Автовокзал Красилів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Булаєнка, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03855-43496

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Красилів — Корчівка
05:30Красилів — Волиця
05:40Красилів — Мончинці
05:45Хмельницький — Велика Медведівка
05:50Красилів — Манівці
05:50Красилів — Якимівці
05:55Красилів — Лагодинці
06:00Красилів — Воскодавинці
06:05Хмельницький — Тернопіль
06:10Красилів — Кульчини
06:35Красилів — Антоніни
06:40Красилів — Яворівці
06:40Красилів — Дубище
06:45Красилів — Дружне
06:45Красилів — Чернівці
06:45Красилів — Западинці
06:50Хмельницький — Рівне
07:00Красилів — Чепелівка
07:00Красилів — Вінниця
07:05Хмельницький — Кучманівка
07:15Красилів — Вереміївка
07:20Красилів — Деражня
07:30Яворівці — Хмельницький
07:30Красилів — Лагодинці
07:35Красилів — Дружне
07:35Красилів — Хмельницький
07:35Красилів — Мотрунки
07:40В'язовець — Хмельницький
07:40Красилів — Старокостянтинів
07:40Хмельницький — Ковель
07:45Красилів — Воскодавинці
07:50Хмельницький — Новодубище
07:50Корчівка — Хмельницький
07:55Красилів — Яворівці
08:00Білогір'я — Хмельницький
08:00Красилів — Кошелівка
08:10Красилів — Западинці
08:10Хмельницький — Білогір'я
08:10Красилів — Кульчини
08:15Красилів — Писарівка
08:20Антоніни — Кам'янець-Подільський
08:20Хмельницький — Житомир
08:30Дружне — Хмельницький
08:35Красилів — Вінниця
08:45Новодубище — Хмельницький
08:45Хмельницький — Ізяслав
08:50Хмельницький — Кур'янки
08:50Красилів — Чепелівка
09:00Вереміївка — Хмельницький
09:10Шибена — Хмельницький
09:15Красилів — Хмельницький
09:20Хмельницький — Ключівка
09:30Красилів — Хмельницький
09:40Велика Медведівка — Хмельницький
09:50Ізяслав — Кам'янець-Подільський
10:00Красилів — Дружне
10:00Красилів — Лагодинці
10:05Красилів — Хмельницький
10:05Хмельницький — Білогір'я
10:15Теофіполь — Кам'янець-Подільський
10:30Красилів — Хмельницький
10:30Красилів — Волиця
10:40Хмельницький — Новодубище
10:50Хмельницький — Корчівка
10:55Кучманівка — Хмельницький
11:00Красилів — Манівці
11:10Красилів — Хотьківці
11:15Красилів — Воскодавинці
11:20Красилів — Марківці
11:30Красилів — Хмельницький
11:35Красилів — Кульчини
11:40Ключівка — Хмельницький
11:40Красилів — Якимівці
12:00Красилів — Хмельницький
12:00Хмельницький — Ямпіль
12:20Новодубище — Хмельницький
12:20Красилів — Мотрунки
12:20Красилів — Мончинці
12:30Красилів — Глібки
12:30Красилів — Хмельницький
12:30Красилів — Писарівка
12:35Нетішин — Хмельницький
12:40Красилів — Криворудка
12:45Білогір'я — Хмельницький
12:55Красилів — Хмельницький
13:00Красилів — Дубище
13:00Красилів — Дружне
13:00Красилів — Лагодинці
13:10Красилів — Вінниця
13:25Корчівка — Хмельницький
13:25Хмельницький — Вереміївка
13:25Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
13:25Хмельницький — Велика Медведівка
13:30Красилів — Волиця
13:35Красилів — Кам'янець-Подільський
13:40Красилів — Старокостянтинів
13:45Хмельницький — Білогір'я
13:45Ізяслав — Хмельницький
13:55Хмельницький — Ключівка
14:00Красилів — Западинці
14:05Красилів — Воскодавинці
14:10Красилів — Хмельницький
14:11Красилів — Хмельницький
14:35Писарівка — Хмельницький
14:40Хмельницький — Новодубище
14:45Теофіполь — Хмельницький
14:55Красилів — Кульчини
15:00Красилів — Хмельницький
15:00Красилів — Нетішин
15:10Красилів — Хмельницький
15:15Хмельницький — В'язовець
15:30Новодубище — Хмельницький
15:35Красилів — Чернівці
15:45Кур'янки — Хмельницький
16:00Красилів — Хмельницький
16:00Хмельницький — Корчівка
16:00Красилів — Лагодинці
16:10Теофіполь — Хмельницький
16:10Хмельницький — Шибена
16:20Ізяслав — Хмельницький
16:20Хмельницький — Білогір'я
16:30Хмельницький — Кучманівка
16:30Ключівка — Хмельницький
16:40Красилів — Дубище
16:40Красилів — Чепелівка
16:40Хмельницький — Нетішин
16:55Велика Медведівка — Хмельницький
17:00Красилів — Яворівці
17:05Красилів — Хмельницький
17:10Красилів — Хмельницький
17:15Красилів — Западинці
17:15Красилів — Кульчини
17:15Ковель — Хмельницький
17:20Красилів — Дружне
17:20Хмельницький — Ізяслав
17:25Красилів — Хмельницький
17:35Красилів — Воскодавинці
17:35Красилів — Мончинці
17:40Красилів — Волиця
17:45Красилів — Дубище
17:50Кам'янець-Подільський — Теофіполь
17:50Красилів — Лагодинці
17:55В'язовець — Хмельницький
18:00Красилів — Кульчини
18:10Красилів — Хмельницький
18:25Рівне — Хмельницький
18:35Хмельницький — Писарівка
18:40Красилів — Хмельницький
19:05Тернопіль — Хмельницький
19:10Хмельницький — Ізяслав
19:38Ямпіль — Хмельницький
19:45Красилів — Дубище

