Автовокзал Київ Вега

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Привокзальна пл.,1 (ЗД вокзал, касовий зал №3) (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-2890044

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
06:35Дніпропетровськ — Київ
07:30Донецьк — Київ
07:35Київ — Тальне
07:35Херсон — Київ
07:35Харків — Київ
07:40Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
07:45Київ — Донецьк
08:00Київ — Харків
09:45Бориспіль (Аеропорт) — Херсон
10:05Київ — Кіровоград
10:15Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
11:00Київ — Дніпропетровськ
12:30Київ — Волгоград (РФ)
13:40Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
14:55Київ — Сімферополь
16:05Дніпропетровськ — Київ
19:20Київ — Сокиряни
19:21Волгоград (РФ) — Київ
20:00Київ — Донецьк
20:10Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
20:45Херсон — Київ
21:00Донецьк — Київ
21:20Київ — Трускавець
21:40Київ — Верховина
21:55Київ — Дніпропетровськ
22:30Київ — Кіровоград
22:45Київ — Харків
22:45Бориспіль (Аеропорт) — Херсон
23:00Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
23:45Харків — Київ

за маршрутами автобусів

Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
10:15 13:40 23:00

Бориспіль (Аеропорт) — Херсон
09:45 22:45

Волгоград (РФ) — Київ
19:21

Дніпропетровськ — Київ
06:35 16:05

Донецьк — Київ
07:30 21:00

Київ — Верховина
21:40

Київ — Волгоград (РФ)
12:30

Київ — Дніпропетровськ
11:00 21:55

Київ — Донецьк
07:45 20:00

Київ — Кіровоград
10:05 22:30

Київ — Сокиряни
19:20

Київ — Сімферополь
14:55

Київ — Тальне
07:35

Київ — Трускавець
21:20

Київ — Харків
08:00 22:45

Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
05:20 07:40 20:10

Харків — Київ
07:35 23:45

Херсон — Київ
07:35 20:45

Інформація оновлена: 25.09.2013