Автовокзал Біловодськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 24 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06466-92000

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Біловодськ — Станиця Луганська
06:01Мілове — Рубіжне
06:08Марківка — Станиця Луганська
07:30Марківка — Сватове
08:25Сєвєродонецьк — Марківка
09:21Сєвєродонецьк — Мілове
10:00Станиця Луганська — Мілове
10:52Марківка — Сєвєродонецьк
11:34Станиця Луганська — Мілове
12:00Мілове — Сєвєродонецьк
12:38Станиця Луганська — Марківка
12:58Мілове — Станиця Луганська
13:28Станиця Луганська — Мілове
14:02Мілове — Станиця Луганська
15:02Станиця Луганська — Височинівка
15:58Сватове — Марківка

за маршрутами автобусів

Біловодськ — Станиця Луганська
05:10

Марківка — Сватове
07:30

Марківка — Станиця Луганська
06:08

Марківка — Сєвєродонецьк
10:52

Мілове — Рубіжне
06:01

Мілове — Станиця Луганська
12:58 14:02

Мілове — Сєвєродонецьк
12:00

Сватове — Марківка
15:58

Станиця Луганська — Височинівка
15:02

Станиця Луганська — Марківка
12:38

Станиця Луганська — Мілове
10:00 11:34 13:28

Сєвєродонецьк — Марківка
08:25

Сєвєродонецьк — Мілове
09:21

Інформація оновлена: 09.12.2019