Автовокзал Білокуракине

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Історична, 81 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06462-22494

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Білокуракине — Станиця Луганська
05:15Білокуракине — Харків
06:00Білокуракине — Старобільськ
06:00Білокуракине — Коноплянівка
06:00Білокуракине — Старобільськ
06:10Білокуракине — Олексіївка
06:20Білокуракине — Шапарівка
06:25Олександропіль — Станиця Луганська
07:10Білокуракине — Грицаївка
07:20р-п Родина — Станиця Луганська
07:30Білокуракине — Лисичанськ
08:10Коноплянівка — Станиця Луганська
09:10Шарівка — Станиця Луганська
09:35Сєвєродонецьк — Новопсков
09:45Лизине — Лисичанськ
10:30Білокуракине — Олексіївка
11:00Білокуракине — Шапарівка
11:30Сєвєродонецьк — Новопсков
11:45Білокуракине — Коноплянівка
12:00Білокуракине — р-п Родина
12:00Білокуракине — Шарівка
12:00Старобільськ — Солідарне
12:30Білокуракине — Станиця Луганська
13:00Новопсков — Сєвєродонецьк
13:15Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
14:40Новопсков — Сєвєродонецьк
17:00Лозно-Олександрівка — Сєвєродонецьк

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Грицаївка
07:10

Білокуракине — Коноплянівка
06:00 11:45

Білокуракине — Лисичанськ
07:30

Білокуракине — Олексіївка
06:10 10:30

Білокуракине — Станиця Луганська
04:50 12:30

Білокуракине — Старобільськ
06:00 06:00

Білокуракине — Харків
05:15

Білокуракине — Шапарівка
06:20 11:00

Білокуракине — Шарівка
12:00

Білокуракине — р-п Родина
12:00

Коноплянівка — Станиця Луганська
08:10

Лизине — Лисичанськ
09:45

Лозно-Олександрівка — Сєвєродонецьк
17:00

Новопсков — Сєвєродонецьк
13:00 14:40

Олександропіль — Станиця Луганська
06:25

Старобільськ — Солідарне
12:00

Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
13:15

Сєвєродонецьк — Новопсков
09:35 11:30

Шарівка — Станиця Луганська
09:10

р-п Родина — Станиця Луганська
07:20

Інформація оновлена: 31.07.2016