Автовокзал Кіровоград АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Олександрiйське шосе, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0522-321449

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Ялта — Кіровоград
--Харків — Кіровоград
--Ялта — Кіровоград
00:01Кіровоград — Київ
00:35Київ — Сімферополь
01:15Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)
01:30Чернівці — Дніпропетровськ
01:35Каховка — Київ
01:56Кишинів (Мол) — Дніпропетровськ
01:57Кишинів (Мол) — Дніпропетровськ
02:05Київ — Каховка
02:10Сімферополь — Київ
02:45Чернівці — Донецьк
03:30Кіровоград — Київ
04:00Кишинів (Мол) — Луганськ
04:01Кишинів (Мол) — Луганськ
04:30Кіровоград — Київ
04:41Кишинів (Мол) — Полтава
05:00Суми — Коблеве
05:00Кіровоград — Дніпропетровськ
05:30Кіровоград — Київ
06:10Кіровоград — Знам'янка
06:20Кіровоград — Кременчук
06:35Кіровоград — Знам'янка
06:40Кіровоград — Київ
06:50Кіровоград — Кривий Ріг
06:50Кіровоград — Дніпропетровськ
07:00Кіровоград — Знам'янка
07:00Кіровоград — Київ
07:05Кіровоград — Миколаїв
07:10Кіровоград — Олександрівка
07:15Кіровоград — Суми
07:15Кіровоград — Суми
07:20Долинська — Київ
07:30Кіровоград — Гайворон
07:30Кіровоград — Долинська
07:40Кіровоград — Світловодськ
08:00Кіровоград — Київ
08:00Кіровоград — Черкаси
08:00Кіровоград — Знам'янка
08:00Кіровоград — Дніпродзержинськ
08:20Новоукраїнка — Жовті Води
08:30Новоукраїнка — Олександрія
08:30Кіровоград — Кривий Ріг
08:30Кіровоград — Долинська
08:35Кіровоград — Київ
08:40Новомиргород — Світловодськ
08:45Кривий Ріг — Київ
08:50Новоархангельськ — Запоріжжя
08:50Кіровоград — Підвисоке
08:50Кіровоград — Олександрівка
09:00Кіровоград — Олександрія
09:20Кіровоград — Харків
09:30Кіровоград — Знам'янка
09:45Кіровоград — Світловодськ
09:45Кривий Ріг — Вінниця
09:45Кривий Ріг — Вінниця
09:50Кіровоград — Долинська
10:00Кіровоград — Київ
10:05Кіровоград — Гайворон
10:10Кіровоград — Цвітне
10:20Кіровоград — Знам'янка
10:45Кіровоград — Світловодськ
11:00Кіровоград — Олександрівка
11:00Кіровоград — Кривий Ріг
11:10Світловодськ — Вінниця
11:20Кіровоград — Київ
11:20Кіровоград — Київ
11:20Кіровоград — Олександрія
11:25Черкаси — Миколаїв
11:30Кіровоград — Долинська
11:40Дніпропетровськ — Умань
11:40Дніпропетровськ — Умань
11:45Кіровоград — Градизьк
11:55Олександрія — Бобринець
11:55Кіровоград — Олександрівка
12:00Кіровоград — Знам'янка
12:00Кіровоград — Голованівськ
12:10Жовті Води — Київ
12:30Кіровоград — Світловодськ
12:30Миколаїв — Черкаси
12:30Запоріжжя — Новоархангельськ
12:40Кіровоград — Знам'янка
12:40Кіровоград — Кривий Ріг
12:45Кіровоград — Жовті Води
12:50Кіровоград — Долинська
13:00Кіровоград — Ульяновка
13:00Кіровоград — Знам'янка
13:00Кіровоград — Медведівка
13:05Херсон — Київ
13:10Кіровоград — Світловодськ
13:15Кіровоград — Новоархангельськ
13:20Кіровоград — Вільшанка
13:20Кіровоград — Миколаїв
13:20Кіровоград — Кременчук
13:30Прага — Донецьк
13:30Умань — Дніпропетровськ
13:30Кіровоград — Перегонівка
13:30Умань — Дніпропетровськ
13:30Кіровоград — Знам'янка
13:45Київ — Жовті Води
13:50Кіровоград — Долинська
14:00Кіровоград — Новоархангельськ
14:00Кіровоград — Нікополь
14:00Кіровоград — Київ
14:15Кіровоград — Олександрія
14:20Кіровоград — Олександрівка
14:20Дніпропетровськ — Вінниця
14:30Кіровоград — Дніпродзержинськ
14:30Кіровоград — Побузьке
14:40Кіровоград — Світловодськ
14:50Вінниця — Світловодськ
14:50Кіровоград — Федіївка
14:55Кіровоград — Петрове
15:00Кіровоград — Олександрівка
15:10Кіровоград — Знам'янка
15:15Київ — Херсон
15:25Київ — Кривий Ріг
15:30Кіровоград — Іванівка
15:30Кривий Ріг — Київ
15:30Кіровоград — Завалля
15:35Кіровоград — Знам'янка
15:45Кіровоград — Кременчук
15:50Вінниця — Кривий Ріг
15:50Вінниця — Кривий Ріг
16:00Кишинів (Мол) — Харків
16:00Кіровоград — Гайворон
16:00Кіровоград — Черкаси
16:01Кишинів (Мол) — Харків
16:10Кіровоград — Світловодськ
16:15Дніпропетровськ — Чернівці
16:20Кіровоград — Долинська
16:20Кіровоград — Цвітне
16:30Кіровоград — Знам'янка
16:30Генічеськ — Київ
16:40Бобринець — Олександрія
16:40Кіровоград — Олександрівка
16:45Кіровоград — Дніпропетровськ
17:00Кіровоград — Ялта
17:00Кіровоград — Знам'янка
17:00Кіровоград — Ялта
17:00Донецьк — Прага
17:05Вінниця — Дніпропетровськ
17:10Кіровоград — Київ
17:15Донецьк — Чернівці
17:20Кіровоград — Севастополь
17:30Кіровоград — Олександрія
17:50Київ — Генічеськ
18:00Кіровоград — Світловодськ
18:10Кіровоград — Київ
18:30Кіровоград — Знам'янка
18:45Київ — Олександрія
18:55Кіровоград — Знам'янка
19:00Кіровоград — Київ
19:05Київ — Долинська
19:20Кіровоград — Київ
19:30Кіровоград — Петрове
20:00Київ — Кривий Ріг
20:20Кіровоград — Знам'янка
21:05Коблеве — Суми
21:20Харків — Кишинів (Мол)
23:00Кіровоград — Київ

