Автовокзал Вараш

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Енергетиків, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-240-34-20

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Вараш — Київ
00:20Володимирець — Київ
00:50Володимирець — Київ
01:30Вараш — Київ
04:20Вараш — Львів
05:00Вараш — Рівне
05:05Вараш — Городок
05:30Вараш — Рівне
05:50Вараш — Мульчиці
05:50Вараш — Острів
05:53Володимирець — Луцьк
06:00Вараш — Рівне
06:10Вараш — Великі Цепцевичі
06:30Вараш — Щоків
06:30Вараш — Тернопіль
06:30Вараш — Володимирець
06:40Вараш — Рівне
06:45Вараш — Рафалівка
06:55Вараш — Іванчі
07:00Вараш — Луцьк
07:05Вараш — Володимирець
07:10Вараш — Рівне
07:10Вараш — Острів
07:15Вараш — Ковель
07:20Вараш — Володимирець
07:30Вараш — Біле Озеро
07:30Борове — Володимирець
07:30Вараш — Володимирець
07:30Вараш — Сопачів
07:35Вараш — Київ
07:40Вараш — Луцьк
07:45Вараш — Володимирець
07:50Вараш — Рівне
08:00Вараш — Воронки
08:00Вараш — Рафалівка
08:15Вараш — Хряськ
08:15Мульчиці — Рівне
08:25Сарни — Луцьк
08:25Вараш — Озерці
08:30Вараш — Володимирець
08:30Вараш — Сопачів
08:55Володимирець — Київ
09:00Вараш — Щоків
09:00Вараш — Володимирець
09:10Вараш — Рівне
09:15Вараш — Кідри
09:30Вараш — Бабка
09:30Вараш — Рафалівка
09:35Борове — Володимирець
09:40Вараш — Рівне
09:55Вараш — Луцьк
10:00Вараш — Мульчиці
10:00Вараш — Володимирець
10:30Вараш — Рафалівка
10:30Вараш — Бишляк
10:45Вараш — Біле Озеро
10:55Вараш — Володимирець
11:00Вараш — Щоків
11:00Вараш — Рівне
11:00Вараш — Володимирець
11:15Вараш — Володимирець
11:20Вараш — Луцьк
11:30Вараш — Рафалівка
11:30Вараш — Рівне
11:30Вараш — Володимирець
12:00Вараш — Володимирець
12:15Вараш — Городок
12:30Вараш — Сопачів
12:30Вараш — Острів
12:30Вараш — Рівне
12:40Вараш — Ковель
12:50Вараш — Іванчі
13:00Вараш — Хряськ
13:00Вараш — Дубно
13:00Вараш — Володимирець
13:00Вараш — Біле Озеро
13:10Вараш — Володимирець
13:30Вараш — Володимирець
13:30Вараш — Рафалівка
13:45Вараш — Щоків
13:50Вараш — Великі Цепцевичі
13:55Вараш — Володимирець
14:00Вараш — Рівне
14:00Вараш — Мульчиці
14:00Вараш — Мульчиці
14:10Вараш — Луцьк
14:30Вараш — Володимирець
14:30Вараш — Нововолинськ
14:30Вараш — Рафалівка
14:40Вараш — Рівне
14:55Вараш — Озерці
15:00Вараш — Володимирець
15:00Вараш — Рівне
15:10Вараш — Воронки
15:30Вараш — Сопачів
15:30Вараш — Нетішин
15:40Вараш — Кідри
15:40Вараш — Луцьк
15:55Вараш — Володимирець
16:00Вараш — Рафалівка
16:10Вараш — Рівне
16:20Володимирець — Борове
16:20Вараш — Київ
16:25Вараш — Володимирець
16:30Вараш — Бабка
16:40Вараш — Іванчі
16:50Вараш — Рівне
17:15Вараш — Біле Озеро
17:20Вараш — Хряськ
17:30Вараш — Володимирець
17:30Вараш — Сопачів
17:30Вараш — Рівне
17:30Вараш — Володимирець
17:30Вараш — Острів
17:45Вараш — Володимирець
18:00Вараш — Великі Цепцевичі
18:10Вараш — Володимирець
18:20Луцьк — Володимирець
18:25Вараш — Луцьк
18:30Вараш — Рівне
18:40Вараш — Щоків
18:40Вараш — Сопачів
18:45Вараш — Володимирець
18:55Луцьк — Сарни
19:10Вараш — Володимирець
19:10Вараш — Рафалівка
19:30Вараш — Рафалівка
19:35Вараш — Володимирець
19:55Рівне — Мульчиці
20:00Вараш — Володимирець
20:20Вараш — Сопачів
21:00Вараш — Володимирець
22:00Вараш — Рафалівка
23:00Володимирець — Київ
23:30Вараш — Київ
23:45Вараш — Київ

за маршрутами автобусів

Борове — Володимирець
07:30 09:35

Вараш — Іванчі
06:55 12:50 16:40

Вараш — Бабка
09:30 16:30

Вараш — Бишляк
10:30

Вараш — Біле Озеро
07:30 10:45 13:00 17:15

Вараш — Великі Цепцевичі
06:10 13:50 18:00

Вараш — Володимирець
06:30 07:05 07:20 07:30 07:45 08:30 09:00 10:00 10:55 11:00 11:15 11:30 12:00 13:00 13:10 13:30 13:55 14:30 15:00 15:55 16:25 17:30 17:30 17:45 18:10 18:45 19:10 19:35 20:00 21:00

Вараш — Воронки
08:00 15:10

Вараш — Городок
05:05 12:15

Вараш — Дубно
13:00

Вараш — Київ
00:00 01:30 07:35 16:20 23:30 23:45

Вараш — Ковель
07:15 12:40

Вараш — Кідри
09:15 15:40

Вараш — Луцьк
07:00 07:40 09:55 11:20 14:10 15:40 18:25

Вараш — Львів
04:20

Вараш — Мульчиці
05:50 10:00 14:00 14:00

Вараш — Нетішин
15:30

Вараш — Нововолинськ
14:30

Вараш — Озерці
08:25 14:55

Вараш — Острів
05:50 07:10 12:30 17:30

Вараш — Рафалівка
06:45 08:00 09:30 10:30 11:30 13:30 14:30 16:00 19:10 19:30 22:00

Вараш — Рівне
05:00 05:30 06:00 06:40 07:10 07:50 09:10 09:40 11:00 11:30 12:30 14:00 14:40 15:00 16:10 16:50 17:30 18:30

Вараш — Сопачів
07:30 08:30 12:30 15:30 17:30 18:40 20:20

Вараш — Тернопіль
06:30

Вараш — Хряськ
08:15 13:00 17:20

Вараш — Щоків
06:30 09:00 11:00 13:45 18:40

Володимирець — Борове
16:20

Володимирець — Київ
00:20 00:50 08:55 23:00

Володимирець — Луцьк
05:53

Луцьк — Володимирець
18:20

Луцьк — Сарни
18:55

Мульчиці — Рівне
08:15

Рівне — Мульчиці
19:55

Сарни — Луцьк
08:25

Інформація оновлена: 18.07.2021