Автовокзал Кривий Ріг АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Лермонтова, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0564-261566

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Кривий Ріг — Анастасівка
05:40Кривий Ріг — Троїцько-Сафонове
06:00Кривий Ріг — Христофорівка
06:00Кривий Ріг — Новолазарівка
06:00Кривий Ріг — Златоустівка
06:10Кривий Ріг — Ранній Ранок
06:15Кривий Ріг — Долинська
06:15Кривий Ріг — Кіровка
06:20Кривий Ріг — Дніпропетровськ
06:20Кривий Ріг — Иванівка
06:45Кривий Ріг — Родіонівка
07:00Кривий Ріг — Жовте
07:00Кривий Ріг — Христофорівка
07:05Кривий Ріг — Христофорівка
07:30Кривий Ріг — Велика Костромка
08:00Кривий Ріг — Христофорівка
08:15Кривий Ріг — Ранній Ранок
08:30Кривий Ріг — Долинська
08:45Кривий Ріг — Кіровка
08:50Кривий Ріг — Апостолове
09:00Кривий Ріг — Бобринець
09:00Кривий Ріг — Курганка
09:30Кривий Ріг — Варварівка
09:35Кривий Ріг — Долинська
09:45Кривий Ріг — Родіонівка
09:50Кривий Ріг — оз. Сагайдак
10:00Кривий Ріг — Христофорівка
10:20Кривий Ріг — Велика Костромка
10:30Кривий Ріг — Дубове
10:30Кривий Ріг — Нива Трудова
10:30Кривий Ріг — Долинська
10:30Кривий Ріг — Иванівка
11:00Кривий Ріг — Петрове
11:00Кривий Ріг — Новоолексіївка
11:00Кривий Ріг — Ганнівка
11:10Кривий Ріг — Кіровка
11:10Кривий Ріг — Анастасівка
11:20Кривий Ріг — Інгулець
11:30Кривий Ріг — Христофорівка
11:30Кривий Ріг — Долинська
11:40Кривий Ріг — Златоустівка
11:50Кривий Ріг — Новолазарівка
11:50Кривий Ріг — Ранній Ранок
12:00Кривий Ріг — Кошове
12:05Кривий Ріг — Христофорівка
12:10Кривий Ріг — Долинська
12:20Кривий Ріг — Апостолове
12:30Кривий Ріг — Троїцько-Сафонове
12:45Кривий Ріг — Родіонівка
12:50Кривий Ріг — Олександрія
13:00Кривий Ріг — Дубівка
13:00Кривий Ріг — Володимирівка
13:00Кривий Ріг — Христофорівка
13:20Кривий Ріг — Велика Костромка
13:50Кривий Ріг — Кіровка
14:00Кривий Ріг — Долинська
14:00Кривий Ріг — Иванівка
14:00Кривий Ріг — Високопілля
14:00Кривий Ріг — Курганка
14:00Кривий Ріг — Інгулець
14:10Кривий Ріг — Златоустівка
14:10Кривий Ріг — Дубове
14:10Кривий Ріг — Анастасівка
14:30Кривий Ріг — Нива Трудова
15:00Кривий Ріг — Володимирівка
15:00Кривий Ріг — Долинська
15:00Кривий Ріг — Велика Костромка
15:00Кривий Ріг — Христофорівка
15:00Кривий Ріг — Жовте
15:01Кривий Ріг — Долинська
15:10Кривий Ріг — Ранній Ранок
15:15Кривий Ріг — Христофорівка
15:30Кривий Ріг — Варварівка
15:50Кривий Ріг — Кіровка
16:00Кривий Ріг — Родіонівка
16:00Кривий Ріг — Христофорівка
16:00Кривий Ріг — Олександрія
16:20Кривий Ріг — Долинська
16:30Кривий Ріг — Долинська
16:30Кривий Ріг — Новолазарівка
17:00Кривий Ріг — Петрове
17:00Кривий Ріг — Інгулець
17:00Кривий Ріг — Апостолове
17:00Кривий Ріг — Златоустівка
17:00Кривий Ріг — Христофорівка
17:00Кривий Ріг — оз. Сагайдак
17:10Кривий Ріг — Анастасівка
17:50Кривий Ріг — Кіровка
18:00Кривий Ріг — Христофорівка
18:00Кривий Ріг — Дубове
18:00Кривий Ріг — Костромка
18:00Кривий Ріг — Долинська
18:01Кривий Ріг — Долинська
18:15Кривий Ріг — Родіонівка
18:20Кривий Ріг — Велика Костромка

за маршрутами автобусів

Кривий Ріг — Інгулець
11:20 14:00 17:00

Кривий Ріг — Анастасівка
05:40 11:10 14:10 17:10

Кривий Ріг — Апостолове
08:50 12:20 17:00

Кривий Ріг — Бобринець
09:00

Кривий Ріг — Варварівка
09:30 15:30

Кривий Ріг — Велика Костромка
07:30 10:20 13:20 15:00 18:20

Кривий Ріг — Високопілля
14:00

Кривий Ріг — Володимирівка
13:00 15:00

Кривий Ріг — Ганнівка
11:00

Кривий Ріг — Дніпропетровськ
06:20

Кривий Ріг — Долинська
06:15 08:30 09:35 10:30 11:30 12:10 14:00 15:00 15:01 16:20 16:30 18:00 18:01

Кривий Ріг — Дубове
10:30 14:10 18:00

Кривий Ріг — Дубівка
13:00

Кривий Ріг — Жовте
07:00 15:00

Кривий Ріг — Златоустівка
06:00 11:40 14:10 17:00

Кривий Ріг — Иванівка
06:20 10:30 14:00

Кривий Ріг — Костромка
18:00

Кривий Ріг — Кошове
12:00

Кривий Ріг — Курганка
09:00 14:00

Кривий Ріг — Кіровка
06:15 08:45 11:10 13:50 15:50 17:50

Кривий Ріг — Нива Трудова
10:30 14:30

Кривий Ріг — Новолазарівка
06:00 11:50 16:30

Кривий Ріг — Новоолексіївка
11:00

Кривий Ріг — Олександрія
12:50 16:00

Кривий Ріг — Петрове
11:00 17:00

Кривий Ріг — Ранній Ранок
06:10 08:15 11:50 15:10

Кривий Ріг — Родіонівка
06:45 09:45 12:45 16:00 18:15

Кривий Ріг — Троїцько-Сафонове
05:40 12:30

Кривий Ріг — Христофорівка
06:00 07:00 07:05 08:00 10:00 11:30 12:05 13:00 15:00 15:15 16:00 17:00 18:00

Кривий Ріг — оз. Сагайдак
09:50 17:00

Інформація оновлена: 25.09.2013