Автовокзал Кринички

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05654-91831

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Дніпродзержинськ АС-2 — Сухий Хутір
06:35Коробчине — Дніпродзержинськ АС-2
06:50Бикове — Дніпропетровськ
07:00Сухий Хутір — Дніпродзержинськ АС-2
07:15Дніпродзержинськ АС-2 — Теплівка
07:55Покровка — Дніпродзержинськ АС-2
08:05Дніпродзержинськ — Новопушкарівка
08:15Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
08:15Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
08:45Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
09:00Кривий Ріг — Полтава
09:00Новопушкарівка — Дніпродзержинськ АС-2
09:15Теплівка — Дніпродзержинськ АС-2
10:20Дніпродзержинськ АС-2 — Гуляйполе
10:30Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
11:05Дніпропетровськ — Лугове
11:20Дніпродзержинськ АС-2 — Коробчине
12:00Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
12:10Кринички — Покровка
12:35Покровка — Дніпродзержинськ АС-2
12:45Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
13:00Гуляйполе — Дніпродзержинськ АС-2
13:00Дніпродзержинськ АС-2 — Сухий Хутір
13:20Коробчине — Дніпродзержинськ АС-2
14:00Бикове — Дніпропетровськ
14:00Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
14:00Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
14:20Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
14:40Сухий Хутір — Дніпродзержинськ АС-2
14:50Дніпродзержинськ АС-2 — Теплівка
15:30Покровка — Дніпродзержинськ АС-2
16:00Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
16:20Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
16:20Кривий Ріг — Полтава
16:30Сухий Хутір — Дніпродзержинськ АС-2
16:30Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
16:45Дніпродзержинськ АС-2 — Коробчине
17:00Теплівка — Дніпродзержинськ АС-2
17:00Дніпродзержинськ — Новопушкарівка
17:50Новопушкарівка — Дніпродзержинськ
18:00Дніпродзержинськ АС-2 — Гуляйполе
18:05Дніпродзержинськ АС-2 — Покровка

за маршрутами автобусів

Бикове — Дніпропетровськ
06:50 14:00

Гуляйполе — Дніпродзержинськ АС-2
13:00

Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
08:15 14:20

Дніпродзержинськ — Новопушкарівка
08:05 17:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Гуляйполе
10:20 18:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Коробчине
11:20 16:45

Дніпродзержинськ АС-2 — Покровка
18:05

Дніпродзержинськ АС-2 — Сухий Хутір
06:00 13:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Теплівка
07:15 14:50

Дніпропетровськ — Лугове
11:05

Коробчине — Дніпродзержинськ АС-2
06:35 13:20

Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
12:45

Кривий Ріг — Полтава
09:00 16:20

Кринички — Дніпродзержинськ АС-2
08:15 08:45 10:30 12:00 14:00 14:00 16:00 16:20 16:30

Кринички — Покровка
12:10

Новопушкарівка — Дніпродзержинськ
17:50

Новопушкарівка — Дніпродзержинськ АС-2
09:00

Покровка — Дніпродзержинськ АС-2
07:55 12:35 15:30

Сухий Хутір — Дніпродзержинськ АС-2
07:00 14:40 16:30

Теплівка — Дніпродзержинськ АС-2
09:15 17:00

Інформація оновлена: 26.11.2019