Автовокзал Красилів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Булаєнка, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03855-43496

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Красилів — Корчівка
05:00Красилів — Криворудка
05:00Красилів — Корчівка
05:30Красилів — Волиця
05:45Красилів — Велика Медведівка
05:50Красилів — Якимівці
05:55Красилів — Мончинці
05:55Красилів — Лагодинці
06:00Красилів — Манівці
06:05Хмельницький — Тернопіль
06:05Красилів — Хмельницький
06:10Красилів — Воскодавинці
06:15Красилів — Федорівка
06:25Красилів — Кульчини
06:25Красилів — Трудове
06:30Красилів — Кошелівка
06:30Красилів — Радісне
06:35Красилів — Антоніни
06:40Красилів — Хмельницький
06:45Красилів — Дружне
06:45Красилів — Чернівці
06:55Хмельницький — Рівне
07:00Красилів — Дубище
07:00Красилів — Чепелівка
07:00Красилів — Вінниця
07:05Красилів — Яворівці
07:05Хмельницький — Кучманівка
07:15Красилів — Вереміївка
07:20Красилів — Деражня
07:30Яворівці — Хмельницький
07:30Хмельницький — Ковель
07:30Красилів — Манівці
07:30Красилів — Хмельницький
07:30Хмельницький — Ковель
07:30Красилів — Лагодинці
07:35Красилів — Котюржинці
07:35Красилів — Дружне
07:35Красилів — Мовчани
07:36Красилів — Мотрунки
07:40В'язовець — Хмельницький
07:40Красилів — Кошелівка
07:40Красилів — Старокостянтинів
07:45Красилів — Яворівці
07:45Красилів — Воскодавинці
07:50Корчівка — Хмельницький
07:50Корчівка — Хмельницький
07:50Хмельницький — Новодубище
08:00Зіньків — Хмельницький
08:10Хмельницький — Білогір'я
08:10Красилів — Хмельницький
08:15Хмельницький — Писарівка
08:15Хмельницький — Глібки
08:20Антоніни — Кам'янець-Подільський
08:20Хмельницький — Житомир
08:30Дружне — Хмельницький
08:35Красилів — Вінниця
08:45Новодубище — Хмельницький
08:45Хмельницький — Ізяслав
08:45Красилів — Заставки
08:50Красилів — Чепелівка
08:55Хмельницький — Дубище
09:00Вереміївка — Хмельницький
09:10Шибена — Хмельницький
09:15Красилів — Хмельницький
09:20Хмельницький — Ключівка
09:30Красилів — Хмельницький
09:35Писарівка — Хмельницький
09:40Дубище — Хмельницький
09:50Ізяслав — Кам'янець-Подільський
10:00Красилів — Дружне
10:00Красилів — Лагодинці
10:00Красилів — Радісне
10:05Красилів — Хмельницький
10:15Теофіполь — Кам'янець-Подільський
10:30Красилів — Хмельницький
10:30Красилів — Волиця
10:40Хмельницький — Новодубище
10:40Хмельницький — Новодубище
10:45Красилів — Моньки
10:50Хмельницький — Корчівка
10:50Хмельницький — Корчівка
10:55Кучманівка — Хмельницький
11:00Красилів — Дружне
11:05Красилів — Мовчани
11:10Красилів — Митинці
11:15Красилів — Воскодавинці
11:20Славута — Хмельницький
11:25Красилів — Кошелівка
11:30Яворівці — Хмельницький
11:30Красилів — Хмельницький
11:30Красилів — Яворівці
11:35Красилів — Кульчини
11:35Красилів — Котюржинці
11:40Красилів — Якимівці
11:40Ключівка — Хмельницький
11:50Красилів — Трудове
11:55Красилів — Мончинці
12:00Красилів — Хмельницький
12:00Хмельницький — Ямпіль
12:10Красилів — Чепелівка
12:15Красилів — Криворудка
12:20Красилів — Федорівка
12:20Красилів — Манівці
12:20Новодубище — Хмельницький
12:25Хмельницький — Дубище
12:30Красилів — Хмельницький
12:35Нетішин — Хмельницький
12:45Білогір'я — Хмельницький
13:00Красилів — Дружне
13:00Красилів — Лагодинці
13:10Красилів — Вінниця
13:15Хмельницький — Писарівка
13:15Хмельницький — Глібки
13:20Корчівка — Хмельницький
13:20Корчівка — Хмельницький
13:25Красилів — Велика Медведівка
13:25Хмельницький — Вереміївка
13:30Дружне — Хмельницький
13:30Красилів — Волиця
13:35Красилів — Кам'янець-Подільський
13:40Красилів — Старокостянтинів
13:45Ізяслав — Хмельницький
13:45Хмельницький — Зіньків
13:55Хмельницький — Ключівка
14:05Красилів — Воскодавинці
14:10Красилів — Хмельницький
14:10Яворівці — Хмельницький
14:12Красилів — Мотрунки
14:30Красилів — Хмельницький
14:35Писарівка — Хмельницький
14:40Хмельницький — Новодубище
14:50Красилів — Яворівці
14:50Хмельницький — Славута
14:55Красилів — Котюржинці
14:55Красилів — Кульчини
15:00Красилів — Хмельницький
15:00Красилів — Нетішин
15:10Красилів — Хмельницький
15:15Хмельницький — В'язовець
15:25Красилів — Трудове
15:30Новодубище — Хмельницький
15:35Красилів — Чернівці
15:36Красилів — Кам'янець-Подільський
16:00Красилів — Лагодинці
16:00Красилів — Манівці
16:00Хмельницький — Корчівка
16:00Яворівці — Хмельницький
16:00Хмельницький — Корчівка
16:00Красилів — Хмельницький
16:10Теофіполь — Хмельницький
16:10Хмельницький — Шибена
16:20Ізяслав — Хмельницький
16:20Хмельницький — Білогір'я
16:30Ключівка — Хмельницький
16:30Хмельницький — Кучманівка
16:40Красилів — Чепелівка
16:40Хмельницький — Нетішин
17:00Дружне — Хмельницький
17:00Красилів — Хмельницький
17:10Красилів — Кошелівка
17:10Красилів — Хмельницький
17:15Красилів — Кульчини
17:20Красилів — Дружне
17:20Хмельницький — Ізяслав
17:25Красилів — Хмельницький
17:25Красилів — Манівці
17:30Красилів — Яворівці
17:35Красилів — Воскодавинці
17:35Красилів — Мончинці
17:40Кам'янець-Подільський — Теофіполь
17:40Красилів — Волиця
17:45Красилів — Дубище
17:50Красилів — Лагодинці
17:50Ковель — Хмельницький
18:10Красилів — Хмельницький
18:25Рівне — Хмельницький
18:35Хмельницький — Писарівка
18:40Красилів — Хмельницький
19:05Тернопіль — Хмельницький
19:10Хмельницький — Ізяслав
19:38Ямпіль — Хмельницький
19:50Кучманівка — Хмельницький
19:55Житомир — Хмельницький
20:10Красилів — Хмельницький
20:25Кам'янець-Подільський — Ізяслав

