Автовокзал Кропивницький АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Олександрiйське шосе, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0522-321449

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:40Кривий Ріг — Київ
01:00Кривий Ріг — Прага (Чех)
02:10Запоріжжя — Познань (Пол)
02:10Запоріжжя — Познань (Пол)
03:10Запоріжжя — Ґожув-Велькопольський (Пол)
03:10Запоріжжя — Ґожув-Велькопольський (Пол)
06:00Кропивницький — Знам'янка
06:20Кропивницький — Кременчук
06:35Кропивницький — Знам'янка
06:50Кропивницький — Дніпро
07:00Кропивницький — Знам'янка
07:05Кропивницький — Голованівськ
07:05Кропивницький — Миколаїв
07:10Кропивницький — Олександрівка
07:30Кропивницький — Долинська
07:40Кропивницький — Світловодськ
08:00Кропивницький — Вроцлав (Пол)
08:00Кропивницький — Знам'янка
08:00Кропивницький — Москва (РФ)
08:00Кропивницький — Москва (РФ)
08:00Кропивницький — Щецин (Пол)
08:20Новоукраїнка — Жовті Води
08:30Кривий Ріг — Щецин (Пол)
08:30Кривий Ріг — Щецин (Пол)
08:30Кривий Ріг — Прага (Чех)
08:30Кропивницький — Долинська
08:30Кривий Ріг — Прага (Чех)
08:30Кривий Ріг — Москва (РФ)
08:30Кривий Ріг — Щецин (Пол)
08:30Кривий Ріг — Щецин (Пол)
08:30Новоукраїнка — Олександрія
08:40Кропивницький — Світловодськ
08:50Кропивницький — Підвисоке
08:50Кропивницький — Олександрівка
09:00Кропивницький — Олександрія
09:10Кропивницький — Кривий Ріг
09:20Кропивницький — Харків
09:20Кропивницький — Харків
09:45Кривий Ріг — Вінниця
09:45Кривий Ріг — Вінниця
09:45Кропивницький — Світловодськ
09:50Кропивницький — Долинська
09:55Кропивницький — Знам'янка
10:00Запоріжжя — Зелена Гура (Пол)
10:20Кропивницький — Цвітне
10:20Кропивницький — Знам'янка
10:35Кропивницький — Київ
10:45Кропивницький — Світловодськ
11:00Кропивницький — Кривий Ріг
11:10Світловодськ — Вінниця
11:20Кропивницький — Олександрія
11:20Кропивницький — Олександрівка
11:25Черкаси — Миколаїв
11:25Кропивницький — Москва (РФ)
11:25Кропивницький — Москва (РФ)
11:30Кропивницький — Долинська
11:30Кропивницький — Рим (Іт)
11:40Дніпро — Умань
11:40Дніпро — Умань
11:55Олександрія — Бобринець
12:00Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
12:00Кропивницький — Знам'янка
12:20Кропивницький — Олександрівка
12:30Кропивницький — Новоархангельськ
12:30Миколаїв — Черкаси
12:30Кропивницький — Світловодськ
12:50Одеса — Волгоград (РФ)
13:00Кропивницький — Знам'янка
13:00Кропивницький — Медведівка
13:10Кропивницький — Світловодськ
13:10Щецин (Пол) — Кривий Ріг
13:15Кропивницький — Новоархангельськ
13:20Кропивницький — Кременчук
13:20Кропивницький — Миколаїв
13:30Кропивницький — Знам'янка
13:30Умань — Дніпро
13:30Умань — Дніпро
13:40Познань (Пол) — Запоріжжя
13:40Кропивницький — Долинська
14:00Волгоград (РФ) — Одеса
14:00Кропивницький — Гайворон
14:00Кропивницький — Нікополь
14:10Познань (Пол) — Запоріжжя
14:15Кропивницький — Олександрія
14:20Кропивницький — Олександрівка
14:20Кропивницький — Київ
14:30Кропивницький — Побузьке
14:30Кропивницький — Кам'янське
14:40Кропивницький — Світловодськ
14:40Запоріжжя — Бургас (Бол)
14:45Кропивницький — Завалля
14:50Вінниця — Світловодськ
14:55Кропивницький — Петрове
15:00Кропивницький — Горішні Плавні
15:10Кропивницький — Знам'янка
15:10Запоріжжя — Сучава (Рум)
15:10Запоріжжя — Сучава (Рум)
15:20Щецин (Пол) — Маріуполь
15:20Кропивницький — Олександрівка
15:25Кропивницький — Світловодськ
15:45Кропивницький — Кременчук
15:50Вінниця — Кривий Ріг
15:50Запоріжжя — Познань (Пол)
15:50Кропивницький — Олександрівка
15:50Кропивницький — Цвітне
15:50Вінниця — Кривий Ріг
15:50Запоріжжя — Познань (Пол)
16:00Кропивницький — Черкаси
16:00Київ — Кривий Ріг
16:10Кропивницький — Світловодськ
16:20Кропивницький — Долинська
16:30Кропивницький — Знам'янка
16:40Бобринець — Олександрія
16:45Кропивницький — Дніпро
17:00Кропивницький — Знам'янка
17:00Кропивницький — Новоархангельськ
17:30Кропивницький — Олександрія
18:00Москва (РФ) — Одеса
18:00Кропивницький — Світловодськ
18:15Вроцлав (Пол) — Запоріжжя
18:20Кропивницький — Київ
18:30Кропивницький — Знам'янка
18:30Ґожув-Велькопольський (Пол) — Запоріжжя
18:55Кропивницький — Знам'янка
19:30Кропивницький — Петрове
20:20Кропивницький — Знам'янка
21:20Харків — Кишинів (Мол)
21:30Бургас (Бол) — Запоріжжя
23:30Сучава (Рум) — Запоріжжя
23:30Сучава (Рум) — Запоріжжя
23:35Маріуполь — Щецин (Пол)
23:35Маріуполь — Щецин (Пол)
23:35Маріуполь — Гдиня (Пол)
23:35Маріуполь — Бартошиці (Пол)
23:55Мелітополь — Щецин (Пол)
23:55Мелітополь — Кельн (Нім)
23:55Мелітополь — Щецин (Пол)

