Автовокзал Красний Луч

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Луганське шосе, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06432-38952

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Харків — Красний Луч
00:11Ростов-на-Дону (РФ) — Харків
01:55Ставропіль — Харків
02:07Харків — Ростов-на-Дону (РФ)
03:40Ростов-на-Дону (РФ) — Луганськ
05:30Антрацит — Харків
05:40Красний Луч — Луганськ
05:55Красний Луч — Сніжне
05:58Антрацит — Луганськ
06:00Красний Луч — Сєвєродонецьк
06:00Красний Луч — Дебальцеве
06:15Красний Луч — Луганськ
06:15Красний Луч — Луганськ
06:15Красний Луч — Донецьк
06:30Вахрушеве — Луганськ
06:30Красний Луч — Алчевськ
06:35Красний Луч — Дебальцеве
06:40Антрацит — Луганськ
06:40Красний Луч — Харків
06:45Миколаїв — Луганськ
07:00Луганськ — Антрацит
07:00Ровеньки — Донецьк
07:05Красний Луч — Луганськ
07:05Красний Луч — Луганськ
07:10Антрацит — Луганськ
07:20Амвросіївка — Луганськ
07:25Алчевськ — Антрацит
07:27Луганськ — Маріуполь
07:30Антрацит — Стаханов
07:35Фащівка — Антрацит
07:45Красний Луч — Луганськ
07:50Чистякове (Торез) — Луганськ
07:55Антрацит — Луганськ
08:00Луганськ — Антрацит
08:00Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
08:10Красний Луч — Антрацит
08:10Свердловськ — Донецьк
08:20Дебальцеве — Красний Луч
08:25Красний Луч — Дніпропетровськ
08:30Антрацит — Луганськ
08:40Луганськ — Антрацит
08:45Антрацит — Алчевськ
08:45Красний Луч — Дебальцеве
09:00Ровеньки — Донецьк
09:10Красний Луч — Луганськ
09:20Луганськ — Антрацит
09:32Луганськ — Вахрушеве
09:45Красний Луч — Антрацит
09:50Донецьк — Свердловськ
09:50Дебальцеве — Красний Луч
09:55Красний Луч — Луганськ
09:55Антрацит — Луганськ
09:56Рубіжне — Антрацит
09:58Луганськ — Антрацит
10:05Антрацит — Фащівка
10:20Луганськ — Краснодар (РФ)
10:20Луганськ — Краснодар (РФ)
10:30Луганськ — Антрацит
10:30Красний Луч — Дебальцеве
10:40Красний Луч — Алчевськ
10:40Вахрушеве — Луганськ
11:02Антрацит — Луганськ
11:10Краснодон — Харків
11:10Краснодон — Харків
11:20Красний Луч — Сніжне
11:20Луганськ — Антрацит
11:35Дебальцеве — Красний Луч
11:40Красний Луч — Луганськ
11:40Антрацит — Рубіжне
11:50Таганрог — Сєвєродонецьк
11:53Антрацит — Луганськ
11:55Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
11:55Луганськ — Антрацит
11:55Ростов-на-Дону (РФ) — Сєвєродонецьк
12:00Стаханов — Антрацит
12:15Луганськ — Дніпропетровськ
12:15Фащівка — Антрацит
12:20Антрацит — Луганськ
12:30Луганськ — Антрацит
12:30Сєвєродонецьк — Таганрог
12:35Антрацит — Луганськ
12:40Красний Луч — Луганськ
12:55Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
12:55Луганськ — Антрацит
13:00Свердловськ — Харків
13:00Свердловськ — Харків
13:00Луганськ — Чистякове (Торез)
13:00Красний Луч — Дебальцеве
13:10Красний Луч — Луганськ
13:10Красний Луч — Луганськ
13:16Ростов-на-Дону (РФ) — Донецьк
13:25Луганськ — Антрацит
13:40Луганськ — Антрацит
13:45Дебальцеве — Красний Луч
13:45Антрацит — Луганськ
13:55Харків — Свердловськ
13:55Харків — Свердловськ
14:00Антрацит — Стаханов
14:10Антрацит — Фащівка
14:20Луганськ — Вахрушеве
14:35Свердловськ — Донецьк
14:38Луганськ — Антрацит
14:45Красний Луч — Антрацит
14:45Красний Луч — Луганськ
14:45Красний Луч — Луганськ
14:55Луганськ — Антрацит
15:00Красний Луч — Дебальцеве
15:05Антрацит — Луганськ
15:15Луганськ — Амвросіївка
15:18Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
15:30Ростов-на-Дону (РФ) — Горлівка
15:35Донецьк — Ровеньки
15:35Луганськ — Антрацит
15:55Луганськ — Антрацит
16:00Красний Луч — Дебальцеве
16:05Донецьк — Свердловськ
16:05Дебальцеве — Красний Луч
16:05Алчевськ — Антрацит
16:15Антрацит — Луганськ
16:20Чистякове (Торез) — Луганськ
16:30Красний Луч — Луганськ
16:30Красний Луч — Луганськ
16:45Красний Луч — Антрацит
16:52Антрацит — Луганськ
17:00Донецьк — Ровеньки
17:07Антрацит — Луганськ
17:20Антрацит — Алчевськ
17:20Луганськ — Антрацит
17:25Дебальцеве — Красний Луч
17:30Красний Луч — Луганськ
17:40Красний Луч — Дебальцеве
17:45Харків — Краснодон
17:45Харків — Краснодон
17:55Луганськ — Антрацит
17:55Луганськ — Миколаїв
18:15Антрацит — Луганськ
18:16Стаханов — Антрацит
18:25Луганськ — Антрацит
18:35Краснодар (РФ) — Луганськ
18:35Краснодар (РФ) — Луганськ
18:47Дебальцеве — Красний Луч
19:15Луганськ — Антрацит
19:15Маріуполь — Луганськ
19:30Антрацит — Луганськ
19:35Луганськ — Антрацит
19:55Луганськ — Чистякове (Торез)
20:05Луганськ — Новоросійськ (РФ)
20:05Луганськ — Новоросійськ (РФ)
20:05Дебальцеве — Красний Луч
21:10Харків — Антрацит
21:35Харків — Ставропіль
21:55Дніпропетровськ — Луганськ

