Автовокзал Кіровоград АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Олександрiйське шосе, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0522-321449

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:30Кропивницький — Київ
01:00Кривий Ріг — Прага (Чех)
01:15Дніпро — Кишинів (Мол)
01:30Чернівці — Дніпро
01:56Кишинів (Мол) — Дніпро
03:10Запоріжжя — Слубіце (Пол)
03:10Запоріжжя — Щецин (Пол)
03:10Запоріжжя — Колобжег (Пол)
03:10Запоріжжя — Львів
03:10Запоріжжя — Слупськ (Пол)
04:40Дніпро — Щецин (Пол)
04:41Дніпро — Щецин (Пол)
06:00Кропивницький — Знам'янка
06:20Кропивницький — Кременчук
06:30Кропивницький — Гдиня (Пол)
06:30Кропивницький — Москва (РФ)
06:35Кропивницький — Знам'янка
06:50Кропивницький — Дніпро
07:00Кропивницький — Знам'янка
07:05Кропивницький — Миколаїв
07:10Кропивницький — Олександрівка
07:20Долинська — Київ
07:30Кропивницький — Гайворон
07:30Кропивницький — Долинська
07:40Кропивницький — Світловодськ
08:00Кропивницький — Гдиня (Пол)
08:00Кропивницький — Київ
08:00Кропивницький — Знам'янка
08:00Кропивницький — Щецин (Пол)
08:00Кропивницький — Черкаси
08:00Кропивницький — Вроцлав (Пол)
08:20Новоукраїнка — Жовті Води
08:30Кривий Ріг — Москва (РФ)
08:30Новоукраїнка — Олександрія
08:30Кривий Ріг — Щецин (Пол)
08:30Кривий Ріг — Щецин (Пол)
08:30Кропивницький — Долинська
08:40Кропивницький — Світловодськ
08:50Кропивницький — Олександрівка
08:50Кропивницький — Підвисоке
09:00Кропивницький — Олександрія
09:10Кропивницький — Кривий Ріг
09:20Кропивницький — Харків
09:20Кропивницький — Харків
09:45Кропивницький — Світловодськ
09:45Кривий Ріг — Вінниця
09:45Кривий Ріг — Вінниця
09:50Кропивницький — Долинська
09:55Кропивницький — Знам'янка
10:20Кропивницький — Цвітне
10:20Кропивницький — Знам'янка
10:45Кропивницький — Світловодськ
11:00Кропивницький — Кривий Ріг
11:10Світловодськ — Вінниця
11:20Кропивницький — Олександрівка
11:20Кропивницький — Олександрія
11:25Кропивницький — Москва (РФ)
11:30Кропивницький — Долинська
11:30Кропивницький — Рим (Іт)
11:40Дніпро — Умань
11:40Дніпро — Умань
11:55Олександрія — Бобринець
12:00Кропивницький — Олександрівка
12:00Кропивницький — Знам'янка
12:30Кропивницький — Новоархангельськ
12:30Кропивницький — Світловодськ
12:30Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
12:45Кропивницький — Жовті Води
13:00Кропивницький — Медведівка
13:00Кропивницький — Знам'янка
13:05Херсон — Київ
13:10Кропивницький — Світловодськ
13:10Щецин (Пол) — Кривий Ріг
13:15Кропивницький — Новоархангельськ
13:20Кропивницький — Кременчук
13:20Кропивницький — Миколаїв
13:30Кропивницький — Знам'янка
13:30Умань — Дніпро
13:30Умань — Дніпро
13:50Кропивницький — Долинська
14:00Кропивницький — Гайворон
14:00Щецин (Пол) — Дніпро
14:00Кропивницький — Нікополь
14:15Кропивницький — Олександрія
14:20Кропивницький — Олександрівка
14:30Кропивницький — Побузьке
14:30Кропивницький — Кам'янське
14:40Кропивницький — Світловодськ
14:45Кропивницький — Іванівка
14:50Вінниця — Світловодськ
14:55Кропивницький — Петрове
15:00Кропивницький — Горішні Плавні
15:10Кропивницький — Знам'янка
15:15Київ — Херсон
15:20Кропивницький — Олександрівка
15:25Київ — Кривий Ріг
15:25Кропивницький — Світловодськ
15:30Кривий Ріг — Київ
15:30Прага (Чех) — Кривий Ріг
15:30Кропивницький — Завалля
15:45Кропивницький — Кременчук
15:50Кропивницький — Олександрівка
15:50Кропивницький — Цвітне
15:50Вінниця — Кривий Ріг
15:50Вінниця — Кривий Ріг
16:00Кропивницький — Гайворон
16:00Кропивницький — Черкаси
16:00Кишинів (Мол) — Харків
16:10Кропивницький — Світловодськ
16:15Дніпро — Чернівці
16:20Кропивницький — Долинська
16:30Кропивницький — Олександрівка
16:30Кропивницький — Знам'янка
16:40Бобринець — Олександрія
16:45Кропивницький — Дніпро
17:00Кропивницький — Знам'янка
17:00Кропивницький — Новоархангельськ
17:30Кропивницький — Олександрія
18:00Кропивницький — Світловодськ
18:20Кропивницький — Київ
18:30Львів — Запоріжжя
18:30Кропивницький — Знам'янка
18:55Кропивницький — Знам'янка
19:05Київ — Долинська
19:25Кропивницький — Київ
19:30Кропивницький — Петрове
20:20Кропивницький — Знам'янка
21:20Харків — Кишинів (Мол)
23:55Мелітополь — Кельн (Нім)
23:55Мелітополь — Злоценець (Пол)