за маршрутами автобусів

Бобринець — Олександрія
16:40

Бургас (Бол) — Запоріжжя
21:30

Волгоград (РФ) — Одеса
14:00

Вроцлав (Пол) — Запоріжжя
18:15

Вінниця — Кривий Ріг
15:50 15:50

Вінниця — Світловодськ
14:50

Дніпро — Умань
11:40 11:40

Запоріжжя — Бургас (Бол)
14:40

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
12:00

Запоріжжя — Зелена Гура (Пол)
10:00

Запоріжжя — Познань (Пол)
02:10 02:10 15:50 15:50

Запоріжжя — Сучава (Рум)
15:10 15:10

Запоріжжя — Ґожув-Велькопольський (Пол)
03:10 03:10

Київ — Кривий Ріг
16:00

Кривий Ріг — Вінниця
09:45 09:45

Кривий Ріг — Київ
00:40

Кривий Ріг — Москва (РФ)
08:30

Кривий Ріг — Прага (Чех)
01:00 08:30 08:30

Кривий Ріг — Щецин (Пол)
08:30 08:30 08:30 08:30

Кропивницький — Вроцлав (Пол)
08:00

Кропивницький — Гайворон
14:00

Кропивницький — Голованівськ
07:05

Кропивницький — Горішні Плавні
15:00

Кропивницький — Дніпро
06:50 16:45

Кропивницький — Долинська
07:30 08:30 09:50 11:30 13:40 16:20

Кропивницький — Завалля
14:45

Кропивницький — Знам'янка
06:00 06:35 07:00 08:00 09:55 10:20 12:00 13:00 13:30 15:10 16:30 17:00 18:30 18:55 20:20

Кропивницький — Кам'янське
14:30

Кропивницький — Київ
10:35 14:20 18:20

Кропивницький — Кременчук
06:20 13:20 15:45

Кропивницький — Кривий Ріг
09:10 11:00

Кропивницький — Медведівка
13:00

Кропивницький — Миколаїв
07:05 13:20

Кропивницький — Москва (РФ)
08:00 08:00 11:25 11:25

Кропивницький — Новоархангельськ
12:30 13:15 17:00

Кропивницький — Нікополь
14:00

Кропивницький — Олександрівка
07:10 08:50 11:20 12:20 14:20 15:20 15:50

Кропивницький — Олександрія
09:00 11:20 14:15 17:30

Кропивницький — Петрове
14:55 19:30

Кропивницький — Побузьке
14:30

Кропивницький — Підвисоке
08:50

Кропивницький — Рим (Іт)
11:30

Кропивницький — Світловодськ
07:40 08:40 09:45 10:45 12:30 13:10 14:40 15:25 16:10 18:00

Кропивницький — Харків
09:20 09:20

Кропивницький — Цвітне
10:20 15:50

Кропивницький — Черкаси
16:00

Кропивницький — Щецин (Пол)
08:00

Маріуполь — Бартошиці (Пол)
23:35

Маріуполь — Гдиня (Пол)
23:35

Маріуполь — Щецин (Пол)
23:35 23:35

Мелітополь — Кельн (Нім)
23:55

Мелітополь — Щецин (Пол)
23:55 23:55

Миколаїв — Черкаси
12:30

Москва (РФ) — Одеса
18:00

Новоукраїнка — Жовті Води
08:20

Новоукраїнка — Олександрія
08:30

Одеса — Волгоград (РФ)
12:50

Олександрія — Бобринець
11:55

Познань (Пол) — Запоріжжя
13:40 14:10

Світловодськ — Вінниця
11:10

Сучава (Рум) — Запоріжжя
23:30 23:30

Умань — Дніпро
13:30 13:30

Харків — Кишинів (Мол)
21:20

Черкаси — Миколаїв
11:25

Щецин (Пол) — Кривий Ріг
13:10

Щецин (Пол) — Маріуполь
15:20

Ґожув-Велькопольський (Пол) — Запоріжжя
18:30

Інформація оновлена: 18.07.2021