за маршрутами автобусів

Алчевськ — Антрацит
07:25 16:05

Амвросіївка — Луганськ
07:20

Антрацит — Алчевськ
08:45 17:20

Антрацит — Луганськ
05:58 06:40 07:10 07:55 08:30 09:55 11:02 11:53 12:20 12:35 13:45 15:05 16:15 16:52 17:07 18:15 19:30

Антрацит — Рубіжне
11:40

Антрацит — Стаханов
07:30 14:00

Антрацит — Фащівка
10:05 14:10

Антрацит — Харків
05:30

Вахрушеве — Луганськ
06:30 10:40

Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
12:55

Дебальцеве — Красний Луч
08:20 09:50 11:35 13:45 16:05 17:25 18:47 20:05

Дніпропетровськ — Луганськ
21:55

Донецьк — Ровеньки
15:35 17:00

Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
15:18

Донецьк — Свердловськ
09:50 16:05

Красний Луч — Алчевськ
06:30 10:40

Красний Луч — Антрацит
08:10 09:45 14:45 16:45

Красний Луч — Дебальцеве
06:00 06:35 08:45 10:30 13:00 15:00 16:00 17:40

Красний Луч — Дніпропетровськ
08:25

Красний Луч — Донецьк
06:15

Красний Луч — Луганськ
05:40 06:15 06:15 07:05 07:05 07:45 09:10 09:55 11:40 12:40 13:10 13:10 14:45 14:45 16:30 16:30 17:30

Красний Луч — Сніжне
05:55 11:20

Красний Луч — Сєвєродонецьк
06:00

Красний Луч — Харків
06:40

Краснодар (РФ) — Луганськ
18:35 18:35

Краснодон — Харків
11:10 11:10

Луганськ — Амвросіївка
15:15

Луганськ — Антрацит
07:00 08:00 08:40 09:20 09:58 10:30 11:20 11:55 12:30 12:55 13:25 13:40 14:38 14:55 15:35 15:55 17:20 17:55 18:25 19:15 19:35

Луганськ — Вахрушеве
09:32 14:20

Луганськ — Дніпропетровськ
12:15

Луганськ — Краснодар (РФ)
10:20 10:20

Луганськ — Маріуполь
07:27

Луганськ — Миколаїв
17:55

Луганськ — Новоросійськ (РФ)
20:05 20:05

Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
08:00

Луганськ — Чистякове (Торез)
13:00 19:55

Маріуполь — Луганськ
19:15

Миколаїв — Луганськ
06:45

Ровеньки — Донецьк
07:00 09:00

Ростов-на-Дону (РФ) — Горлівка
15:30

Ростов-на-Дону (РФ) — Донецьк
13:16

Ростов-на-Дону (РФ) — Луганськ
03:40

Ростов-на-Дону (РФ) — Сєвєродонецьк
11:55

Ростов-на-Дону (РФ) — Харків
00:11

Рубіжне — Антрацит
09:56

Свердловськ — Донецьк
08:10 14:35

Свердловськ — Харків
13:00 13:00

Ставропіль — Харків
01:55

Стаханов — Антрацит
12:00 18:16

Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
11:55

Сєвєродонецьк — Таганрог
12:30

Таганрог — Сєвєродонецьк
11:50

Фащівка — Антрацит
07:35 12:15

Харків — Антрацит
21:10

Харків — Красний Луч
--

Харків — Краснодон
17:45 17:45

Харків — Ростов-на-Дону (РФ)
02:07

Харків — Свердловськ
13:55 13:55

Харків — Ставропіль
21:35

Чистякове (Торез) — Луганськ
07:50 16:20

Інформація оновлена: 25.09.2013