Автовокзал Кринички

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05654-91831

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Кам`янське — Сухий Хутір
06:35Коробчине — Кам`янське
06:50Бикове — Дніпро
07:00Сухий Хутір — Кам`янське
07:15Кам`янське — Теплівка
07:55Покровка — Кам`янське
08:05Кам`янське — Новопушкарівка
08:15Кам`янське — Кривий Ріг
08:15Кринички — Кам`янське
08:45Кринички — Кам`янське
09:00Кривий Ріг — Полтава
09:00Новопушкарівка — Кам`янське
09:15Теплівка — Кам`янське
10:20Кам`янське — Гуляйполе
10:30Кринички — Кам`янське
11:05Дніпро — Лугове
11:20Кам`янське — Коробчине
12:00Кринички — Кам`янське
12:10Кринички — Покровка
12:35Покровка — Кам`янське
12:45Кривий Ріг — Кам`янське
13:00Гуляйполе — Кам`янське
13:00Кам`янське — Сухий Хутір
13:20Коробчине — Кам`янське
14:00Бикове — Дніпро
14:00Кринички — Кам`янське
14:00Кринички — Кам`янське
14:20Кам`янське — Кривий Ріг
14:40Сухий Хутір — Кам`янське
14:50Кам`янське — Теплівка
15:30Покровка — Кам`янське
16:00Кринички — Кам`янське
16:20Кринички — Кам`янське
16:20Кривий Ріг — Полтава
16:30Сухий Хутір — Кам`янське
16:30Кринички — Кам`янське
16:45Кам`янське — Коробчине
17:00Теплівка — Кам`янське
17:00Кам`янське — Новопушкарівка
17:50Новопушкарівка — Кам`янське
18:00Кам`янське — Гуляйполе
18:05Кам`янське — Покровка

за маршрутами автобусів

Бикове — Дніпро
06:50 14:00

Гуляйполе — Кам`янське
13:00

Дніпро — Лугове
11:05

Кам`янське — Гуляйполе
10:20 18:00

Кам`янське — Коробчине
11:20 16:45

Кам`янське — Кривий Ріг
08:15 14:20

Кам`янське — Новопушкарівка
08:05 17:00

Кам`янське — Покровка
18:05

Кам`янське — Сухий Хутір
06:00 13:00

Кам`янське — Теплівка
07:15 14:50

Коробчине — Кам`янське
06:35 13:20

Кривий Ріг — Кам`янське
12:45

Кривий Ріг — Полтава
09:00 16:20

Кринички — Кам`янське
08:15 08:45 10:30 12:00 14:00 14:00 16:00 16:20 16:30

Кринички — Покровка
12:10

Новопушкарівка — Кам`янське
09:00 17:50

Покровка — Кам`янське
07:55 12:35 15:30

Сухий Хутір — Кам`янське
07:00 14:40 16:30

Теплівка — Кам`янське
09:15 17:00

Інформація оновлена: 26.11.2019