за маршрутами автобусів

Бобринець — Олександрія
16:40

Вінниця — Дніпропетровськ
17:05

Вінниця — Кривий Ріг
15:50 15:50

Вінниця — Світловодськ
14:50

Генічеськ — Київ
16:30

Дніпропетровськ — Вінниця
14:20

Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)
01:15

Дніпропетровськ — Умань
11:40 11:40

Дніпропетровськ — Чернівці
16:15

Долинська — Київ
07:20

Донецьк — Прага
17:00

Донецьк — Чернівці
17:15

Жовті Води — Київ
12:10

Запоріжжя — Новоархангельськ
12:30

Каховка — Київ
01:35

Кишинів (Мол) — Дніпропетровськ
01:56 01:57

Кишинів (Мол) — Луганськ
04:00 04:01

Кишинів (Мол) — Полтава
04:41

Кишинів (Мол) — Харків
16:00 16:01

Київ — Генічеськ
17:50

Київ — Долинська
19:05

Київ — Жовті Води
13:45

Київ — Каховка
02:05

Київ — Кривий Ріг
15:25 20:00

Київ — Олександрія
18:45

Київ — Сімферополь
00:35

Київ — Херсон
15:15

Коблеве — Суми
21:05

Кривий Ріг — Вінниця
09:45 09:45

Кривий Ріг — Київ
08:45 15:30

Кіровоград — Іванівка
15:30

Кіровоград — Вільшанка
13:20

Кіровоград — Гайворон
07:30 10:05 16:00

Кіровоград — Голованівськ
12:00

Кіровоград — Градизьк
11:45

Кіровоград — Дніпродзержинськ
08:00 14:30

Кіровоград — Дніпропетровськ
05:00 06:50 16:45

Кіровоград — Долинська
07:30 08:30 09:50 11:30 12:50 13:50 16:20

Кіровоград — Жовті Води
12:45

Кіровоград — Завалля
15:30

Кіровоград — Знам'янка
06:10 06:35 07:00 08:00 09:30 10:20 12:00 12:40 13:00 13:30 15:10 15:35 16:30 17:00 18:30 18:55 20:20

Кіровоград — Київ
00:01 03:30 04:30 05:30 06:40 07:00 08:00 08:35 10:00 11:20 11:20 14:00 17:10 18:10 19:00 19:20 23:00

Кіровоград — Кременчук
06:20 13:20 15:45

Кіровоград — Кривий Ріг
06:50 08:30 11:00 12:40

Кіровоград — Медведівка
13:00

Кіровоград — Миколаїв
07:05 13:20

Кіровоград — Новоархангельськ
13:15 14:00

Кіровоград — Нікополь
14:00

Кіровоград — Олександрівка
07:10 08:50 11:00 11:55 14:20 15:00 16:40

Кіровоград — Олександрія
09:00 11:20 14:15 17:30

Кіровоград — Перегонівка
13:30

Кіровоград — Петрове
14:55 19:30

Кіровоград — Побузьке
14:30

Кіровоград — Підвисоке
08:50

Кіровоград — Світловодськ
07:40 09:45 10:45 12:30 13:10 14:40 16:10 18:00

Кіровоград — Севастополь
17:20

Кіровоград — Суми
07:15 07:15

Кіровоград — Ульяновка
13:00

Кіровоград — Федіївка
14:50

Кіровоград — Харків
09:20

Кіровоград — Цвітне
10:10 16:20

Кіровоград — Черкаси
08:00 16:00

Кіровоград — Ялта
17:00 17:00

Миколаїв — Черкаси
12:30

Новоархангельськ — Запоріжжя
08:50

Новомиргород — Світловодськ
08:40

Новоукраїнка — Жовті Води
08:20

Новоукраїнка — Олександрія
08:30

Олександрія — Бобринець
11:55

Прага — Донецьк
13:30

Світловодськ — Вінниця
11:10

Суми — Коблеве
05:00

Сімферополь — Київ
02:10

Умань — Дніпропетровськ
13:30 13:30

Харків — Кишинів (Мол)
21:20

Харків — Кіровоград
--

Херсон — Київ
13:05

Черкаси — Миколаїв
11:25

Чернівці — Дніпропетровськ
01:30

Чернівці — Донецьк
02:45

Ялта — Кіровоград
-- --

Інформація оновлена: 25.09.2013