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Кам'янець-Подільський
09:50

Ізяслав — Хмельницький
13:45 16:20

Антоніни — Кам'янець-Подільський
08:20

Білогір'я — Хмельницький
08:00 12:45

В'язовець — Хмельницький
07:40 17:55

Велика Медведівка — Хмельницький
09:40 16:55

Вереміївка — Хмельницький
09:00

Дружне — Хмельницький
08:30

Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
13:25

Кам'янець-Подільський — Теофіполь
17:50

Ключівка — Хмельницький
11:40 16:30

Ковель — Хмельницький
17:15

Корчівка — Хмельницький
07:50 13:25

Красилів — Антоніни
06:35

Красилів — Вереміївка
07:15

Красилів — Волиця
05:30 10:30 13:30 17:40

Красилів — Воскодавинці
06:00 07:45 11:15 14:05 17:35

Красилів — Вінниця
07:00 08:35 13:10

Красилів — Глібки
12:30

Красилів — Деражня
07:20

Красилів — Дружне
06:45 07:35 10:00 13:00 17:20

Красилів — Дубище
06:40 13:00 16:40 17:45 19:45

Красилів — Западинці
06:45 08:10 14:00 17:15

Красилів — Кам'янець-Подільський
13:35

Красилів — Корчівка
05:00

Красилів — Кошелівка
08:00

Красилів — Криворудка
12:40

Красилів — Кульчини
06:10 08:10 11:35 14:55 17:15 18:00

Красилів — Лагодинці
05:55 07:30 10:00 13:00 16:00 17:50

Красилів — Манівці
05:50 11:00

Красилів — Марківці
11:20

Красилів — Мончинці
05:40 12:20 17:35

Красилів — Мотрунки
07:35 12:20

Красилів — Нетішин
15:00

Красилів — Писарівка
08:15 12:30

Красилів — Старокостянтинів
07:40 13:40

Красилів — Хмельницький
07:35 09:15 09:30 10:05 10:30 11:30 12:00 12:30 12:55 14:10 14:11 15:00 15:10 16:00 17:05 17:10 17:25 18:10 18:40

Красилів — Хотьківці
11:10

Красилів — Чепелівка
07:00 08:50 16:40

Красилів — Чернівці
06:45 15:35

Красилів — Яворівці
06:40 07:55 17:00

Красилів — Якимівці
05:50 11:40

Кур'янки — Хмельницький
15:45

Кучманівка — Хмельницький
10:55

Нетішин — Хмельницький
12:35

Новодубище — Хмельницький
08:45 12:20 15:30

Писарівка — Хмельницький
14:35

Рівне — Хмельницький
18:25

Теофіполь — Кам'янець-Подільський
10:15

Теофіполь — Хмельницький
14:45 16:10

Тернопіль — Хмельницький
19:05

Хмельницький — Ізяслав
08:45 17:20 19:10

Хмельницький — Білогір'я
08:10 10:05 13:45 16:20

Хмельницький — В'язовець
15:15

Хмельницький — Велика Медведівка
05:45 13:25

Хмельницький — Вереміївка
13:25

Хмельницький — Житомир
08:20

Хмельницький — Ключівка
09:20 13:55

Хмельницький — Ковель
07:40

Хмельницький — Корчівка
10:50 16:00

Хмельницький — Кур'янки
08:50

Хмельницький — Кучманівка
07:05 16:30

Хмельницький — Нетішин
16:40

Хмельницький — Новодубище
07:50 10:40 14:40

Хмельницький — Писарівка
18:35

Хмельницький — Рівне
06:50

Хмельницький — Тернопіль
06:05

Хмельницький — Шибена
16:10

Хмельницький — Ямпіль
12:00

Шибена — Хмельницький
09:10

Яворівці — Хмельницький
07:30

Ямпіль — Хмельницький
19:38

Інформація оновлена: 03.12.2019