Автовокзал Київ (З/Д вокзал)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Симона Петлюри, 32 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-2293604, 044-3511963

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Київ — Полтава
00:10Дніпро — Салерно (Іт)
00:15Київ — Полтава
03:00Київ — Полтава
06:00Київ — Житомир
06:00Київ — Черкаси
06:00Київ — Хмельницький
06:05Київ — Чернігів
06:30Київ — Уельва (Іс)
06:45Київ — Житомир
06:50Київ — Чернігів
06:50Київ — Черкаси
07:00Київ — Полтава
07:00Київ — Трір (Нім)
07:00Київ — Біла Церква
07:00Київ — Салерно (Іт)
07:00Київ — Рівне
07:00Київ — Мадрід (Іс)
07:00Запоріжжя — Дюссельдорф (Нім)
07:00Одеса — Швайнфурт (Нім)
07:10Київ — Біла Церква
07:10Київ — Кременчук
07:10Київ — Черкаси
07:15Київ — Житомир
07:20Київ — Чернігів
07:20Київ — Біла Церква
07:20Київ — Дубровиця
07:20Київ — Чернігів
07:20Київ — Черкаси
07:30Київ — Біла Церква
07:30Київ — Вараш
07:40Київ — Черкаси
07:40Київ — Біла Церква
07:50Київ — Бидгощ (Пол)
07:50Київ — Біла Церква
07:55Київ — Чернігів
08:00Київ — Херне (Нім)
08:00Київ — Шумськ
08:00Київ — Прага (Чех)
08:00Київ — Біла Церква
08:00Київ — Прага (Чех)
08:00Київ — Житомир
08:00Київ — Полтава
08:10Київ — Біла Церква
08:15Київ — Кременчук
08:15Київ — Одеса
08:20Київ — Черкаси
08:20Київ — Біла Церква
08:20Київ — Сарни
08:30Київ — Полтава
08:30Київ — Вараш
08:30Київ — Черкаси
08:30Київ — Біла Церква
08:30Київ — Тернопіль
08:40Київ — Біла Церква
08:45Київ — Житомир
08:45Чернігів — Штутгарт (Нім)
08:45Київ — Кельн (Нім)
08:45Київ — Вінниця
08:50Київ — Біла Церква
08:55Миколаїв — Мілан (Іт)
09:00Київ — Кременчук
09:00Київ — Єсентуки (РФ)
09:00Київ — Біла Церква
09:00Київ — Полтава
09:10Київ — Біла Церква
09:15Київ — Черкаси
09:20Київ — Черкаси
09:20Київ — Біла Церква
09:25Київ — Чернігів
09:30Київ — Біла Церква
09:30Київ — Житомир
09:40Київ — Біла Церква
09:45Київ — Охтирка
09:45Київ — Вараш
09:50Київ — Біла Церква
10:00Бориспіль — Гданськ (Пол)
10:00Запоріжжя — Фрайбург (Нім)
10:00Київ — Хмельницький
10:00Київ — Луцьк
10:00Київ — Біла Церква
10:00Київ — Полтава
10:00Київ — Зарічне
10:05Київ — Черкаси
10:10Київ — Біла Церква
10:10Київ — Черкаси
10:15Київ — Одеса
10:15Київ — Житомир
10:20Київ — Біла Церква
10:30Київ — Біла Церква
10:30Київ — Познань (Пол)
10:30Київ — Полтава
10:40Київ — Біла Церква
10:50Київ — Біла Церква
11:00Київ — Житомир
11:00Київ — Біла Церква
11:00Київ — Вроцлав (Пол)
11:00Київ — Зарічне
11:00Київ — Черкаси
11:00Київ — Полтава
11:00Київ — Харків
11:00Київ — Кременчук
11:05Дніпро — Кобленц (Нім)
11:05Київ — Черкаси
11:05Запоріжжя — Кобленц (Нім)
11:10Київ — Біла Церква
11:10Київ — Львів
11:20Київ — Біла Церква
11:30Київ — Біла Церква
11:40Київ — Біла Церква
11:45Київ — Кременчук
11:45Київ — Житомир
11:50Київ — Черкаси
11:50Київ — Біла Церква
12:00Київ — Легніца (Пол)
12:00Київ — Любешів
12:00Київ — Ліберець (Чех)
12:00Київ — Біла Церква
12:00Київ — Полтава
12:00Київ — Луцьк
12:10Київ — Біла Церква
12:20Київ — Біла Церква
12:25Київ — Зелена Гура (Пол)
12:30Київ — Познань (Пол)
12:30Київ — Біла Церква
12:30Київ — Великі Дедеркали
12:30Київ — Полтава
12:30Київ — Чернігів
12:30Київ — Кременчук
12:30аеропорт Бориспіль — Житомир
