Автовокзал Крижопіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Карла Маркса,116 / 8-го березня,1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04340-21537

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Крижопіль — Гарячківка
05:10Крижопіль — Вільшанка
05:15Крижопіль — Вінниця
05:20Крижопіль — Кісниця
05:25Крижопіль — Леонівка
05:40Крижопіль — Вільшанка
05:40Крижопіль — Дахталія
05:45Крижопіль — Павлівка
05:50Крижопіль — Левків
06:00Крижопіль — Куниче
06:00Крижопіль — Шарапанівка
06:15Крижопіль — Гарячківка
06:20Крижопіль — Вінниця
06:20Крижопіль — Вільшанка
06:25Крижопіль — Красносілка
06:35Крижопіль — Городківка
06:50Крижопіль — Кісниця
06:50Крижопіль — Зеленянка
06:50Крижопіль — Висока Гребля
07:00Крижопіль — Городківка
07:00Крижопіль — Зеленянка
07:10Крижопіль — Павлівка
07:30Крижопіль — Джугастра
07:30Крижопіль — Радянське
07:30Крижопіль — Городківка
07:35Крижопіль — Заболотне
07:40Крижопіль — Городківка
07:40Крижопіль — Городківка
07:45Крижопіль — Зеленянка
08:00Крижопіль — Городківка
08:25Крижопіль — Городківка
08:50Крижопіль — Зеленянка
09:00Крижопіль — Соколівка
09:20Крижопіль — Городківка
10:00Крижопіль — Городківка
10:15Крижопіль — Городківка
10:15Крижопіль — Городківка
10:30Крижопіль — Радянське
11:00Крижопіль — Крикливець
11:00Крижопіль — Городківка
11:15Крижопіль — Кісниця
11:25Крижопіль — Павлівка
11:30Крижопіль — Левків
11:30Крижопіль — Городківка
11:40Крижопіль — Городківка
11:50Крижопіль — Гарячківка
11:51Крижопіль — Куниче
12:00Крижопіль — Городківка
12:10Крижопіль — Вільшанка
12:25Крижопіль — Леонівка
12:40Крижопіль — Зеленянка
12:40Крижопіль — Шарапанівка
12:45Крижопіль — Висока Гребля
12:45Крижопіль — Висока Гребля
13:00Крижопіль — Городківка
13:10Крижопіль — Вінниця
13:10Крижопіль — Заболотне
13:10Павлівка — Вінниця
13:15Крижопіль — Дахталія
13:50Крижопіль — Городківка
13:50Крижопіль — Соколівка
15:05Крижопіль — Городківка
15:05Крижопіль — Гарячківка
16:10Вінниця — Піщанка
17:10Крижопіль — Крикливець
17:30Крижопіль — Зеленянка
23:00Городківка — Київ

за маршрутами автобусів

Вінниця — Піщанка
16:10

Городківка — Київ
23:00

Крижопіль — Висока Гребля
06:50 12:45 12:45

Крижопіль — Вільшанка
05:10 05:40 06:20 12:10

Крижопіль — Вінниця
05:15 06:20 13:10

Крижопіль — Гарячківка
04:45 06:15 11:50 15:05

Крижопіль — Городківка
06:35 07:00 07:30 07:40 07:40 08:00 08:25 09:20 10:00 10:15 10:15 11:00 11:30 11:40 12:00 13:00 13:50 15:05

Крижопіль — Дахталія
05:40 13:15

Крижопіль — Джугастра
07:30

Крижопіль — Заболотне
07:35 13:10

Крижопіль — Зеленянка
06:50 07:00 07:45 08:50 12:40 17:30

Крижопіль — Красносілка
06:25

Крижопіль — Крикливець
11:00 17:10

Крижопіль — Куниче
06:00 11:51

Крижопіль — Кісниця
05:20 06:50 11:15

Крижопіль — Левків
05:50 11:30

Крижопіль — Леонівка
05:25 12:25

Крижопіль — Павлівка
05:45 07:10 11:25

Крижопіль — Радянське
07:30 10:30

Крижопіль — Соколівка
09:00 13:50

Крижопіль — Шарапанівка
06:00 12:40

Павлівка — Вінниця
13:10

Інформація оновлена: 16.11.2019