Автовокзал Костянтинівка (податкова)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Ломоносова, 125 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4771658

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Костянтинівка — Москва (РФ)
06:45Краматорськ — КППВ Майорське
07:20Костянтинівка — Бахмут
07:25Краматорськ — КППВ Майорське
08:10Торецьк — Слов'янськ
08:25Краматорськ — КППВ Майорське
08:30Краматорськ — Бахмут
08:40Покровськ — Слов'янськ
08:50Краматорськ — КППВ Майорське
09:00Костянтинівка — Слов'янськ
09:00Межова — Бахмут
09:00Донецьк — Москва (РФ)
09:15Миколаївка — КППВ Майорське
09:15Торецьк — Лиман
09:34Костянтинівка — Яблунівка
09:35Мирноград — Слов'янськ
09:48Костянтинівка — Бахмут
10:05Краматорськ — Бахмут
10:15Бахмут — Краматорськ
10:25Слов'янськ — КППВ Майорське
10:35Слов'янськ — Торецьк
10:50Слов'янськ — Маріуполь
11:00Торецьк — Яцьківка
11:10Бахмут — Харків
11:20Краматорськ — КППВ Майорське
11:20Павлоград — Бахмут
11:30Курахове — Святогірськ
11:50Бахмут — Краматорськ
12:00КППВ Зайцеве — Краматорськ
12:15Краматорськ — КППВ Майорське
12:25Костянтинівка — Яблунівка
12:30Костянтинівка — Бахмут
12:35Краматорськ — Бахмут
12:35Маріуполь — Слов'янськ
12:40Слов'янськ — Покровськ
12:45Сєвєродонецьк — Дніпро
12:50Волноваха — Святогірськ
12:52Лиман — Торецьк
13:00Костянтинівка — Слов'янськ
13:05Бахмут — Межова
13:15Костянтинівка — Бердянськ
13:20Краматорськ — Бахмут
13:25Слов'янськ — Дніпро
13:25Краматорськ — Бердянськ
13:25Слов'янськ — Мирноград
13:40КППВ Майорське — Слов'янськ
13:43КППВ Майорське — Слов'янськ
14:00Торецьк — Слов'янськ
14:00Межова — Бахмут
14:15Святогірськ — Маріуполь
14:30Краматорськ — КППВ Майорське
14:30Бахмут — Краматорськ
15:04Костянтинівка — Яблунівка
15:05Бахмут — Краматорськ
15:15Костянтинівка — Бахмут
15:30Святогірськ — Запоріжжя
15:30Бахмут — Бердянськ
15:45Покровськ — Слов'янськ
16:10Святогірськ — Маріуполь
16:20Слов'янськ — Торецьк
16:21Покровськ — Барвінкове
16:25Краматорськ — Бахмут
16:25Торецьк — Лиман
16:35Мирноград — Слов'янськ
16:40Маріуполь — Святогірськ
16:45Маріуполь — Слов'янськ
17:05Святогірськ — Бердянськ
17:10Бахмут — Межова
17:10Бердянськ — Сєвєродонецьк
17:15Краматорськ — Бахмут
17:25Маріуполь — Сєвєродонецьк
17:35Запоріжжя — Святогірськ
17:55Сєвєродонецьк — Маріуполь
18:05Святогірськ — Курахове
18:10Костянтинівка — Слов'янськ
18:10Бахмут — Кривий Ріг
18:20Бахмут — Краматорськ
18:30Яцьківка — Торецьк
18:40Маріуполь — Слов'янськ
18:45Маріуполь — Харків
18:55Слов'янськ — Покровськ
18:55Миколаївка — Маріуполь
19:05Бахмут — Кривий Ріг
19:10Кривий Ріг — Бахмут
19:45Бердянськ — Святогірськ
21:20Слов'янськ — Маріуполь
21:30Сєвєродонецьк — Бердянськ
21:40Святогірськ — Волноваха
21:50Бахмут — Дніпро

за маршрутами автобусів

Бахмут — Бердянськ
15:30

Бахмут — Дніпро
21:50

Бахмут — Краматорськ
10:15 11:50 14:30 15:05 18:20

Бахмут — Кривий Ріг
18:10 19:05

Бахмут — Межова
13:05 17:10

Бахмут — Харків
11:10

Бердянськ — Святогірськ
19:45

Бердянськ — Сєвєродонецьк
17:10

Волноваха — Святогірськ
12:50

Донецьк — Москва (РФ)
09:00

Запоріжжя — Святогірськ
17:35

КППВ Зайцеве — Краматорськ
12:00

КППВ Майорське — Слов'янськ
13:40 13:43

Костянтинівка — Бахмут
07:20 09:48 12:30 15:15

Костянтинівка — Бердянськ
13:15

Костянтинівка — Москва (РФ)
06:00

Костянтинівка — Слов'янськ
09:00 13:00 18:10

Костянтинівка — Яблунівка
09:34 12:25 15:04

Краматорськ — Бахмут
08:30 10:05 12:35 13:20 16:25 17:15

Краматорськ — Бердянськ
13:25

Краматорськ — КППВ Майорське
06:45 07:25 08:25 08:50 11:20 12:15 14:30

Кривий Ріг — Бахмут
19:10

Курахове — Святогірськ
11:30

Лиман — Торецьк
12:52

Маріуполь — Святогірськ
16:40

Маріуполь — Слов'янськ
12:35 16:45 18:40

Маріуполь — Сєвєродонецьк
17:25

Маріуполь — Харків
18:45

Межова — Бахмут
09:00 14:00

Миколаївка — КППВ Майорське
09:15

Миколаївка — Маріуполь
18:55

Мирноград — Слов'янськ
09:35 16:35

Павлоград — Бахмут
11:20

Покровськ — Барвінкове
16:21

Покровськ — Слов'янськ
08:40 15:45

Святогірськ — Бердянськ
17:05

Святогірськ — Волноваха
21:40

Святогірськ — Запоріжжя
15:30

Святогірськ — Курахове
18:05

Святогірськ — Маріуполь
14:15 16:10

Слов'янськ — Дніпро
13:25

Слов'янськ — КППВ Майорське
10:25

Слов'янськ — Маріуполь
10:50 21:20

Слов'янськ — Мирноград
13:25

Слов'янськ — Покровськ
12:40 18:55

Слов'янськ — Торецьк
10:35 16:20

Сєвєродонецьк — Бердянськ
21:30

Сєвєродонецьк — Дніпро
12:45

Сєвєродонецьк — Маріуполь
17:55

Торецьк — Лиман
09:15 16:25

Торецьк — Слов'янськ
08:10 14:00

Торецьк — Яцьківка
11:00

Яцьківка — Торецьк
18:30

Інформація оновлена: 01.08.2021