12:40Київ — Черкаси
12:40Київ — Біла Церква
12:50Київ — Біла Церква
13:00Київ — Біла Церква
13:00Київ — Познань (Пол)
13:00Київ — Володимирець
13:00Київ — Почаїв
13:00Київ — Полтава
13:00Київ — Легніца (Пол)
13:10Київ — Біла Церква
13:15Київ — Чернігів
13:15Київ — Житомир
13:15Київ — Зарічне
13:20Київ — Біла Церква
13:20Київ — Кременчук
13:25Київ — Черкаси
13:30Київ — Тернопіль
13:30Київ — Біла Церква
13:30Київ — Прага (Чех)
13:30Київ — Чернігів
13:30Київ — Прага (Чех)
13:40Київ — Біла Церква
13:45Київ — Вінниця
13:45Київ — Березне
13:50Київ — Біла Церква
14:00Київ — Житомир
14:00Київ — Полтава
14:00Київ — Біла Церква
14:05Київ — Чернігів
14:10Павлоград — Познань (Пол)
14:10Київ — Рівне
14:10Київ — Рівне
14:10Київ — Біла Церква
14:20Київ — Біла Церква
14:20Київ — Москва (РФ)
14:25Київ — Чернігів
14:30Київ — Біла Церква
14:30Київ — Вараш
14:40Київ — Біла Церква
14:40Київ — Чернігів
14:45Київ — Житомир
14:45Київ — Одеса
14:45Київ — Шаргород
14:50Київ — Біла Церква
14:55Київ — Почаїв
15:00Київ — Біла Церква
15:00Київ — Тернопіль
15:00Київ — Полтава
15:00Київ — Полтава
15:00Київ — Сатанів
15:10Київ — Біла Церква
15:20Київ — Біла Церква
15:25Київ — Рівне
15:25Київ — Рівне
15:30Київ — Біла Церква
15:30Київ — Житомир
15:40Київ — Біла Церква
15:50Київ — Біла Церква
15:50Київ — Сарни
15:55Київ — Черкаси
15:55Київ — Черкаси
16:00Київ — Познань (Пол)
16:00Київ — Щецин (Пол)
16:00Київ — Гданськ (Пол)
16:00Київ — Біла Церква
16:00Київ — Луцьк
16:10Київ — Чигирин
16:10Київ — Біла Церква
16:10Київ — Рівне
16:15Київ — Житомир
16:20Київ — Біла Церква
16:20Київ — Володимирець
16:30Київ — Познань (Пол)
16:30Київ — Черкаси
16:30Київ — Сарни
16:30Київ — Одеса
16:30Київ — Біла Церква
16:40Київ — Біла Церква
16:45Київ — Полтава
16:50Київ — Біла Церква
16:55Київ — Кременчук
17:00Київ — Луцьк
17:00Київ — Біла Церква
17:00Київ — Прага (Чех)
17:00Київ — Житомир
17:00Київ — Познань (Пол)
17:00Київ — Варшава (Пол)
17:00Київ — Чемерівці
17:10Київ — Чигирин
17:10Київ — Біла Церква
17:20Київ — Рівне
17:20Київ — Рівне
17:20Київ — Біла Церква
17:30Київ — Біла Церква
17:30Київ — Полтава
17:40Київ — Дубно
17:40Суми — Варшава (Пол)
17:40Київ — Біла Церква
17:45Київ — Житомир
17:50Київ — Біла Церква
17:50Київ — Баранівка
18:00Київ — Липецьк
18:00Київ — Шумськ
18:00Київ — Сарни
18:00Київ — Вараш
18:00Київ — Біла Церква
18:05Київ — Сатанів
18:10Київ — Біла Церква
18:15Київ — Черкаси
18:15Київ — Кременчук
18:20Київ — Біла Церква
18:30Київ — Полтава
18:30Київ — Житомир
18:30Київ — Біла Церква
18:40Київ — Біла Церква
18:50Київ — Черкаси
18:50Київ — Біла Церква
19:00Київ — Біла Церква
19:00Київ — Ізяслав
19:10Київ — Біла Церква
19:15Київ — Житомир
19:15Київ — Полтава
19:20Київ — Біла Церква
19:30Київ — Вараш
19:30Київ — Біла Церква
19:45Київ — Рівне
19:50Київ — Біла Церква
20:00Київ — Шумськ
20:00Київ — Сарни
20:00Київ — Суми
20:00Київ — Житомир
20:00Київ — Біла Церква
20:05Київ — Чернігів
20:15Київ — Черкаси
20:25Київ — Чернігів
20:30Київ — Почаїв
21:00Київ — Дубровиця
21:15Київ — Полтава
21:20Київ — Полтава
21:30Київ — Житомир
21:35Київ — Прага (Чех)
22:00Київ — Біла Церква
22:40Торецьк — Вроцлав (Пол)
23:10Херсон — Річиця
23:30Київ — Луцьк
23:40Запоріжжя — Вроцлав (Пол)

