Автовокзал Білокуракине

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Історична, 81 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06462-22494

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Білокуракине — Станиця Луганська
05:15Білокуракине — Харків
05:40Білокуракине — Станиця Луганська
06:00Білокуракине — Коноплянівка
06:00Лизине — Лисичанськ
06:00Білокуракине — Старобільськ
06:10Білокуракине — Олексіївка
06:20Білокуракине — Шапарівка
06:25Олександропіль — Станиця Луганська
06:37Троїцьке — Станиця Луганська
06:50Білокуракине — Старобільськ
07:05Просторе — Кремінна
07:10Білокуракине — Грицаївка
07:20С-З Родіна — Станиця Луганська
07:30Білокуракине — Лисичанськ
07:30Просторе — Лисичанськ
08:10Коноплянівка — Станиця Луганська
08:48Лисичанськ — Лизине
09:35Сєвєродонецьк — Новопсков
09:45Лизине — Лисичанськ
10:30Білокуракине — Олексіївка
10:30Білокуракине — Мілове
11:00Білокуракине — Шапарівка
11:45Білокуракине — Коноплянівка
12:00Білокуракине — Шарівка
12:00Білокуракине — С-З Родіна
12:00Білокуракине — Солідарне
12:30Білокуракине — Станиця Луганська
13:00Новопсков — Сєвєродонецьк
13:15Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
14:49Станиця Луганська — Троїцьке
14:50Станиця Луганська — Олександропіль
17:00Лозно-Олександрівка — Сєвєродонецьк
17:30Станиця Луганська — С-З Родіна

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Грицаївка
07:10

Білокуракине — Коноплянівка
06:00 11:45

Білокуракине — Лисичанськ
07:30

Білокуракине — Мілове
10:30

Білокуракине — Олексіївка
06:10 10:30

Білокуракине — С-З Родіна
12:00

Білокуракине — Солідарне
12:00

Білокуракине — Станиця Луганська
04:50 05:40 12:30

Білокуракине — Старобільськ
06:00 06:50

Білокуракине — Харків
05:15

Білокуракине — Шапарівка
06:20 11:00

Білокуракине — Шарівка
12:00

Коноплянівка — Станиця Луганська
08:10

Лизине — Лисичанськ
06:00 09:45

Лисичанськ — Лизине
08:48

Лозно-Олександрівка — Сєвєродонецьк
17:00

Новопсков — Сєвєродонецьк
13:00

Олександропіль — Станиця Луганська
06:25

Просторе — Кремінна
07:05

Просторе — Лисичанськ
07:30

С-З Родіна — Станиця Луганська
07:20

Станиця Луганська — Олександропіль
14:50

Станиця Луганська — С-З Родіна
17:30

Станиця Луганська — Троїцьке
14:49

Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
13:15

Сєвєродонецьк — Новопсков
09:35

Троїцьке — Станиця Луганська
06:37

Інформація оновлена: 09.12.2019