Автовокзал Костянтинівка (податкова)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Ломоносова, 125 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4771658

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:00Костянтинівка — Святогірськ
06:05Костянтинівка — Бердянськ
06:25Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
06:25Слов'янськ — Маріуполь
06:30Бахмут (Артемівськ) — Харків
06:50Краматорськ — Бердянськ
07:00Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
07:15Слов'янськ — Дніпропетровськ
07:16Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
07:25Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
07:35Красноармійськ — Слов'янськ
07:40Слов'янськ — Бердянськ
07:50Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
07:50Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
07:50Костянтинівка — Слов'янськ
07:55Святогірськ — Запоріжжя
08:00Краматорськ — Кпп Зайцеве
08:00Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
08:05Мирноград (Димитров) — Слов'янськ
08:10Межова — Бахмут (Артемівськ)
08:15Миколаївка — Кпп Зайцеве
08:30Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
08:40Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
08:40Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
08:46Новогродівка — Слов'янськ
08:51Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
08:53Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
08:55Святогірськ — Урзуф
09:25Святогірськ — Бердянськ
09:25Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
09:27Слов'янськ — Кпп Зайцеве
09:32Курахове — Святогірськ
09:35Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
10:00Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
10:10Бахмут (Артемівськ) — Красноармійськ
10:25Павлоград — Бахмут (Артемівськ)
10:35Волноваха — Святогірськ
10:40Святогірськ — Урзуф
10:50Костянтинівка — Святогірськ
11:10Маріуполь — Слов'янськ
11:15Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
11:20Слов'янськ — Красноармійськ
11:25Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
11:25Кпп Зайцеве — Краматорськ
11:35Костянтинівка — Слов'янськ
11:40Павлоград — Бахмут (Артемівськ) КПП
11:50Сєвєродонецьк — Урзуф
12:05Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
12:11Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
12:18Кпп Зайцеве — Слов'янськ
12:25Слов'янськ — Мирноград (Димитров)
12:33Кпп Зайцеве — Миколаївка
12:35Маріуполь — Харків
12:40Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
12:47Святогірськ — Маріуполь
12:50Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
12:55Костянтинівка — Москва (РФ)
13:02Слов'янськ — Новогродівка
13:10Межова — Бахмут (Артемівськ)
13:15Маріуполь — Святогірськ
13:25Красноармійськ — Барвінкове
13:30Краматорськ — Кпп Зайцеве
13:35Бахмут (Артемівськ) — Павлоград
13:45Миколаївка — Урзуф
13:50Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
13:55Урзуф — Сєвєродонецьк
14:15Урзуф — Святогірськ
14:20Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
14:21Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
14:25Бердянськ — Сєвєродонецьк
14:30Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
14:35Красноармійськ — Слов'янськ
14:55Сєвєродонецьк — Бердянськ
15:05Мирноград (Димитров) — Слов'янськ
15:07Святогірськ — Курахове
15:15Донецьк — Москва (РФ)
15:15Бахмут (Артемівськ) — Красноармійськ
15:15Урзуф — Миколаївка
15:30Костянтинівка — Москва (РФ)
15:35Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
15:45Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
15:45Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
15:50Слов'янськ — Маріуполь
15:55Маріуполь — Воронеж (РФ)
15:55Маріуполь — Воронеж (РФ)
15:55Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
16:00Маріуполь — Слов'янськ
16:05Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
16:35Костянтинівка — Слов'янськ
16:45Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
17:00Святогірськ — Волноваха
17:05Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
17:35Слов'янськ — Красноармійськ
17:45Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
17:50Яцьківка — Торецьк (Дзержинськ)

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
07:25

Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
16:05

Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
09:35 11:15 13:50 14:30 17:45

Бахмут (Артемівськ) — Красноармійськ
10:10 15:15

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
08:30 08:51

Бахмут (Артемівськ) — Павлоград
13:35

Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
08:40 08:40

Бахмут (Артемівськ) — Харків
06:30

Бердянськ — Сєвєродонецьк
14:25

Волноваха — Святогірськ
10:35

Донецьк — Москва (РФ)
15:15

Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
06:25 08:53 11:25 14:20

Костянтинівка — Бердянськ
06:05

Костянтинівка — Москва (РФ)
12:55 15:30

Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
15:45 15:45

Костянтинівка — Святогірськ
06:00 10:50

Костянтинівка — Слов'янськ
07:50 11:35 16:35

Кпп Зайцеве — Краматорськ
11:25

Кпп Зайцеве — Миколаївка
12:33

Кпп Зайцеве — Слов'янськ
12:18

Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
08:00 09:25 12:05 12:40 15:55 16:45

Краматорськ — Бердянськ
06:50

Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:00 08:00 13:30

Красноармійськ — Барвінкове
13:25

Красноармійськ — Слов'янськ
07:35 14:35

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
17:05

Курахове — Святогірськ
09:32

Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
12:11

Маріуполь — Воронеж (РФ)
15:55 15:55

Маріуполь — Святогірськ
13:15

Маріуполь — Слов'янськ
11:10 16:00

Маріуполь — Харків
12:35

Межова — Бахмут (Артемівськ)
08:10 13:10

Миколаївка — Кпп Зайцеве
08:15

Миколаївка — Урзуф
13:45

Мирноград (Димитров) — Слов'янськ
08:05 15:05

Новогродівка — Слов'янськ
08:46

Павлоград — Бахмут (Артемівськ)
10:25

Павлоград — Бахмут (Артемівськ) КПП
11:40

Святогірськ — Бердянськ
09:25

Святогірськ — Волноваха
17:00

Святогірськ — Запоріжжя
07:55

Святогірськ — Курахове
15:07

Святогірськ — Маріуполь
12:47

Святогірськ — Урзуф
08:55 10:40

Слов'янськ — Бердянськ
07:40

Слов'янськ — Дніпропетровськ
07:15

Слов'янськ — Кпп Зайцеве
09:27

Слов'янськ — Красноармійськ
11:20 17:35

Слов'янськ — Маріуполь
06:25 15:50

Слов'янськ — Мирноград (Димитров)
12:25

Слов'янськ — Новогродівка
13:02

Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
10:00 15:35

Сєвєродонецьк — Бердянськ
14:55

Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
07:50

Сєвєродонецьк — Урзуф
11:50

Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
07:16 14:21

Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
07:00 12:50

Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
07:50

Урзуф — Миколаївка
15:15

Урзуф — Святогірськ
14:15

Урзуф — Сєвєродонецьк
13:55

Яцьківка — Торецьк (Дзержинськ)
17:50

Інформація оновлена: 29.07.2016