — Копайгород
10:45 17:00

Бар — Лугове
05:35 12:00 17:00

Бар — Мальчівці
05:55 11:00

Бар — Маньківці
06:25 12:05

Бар — Мар'янівка
05:55 13:00

Бар — Мигалівці
07:30 10:30

Бар — Могилів-Подільський
05:30 14:25

Бар — Муровані Курилівці
09:25 15:10

Бар — Міжлісся
08:20 09:20

Бар — Польове
05:05 11:30 17:55

Бар — Попівці
10:00 12:40

Бар — Підлісний Ялтушків
05:30 12:30 16:35

Бар — Семенки
06:55 11:40

Бар — Сеферівка
07:40

Бар — Супівка
17:55

Бар — Терешки
08:50 09:40 12:40

Бар — Тростянець
13:20 18:00

Бар — Трудолюбівка
11:55 14:30 17:30

Бар — Тульчин
14:30

Бар — Ходаки
06:20 13:00 14:30

Бар — Шевченкове
11:30

Вінниця — Дунаївці
14:06

Дунаївці — Вінниця
10:06

Інформація оновлена: 25.09.2013