Автовокзал Козятин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Довженка, 43/12 (приховати карту)

Телефон довідки: 04342-23925

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:50Козятин — Бердичів
07:00Козятин — Титусівка
07:10Козятин — Самгородок
07:40Козятин — Махаринці
07:45Козятин — Кашперівка
07:55Козятин — Вівсяники
08:00Козятин — Панасівка
08:00Козятин — Держанівка
08:10Козятин — Махнівка
08:40Козятин — Прушинка
09:30Козятин — Сестринівка
09:40Козятин — Верболози
09:40Козятин — Бердичів
10:00Козятин — Самгородок
10:10Козятин — Вовчинець
10:30Козятин — Титусівка
10:30Козятин — Жежелів
10:40Козятин — Кашперівка
10:45Козятин — Вівсяники
11:00Козятин — Сошанське
11:00Козятин — Бродецьке
11:00Козятин — Махаринці
11:10Козятин — Куманівка
11:10Козятин — Немиринці
11:20Козятин — Пустоха
11:20Козятин — Молодіжне
11:30Козятин — Пузирки
11:50Козятин — Широка Гребля
12:10Козятин — Кашперівка
12:20Козятин — Прушинка
12:20Козятин — Тернівка
12:30Козятин — Бродецьке
12:30Козятин — Сестринівка
12:45Козятин — Вівсяники
13:00Козятин — Махаринці
13:10Козятин — Воскодавинці
13:40Козятин — Бердичів
13:50Козятин — Кашперівка
14:00Козятин — Панасівка
14:00Козятин — Самгородок
14:00Козятин — Держанівка
14:25Біла Церква — Вінниця
15:15Козятин — Вівсяники
15:30Козятин — Махаринці
15:30Козятин — Блажіївка
16:00Козятин — Кашперівка

за маршрутами автобусів

Біла Церква — Вінниця
14:25

Козятин — Бердичів
06:50 09:40 13:40

Козятин — Блажіївка
15:30

Козятин — Бродецьке
11:00 12:30

Козятин — Верболози
09:40

Козятин — Вовчинець
10:10

Козятин — Воскодавинці
13:10

Козятин — Вівсяники
07:55 10:45 12:45 15:15

Козятин — Держанівка
08:00 14:00

Козятин — Жежелів
10:30

Козятин — Кашперівка
07:45 10:40 12:10 13:50 16:00

Козятин — Куманівка
11:10

Козятин — Махаринці
07:40 11:00 13:00 15:30

Козятин — Махнівка
08:10

Козятин — Молодіжне
11:20

Козятин — Немиринці
11:10

Козятин — Панасівка
08:00 14:00

Козятин — Прушинка
08:40 12:20

Козятин — Пузирки
11:30

Козятин — Пустоха
11:20

Козятин — Самгородок
07:10 10:00 14:00

Козятин — Сестринівка
09:30 12:30

Козятин — Сошанське
11:00

Козятин — Тернівка
12:20

Козятин — Титусівка
07:00 10:30

Козятин — Широка Гребля
11:50

Інформація оновлена: 16.11.2019