Автовокзал Біловодськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 24 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06466-92000

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Марківка — Станиця Луганська
05:30Брусівка — Станиця Луганська
05:30Біловодськ — Нижньобараниківка
05:30Біловодськ — Мілове
05:30Біловодськ — Брусівка
06:01Мілове — Рубіжне
06:08Марківка — Станиця Луганська
07:30Мілове — Станиця Луганська
07:30Біловодськ — Плугатар
08:25Сєвєродонецьк — Марківка
08:55Троїцьке — Станиця Луганська
09:21Сєвєродонецьк — Мілове
09:21Станиця Луганська — Мілове
10:40Станиця Луганська — Брусівка
10:52Марківка — Сєвєродонецьк
11:25Біловодськ — Брусівка
11:25Біловодськ — Нижньобараниківка
11:50Мілове — Станиця Луганська
12:00Мілове — Сєвєродонецьк
12:38Станиця Луганська — Марківка
14:04Станиця Луганська — Мілове
17:10Станиця Луганська — Троїцьке
17:15Станиця Луганська — Марківка

за маршрутами автобусів

Брусівка — Станиця Луганська
05:30

Біловодськ — Брусівка
05:30 11:25

Біловодськ — Мілове
05:30

Біловодськ — Нижньобараниківка
05:30 11:25

Біловодськ — Плугатар
07:30

Марківка — Станиця Луганська
05:10 06:08

Марківка — Сєвєродонецьк
10:52

Мілове — Рубіжне
06:01

Мілове — Станиця Луганська
07:30 11:50

Мілове — Сєвєродонецьк
12:00

Станиця Луганська — Брусівка
10:40

Станиця Луганська — Марківка
12:38 17:15

Станиця Луганська — Мілове
09:21 14:04

Станиця Луганська — Троїцьке
17:10

Сєвєродонецьк — Марківка
08:25

Сєвєродонецьк — Мілове
09:21

Троїцьке — Станиця Луганська
08:55

Інформація оновлена: 31.07.2016