за маршрутами автобусів

Бобринець — Олександрія
16:40

Вінниця — Кривий Ріг
15:50 15:50

Вінниця — Світловодськ
14:50

Дніпро — Кишинів (Мол)
01:15

Дніпро — Умань
11:40 11:40

Дніпро — Чернівці
16:15

Дніпро — Щецин (Пол)
04:40 04:41

Долинська — Київ
07:20

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
12:30

Запоріжжя — Колобжег (Пол)
03:10

Запоріжжя — Львів
03:10

Запоріжжя — Слубіце (Пол)
03:10

Запоріжжя — Слупськ (Пол)
03:10

Запоріжжя — Щецин (Пол)
03:10

Кишинів (Мол) — Дніпро
01:56

Кишинів (Мол) — Харків
16:00

Київ — Долинська
19:05

Київ — Кривий Ріг
15:25

Київ — Херсон
15:15

Кривий Ріг — Вінниця
09:45 09:45

Кривий Ріг — Київ
15:30

Кривий Ріг — Москва (РФ)
08:30

Кривий Ріг — Прага (Чех)
01:00

Кривий Ріг — Щецин (Пол)
08:30 08:30

Кропивницький — Іванівка
14:45

Кропивницький — Вроцлав (Пол)
08:00

Кропивницький — Гайворон
07:30 14:00 16:00

Кропивницький — Гдиня (Пол)
06:30 08:00

Кропивницький — Горішні Плавні
15:00

Кропивницький — Дніпро
06:50 16:45

Кропивницький — Долинська
07:30 08:30 09:50 11:30 13:50 16:20

Кропивницький — Жовті Води
12:45

Кропивницький — Завалля
15:30

Кропивницький — Знам'янка
06:00 06:35 07:00 08:00 09:55 10:20 12:00 13:00 13:30 15:10 16:30 17:00 18:30 18:55 20:20

Кропивницький — Кам'янське
14:30

Кропивницький — Київ
00:30 08:00 18:20 19:25

Кропивницький — Кременчук
06:20 13:20 15:45

Кропивницький — Кривий Ріг
09:10 11:00

Кропивницький — Медведівка
13:00

Кропивницький — Миколаїв
07:05 13:20

Кропивницький — Москва (РФ)
06:30 11:25

Кропивницький — Новоархангельськ
12:30 13:15 17:00

Кропивницький — Нікополь
14:00

Кропивницький — Олександрівка
07:10 08:50 11:20 12:00 14:20 15:20 15:50 16:30

Кропивницький — Олександрія
09:00 11:20 14:15 17:30

Кропивницький — Петрове
14:55 19:30

Кропивницький — Побузьке
14:30

Кропивницький — Підвисоке
08:50

Кропивницький — Рим (Іт)
11:30

Кропивницький — Світловодськ
07:40 08:40 09:45 10:45 12:30 13:10 14:40 15:25 16:10 18:00

Кропивницький — Харків
09:20 09:20

Кропивницький — Цвітне
10:20 15:50

Кропивницький — Черкаси
08:00 16:00

Кропивницький — Щецин (Пол)
08:00

Львів — Запоріжжя
18:30

Мелітополь — Злоценець (Пол)
23:55

Мелітополь — Кельн (Нім)
23:55

Новоукраїнка — Жовті Води
08:20

Новоукраїнка — Олександрія
08:30

Олександрія — Бобринець
11:55

Прага (Чех) — Кривий Ріг
15:30

Світловодськ — Вінниця
11:10

Умань — Дніпро
13:30 13:30

Харків — Кишинів (Мол)
21:20

Херсон — Київ
13:05

Чернівці — Дніпро
01:30

Щецин (Пол) — Дніпро
14:00

Щецин (Пол) — Кривий Ріг
13:10

Інформація оновлена: 24.11.2019