Автовокзал Кринички

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05654-91831

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Дніпродзержинськ — Сухий Хутір
06:30Володимирівка — Дніпродзержинськ АС-2
06:35Коробчине — Дніпродзержинськ
07:00Дніпродзержинськ — Теплівка
07:00Сухий Хутір — Дніпродзержинськ
07:15Болтишка — Дніпродзержинськ
07:55Покровка — Дніпродзержинськ
08:00Гуляйполе — Дніпродзержинськ АС-2
08:05Дніпродзержинськ — Новопушкарівка
08:05Лугове — Дніпродзержинськ АС-2
08:15Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
08:45Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
09:00Кривий Ріг — Полтава
09:00Новопушкарівка — Дніпродзержинськ АС-2
09:10Дніпродзержинськ — Михайлівка
09:20Теплівка — Дніпродзержинськ
09:45Дніпродзержинськ — Покровка
10:20Дніпродзержинськ АС-2 — Гуляйполе
10:30Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
10:30Полтава — Кривий Ріг
11:00Михайлівка — Дніпродзержинськ
11:20Дніпродзержинськ — Коробчине
12:10Кринички — Покровка
12:15Покровка — Дніпродзержинськ
12:45Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
12:45Дніпродзержинськ — Сухий Хутір
13:00Гуляйполе — Дніпродзержинськ АС-2
13:05Дніпродзержинськ АС-2 — Лугове
13:20Коробчине — Дніпродзержинськ
13:25Дніпродзержинськ АС-2 — Болтишка
14:00Дніпродзержинськ АС-2 — Березнуватівка
14:00Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
14:20Сухий Хутір — Дніпродзержинськ
14:20Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
14:45Дніпродзержинськ АС-2 — Теплівка
15:30Покровка — Дніпродзержинськ
15:30Володимирівка — Дніпродзержинськ АС-2
16:00Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
16:20Кривий Ріг — Полтава
16:45Теплівка — Дніпродзержинськ
16:45Дніпродзержинськ — Коробчине
17:00Дніпродзержинськ — Новопушкарівка
17:45Дніпродзержинськ — Покровка
17:50Новопушкарівка — Дніпродзержинськ
18:00Дніпродзержинськ АС-2 — Гуляйполе

за маршрутами автобусів

Болтишка — Дніпродзержинськ
07:15

Володимирівка — Дніпродзержинськ АС-2
06:30 15:30

Гуляйполе — Дніпродзержинськ АС-2
08:00 13:00

Дніпродзержинськ — Коробчине
11:20 16:45

Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
08:15 14:20

Дніпродзержинськ — Михайлівка
09:10

Дніпродзержинськ — Новопушкарівка
08:05 17:00

Дніпродзержинськ — Покровка
09:45 17:45

Дніпродзержинськ — Сухий Хутір
06:00 12:45

Дніпродзержинськ — Теплівка
07:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Березнуватівка
14:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Болтишка
13:25

Дніпродзержинськ АС-2 — Гуляйполе
10:20 18:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Лугове
13:05

Дніпродзержинськ АС-2 — Теплівка
14:45

Коробчине — Дніпродзержинськ
06:35 13:20

Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
12:45

Кривий Ріг — Полтава
09:00 16:20

Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
08:45 10:30 14:00 16:00

Кринички — Покровка
12:10

Лугове — Дніпродзержинськ АС-2
08:05

Михайлівка — Дніпродзержинськ
11:00

Новопушкарівка — Дніпродзержинськ
17:50

Новопушкарівка — Дніпродзержинськ АС-2
09:00

Покровка — Дніпродзержинськ
07:55 12:15 15:30

Полтава — Кривий Ріг
10:30

Сухий Хутір — Дніпродзержинськ
07:00 14:20

Теплівка — Дніпродзержинськ
09:20 16:45

Інформація оновлена: 25.09.2013