Автовокзал Білокуракине

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Історична, 81 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06462-22494

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Білокуракине — Станиця Луганська
05:15Білокуракине — Харків
05:40Лозно-Олександрівка — Лисичанськ
06:00Білокуракине — Старобільськ
06:37Троїцьке — Станиця Луганська
06:50Білокуракине — Старобільськ
07:05Просторе — Кремінна
07:30Білокуракине — Лисичанськ
09:13Шарівка — Станиця Луганська
09:35Сєвєродонецьк — Новопсков
13:00Новопсков — Сєвєродонецьк
13:31Лисичанськ — Лозно-Олександрівка
14:49Станиця Луганська — Троїцьке

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Лисичанськ
07:30

Білокуракине — Станиця Луганська
04:50

Білокуракине — Старобільськ
06:00 06:50

Білокуракине — Харків
05:15

Лисичанськ — Лозно-Олександрівка
13:31

Лозно-Олександрівка — Лисичанськ
05:40

Новопсков — Сєвєродонецьк
13:00

Просторе — Кремінна
07:05

Станиця Луганська — Троїцьке
14:49

Сєвєродонецьк — Новопсков
09:35

Троїцьке — Станиця Луганська
06:37

Шарівка — Станиця Луганська
09:13

Інформація оновлена: 20.08.2021