за маршрутами автобусів

Бориспіль — Гданськ (Пол)
10:00

Дніпро — Кобленц (Нім)
11:05

Дніпро — Салерно (Іт)
00:10

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
23:40

Запоріжжя — Дюссельдорф (Нім)
07:00

Запоріжжя — Кобленц (Нім)
11:05

Запоріжжя — Фрайбург (Нім)
10:00

Київ — Єсентуки (РФ)
09:00

Київ — Ізяслав
19:00

Київ — Баранівка
17:50

Київ — Березне
13:45

Київ — Бидгощ (Пол)
07:50

Київ — Біла Церква
07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:10 09:20 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:20 10:30 10:40 10:50 11:00 11:10 11:20 11:30 11:40 11:50 12:00 12:10 12:20 12:30 12:40 12:50 13:00 13:10 13:20 13:30 13:40 13:50 14:00 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:00 15:10 15:20 15:30 15:40 15:50 16:00 16:10 16:20 16:30 16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:10 18:20 18:30 18:40 18:50 19:00 19:10 19:20 19:30 19:50 20:00 22:00

Київ — Вараш
07:30 08:30 09:45 14:30 18:00 19:30

Київ — Варшава (Пол)
17:00

Київ — Великі Дедеркали
12:30

Київ — Володимирець
13:00 16:20

Київ — Вроцлав (Пол)
11:00

Київ — Вінниця
08:45 13:45

Київ — Гданськ (Пол)
16:00

Київ — Дубно
17:40

Київ — Дубровиця
07:20 21:00

Київ — Житомир
06:00 06:45 07:15 08:00 08:45 09:30 10:15 11:00 11:45 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 17:00 17:45 18:30 19:15 20:00 21:30

Київ — Зарічне
10:00 11:00 13:15

Київ — Зелена Гура (Пол)
12:25

Київ — Кельн (Нім)
08:45

Київ — Кременчук
07:10 08:15 09:00 11:00 11:45 12:30 13:20 16:55 18:15

Київ — Легніца (Пол)
12:00 13:00

Київ — Липецьк
18:00

Київ — Луцьк
10:00 12:00 16:00 17:00 23:30

Київ — Львів
11:10

Київ — Любешів
12:00

Київ — Ліберець (Чех)
12:00

Київ — Мадрід (Іс)
07:00

Київ — Москва (РФ)
14:20

Київ — Одеса
08:15 10:15 14:45 16:30

Київ — Охтирка
09:45

Київ — Познань (Пол)
10:30 12:30 13:00 16:00 16:30 17:00

Київ — Полтава
00:00 00:15 03:00 07:00 08:00 08:30 09:00 10:00 10:30 11:00 12:00 12:30 13:00 14:00 15:00 15:00 16:45 17:30 18:30 19:15 21:15 21:20

Київ — Почаїв
13:00 14:55 20:30

Київ — Прага (Чех)
08:00 08:00 13:30 13:30 17:00 21:35

Київ — Рівне
07:00 14:10 14:10 15:25 15:25 16:10 17:20 17:20 19:45

Київ — Салерно (Іт)
07:00

Київ — Сарни
08:20 15:50 16:30 18:00 20:00

Київ — Сатанів
15:00 18:05

Київ — Суми
20:00

Київ — Тернопіль
08:30 13:30 15:00

Київ — Трір (Нім)
07:00

Київ — Уельва (Іс)
06:30

Київ — Харків
11:00

Київ — Херне (Нім)
08:00

Київ — Хмельницький
06:00 10:00

Київ — Чемерівці
17:00

Київ — Черкаси
06:00 06:50 07:10 07:20 07:40 08:20 08:30 09:15 09:20 10:05 10:10 11:00 11:05 11:50 12:40 13:25 15:55 15:55 16:30 18:15 18:50 20:15

Київ — Чернігів
06:05 06:50 07:20 07:20 07:55 09:25 12:30 13:15 13:30 14:05 14:25 14:40 20:05 20:25

Київ — Чигирин
16:10 17:10

Київ — Шаргород
14:45

Київ — Шумськ
08:00 18:00 20:00

Київ — Щецин (Пол)
16:00

Миколаїв — Мілан (Іт)
08:55

Одеса — Швайнфурт (Нім)
07:00

Павлоград — Познань (Пол)
14:10

Суми — Варшава (Пол)
17:40

Торецьк — Вроцлав (Пол)
22:40

Херсон — Річиця
23:10

Чернігів — Штутгарт (Нім)
08:45

аеропорт Бориспіль — Житомир
12:30

Інформація оновлена: 25.12.2019