Автовокзал Катеринопіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Черкаська, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4470696

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Катеринопіль — Київ
05:00Катеринопіль — Киселівка
05:00Катеринопіль — Черкаси
05:15Катеринопіль — Київ
05:45Ямпіль — Черкаси
05:45Катеринопіль — Ярошівка
05:50Катеринопіль — Київ
06:10Катеринопіль — Стійкове
06:30Катеринопіль — Ямпіль
06:30Катеринопіль — Розсохуватка
06:45Катеринопіль — Черкаси
07:25Катеринопіль — Звенигородка
07:45Катеринопіль — Київ
07:50Катеринопіль — Новоукраїнка
10:00Катеринопіль — Ямпіль
10:00Катеринопіль — Розсохуватка
10:05Катеринопіль — Киселівка
10:20Катеринопіль — Шпола
10:25Катеринопіль — Ярошівка
10:30Катеринопіль — Стійкове
11:15Катеринопіль — Новоукраїнка
11:30Катеринопіль — Надвисся
11:30Катеринопіль — Шпола
11:30Катеринопіль — Киселівка
11:40Катеринопіль — Кобилянка
12:10Катеринопіль — Стійкове
12:10Катеринопіль — Розсохуватка
12:40Катеринопіль — Київ
13:30Катеринопіль — Стійкове
14:00Ямпіль — Черкаси
14:40Катеринопіль — Київ
15:20Надлак — Київ
17:40Катеринопіль — Київ

за маршрутами автобусів

Катеринопіль — Звенигородка
07:25

Катеринопіль — Киселівка
05:00 10:05 11:30

Катеринопіль — Київ
05:00 05:15 05:50 07:45 12:40 14:40 17:40

Катеринопіль — Кобилянка
11:40

Катеринопіль — Надвисся
11:30

Катеринопіль — Новоукраїнка
07:50 11:15

Катеринопіль — Розсохуватка
06:30 10:00 12:10

Катеринопіль — Стійкове
06:10 10:30 12:10 13:30

Катеринопіль — Черкаси
05:00 06:45

Катеринопіль — Шпола
10:20 11:30

Катеринопіль — Ямпіль
06:30 10:00

Катеринопіль — Ярошівка
05:45 10:25

Надлак — Київ
15:20

Ямпіль — Черкаси
05:45 14:00

Інформація оновлена: 14.03.2021