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Кам'янець-Подільський
09:50

Ізяслав — Хмельницький
13:45 16:20

Антоніни — Кам'янець-Подільський
08:20

Білогір'я — Хмельницький
12:45

В'язовець — Хмельницький
07:40

Вереміївка — Хмельницький
09:00

Дружне — Хмельницький
08:30 13:30 17:00

Дубище — Хмельницький
09:40

Житомир — Хмельницький
19:55

Зіньків — Хмельницький
08:00

Кам'янець-Подільський — Ізяслав
20:25

Кам'янець-Подільський — Теофіполь
17:40

Ключівка — Хмельницький
11:40 16:30

Ковель — Хмельницький
17:50

Корчівка — Хмельницький
07:50 07:50 13:20 13:20

Красилів — Антоніни
06:35

Красилів — Велика Медведівка
05:45 13:25

Красилів — Вереміївка
07:15

Красилів — Волиця
05:30 10:30 13:30 17:40

Красилів — Воскодавинці
06:10 07:45 11:15 14:05 17:35

Красилів — Вінниця
07:00 08:35 13:10

Красилів — Деражня
07:20

Красилів — Дружне
06:45 07:35 10:00 11:00 13:00 17:20

Красилів — Дубище
07:00 17:45

Красилів — Заставки
08:45

Красилів — Кам'янець-Подільський
13:35 15:36

Красилів — Корчівка
05:00 05:00

Красилів — Котюржинці
07:35 11:35 14:55

Красилів — Кошелівка
06:30 07:40 11:25 17:10

Красилів — Криворудка
05:00 12:15

Красилів — Кульчини
06:25 11:35 14:55 17:15

Красилів — Лагодинці
05:55 07:30 10:00 13:00 16:00 17:50

Красилів — Манівці
06:00 07:30 12:20 16:00 17:25

Красилів — Митинці
11:10

Красилів — Мовчани
07:35 11:05

Красилів — Мончинці
05:55 11:55 17:35

Красилів — Моньки
10:45

Красилів — Мотрунки
07:36 14:12

Красилів — Нетішин
15:00

Красилів — Радісне
06:30 10:00

Красилів — Старокостянтинів
07:40 13:40

Красилів — Трудове
06:25 11:50 15:25

Красилів — Федорівка
06:15 12:20

Красилів — Хмельницький
06:05 06:40 07:30 08:10 09:15 09:30 10:05 10:30 11:30 12:00 12:30 14:10 14:30 15:00 15:10 16:00 17:00 17:10 17:25 18:10 18:40 20:10

Красилів — Чепелівка
07:00 08:50 12:10 16:40

Красилів — Чернівці
06:45 15:35

Красилів — Яворівці
07:05 07:45 11:30 14:50 17:30

Красилів — Якимівці
05:50 11:40

Кучманівка — Хмельницький
10:55 19:50

Нетішин — Хмельницький
12:35

Новодубище — Хмельницький
08:45 12:20 15:30

Писарівка — Хмельницький
09:35 14:35

Рівне — Хмельницький
18:25

Славута — Хмельницький
11:20

Теофіполь — Кам'янець-Подільський
10:15

Теофіполь — Хмельницький
16:10

Тернопіль — Хмельницький
19:05

Хмельницький — Ізяслав
08:45 17:20 19:10

Хмельницький — Білогір'я
08:10 16:20

Хмельницький — В'язовець
15:15

Хмельницький — Вереміївка
13:25

Хмельницький — Глібки
08:15 13:15

Хмельницький — Дубище
08:55 12:25

Хмельницький — Житомир
08:20

Хмельницький — Зіньків
13:45

Хмельницький — Ключівка
09:20 13:55

Хмельницький — Ковель
07:30 07:30

Хмельницький — Корчівка
10:50 10:50 16:00 16:00

Хмельницький — Кучманівка
07:05 16:30

Хмельницький — Нетішин
16:40

Хмельницький — Новодубище
07:50 10:40 10:40 14:40

Хмельницький — Писарівка
08:15 13:15 18:35

Хмельницький — Рівне
06:55

Хмельницький — Славута
14:50

Хмельницький — Тернопіль
06:05

Хмельницький — Шибена
16:10

Хмельницький — Ямпіль
12:00

Шибена — Хмельницький
09:10

Яворівці — Хмельницький
07:30 11:30 14:10 16:00

Ямпіль — Хмельницький
19:38

Інформація оновлена: 25.09.2013