Автовокзал Кузнецовськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Енергетиків, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03636-22335

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Кузнецовськ — Київ
01:00Кузнецовськ — Рафалівка
01:30Кузнецовськ — Київ
04:20Кузнецовськ — Львів
05:00Кузнецовськ — Рівне
05:05Кузнецовськ — Городок
05:15Кузнецовськ — Хряськ
05:35Кузнецовськ — Рівне
05:50Кузнецовськ — Київ
05:50Кузнецовськ — Острів
06:00Кузнецовськ — Рівне
06:10Кузнецовськ — Цепцевичі
06:30Кузнецовськ — Щоків
06:30Кузнецовськ — Тернопіль
06:30Кузнецовськ — Володимирець
06:40Кузнецовськ — Рівне
06:55Кузнецовськ — Іванчі
07:00Кузнецовськ — Луцьк
07:05Кузнецовськ — Володимирець
07:10Кузнецовськ — Рівне
07:15Кузнецовськ — Ковель
07:40Кузнецовськ — Біле Озеро
07:40Кузнецовськ — Луцьк
07:45Кузнецовськ — Володимирець
07:45Кузнецовськ — Володимирець
07:50Кузнецовськ — Рівне
08:00Кузнецовськ — Воронки
08:00Кузнецовськ — Рафалівка
08:00Кузнецовськ — Тернопіль
08:15Кузнецовськ — Рівне
08:25Кузнецовськ — Озерці
08:30Кузнецовськ — Володимирець
09:10Кузнецовськ — Рівне
09:15Кузнецовськ — Кідри
09:30Кузнецовськ — Рафалівка
09:40Кузнецовськ — Рівне
09:55Кузнецовськ — Луцьк
10:00Кузнецовськ — Мульчиці
10:00Кузнецовськ — Володимирець
10:30Кузнецовськ — Бишляк
10:45Кузнецовськ — Біле Озеро
10:55Кузнецовськ — Володимирець
11:00Кузнецовськ — Володимирець
11:00Кузнецовськ — Рівне
11:00Кузнецовськ — Щоків
11:15Кузнецовськ — Володимирець
11:20Кузнецовськ — Луцьк
11:30Кузнецовськ — Володимирець
11:30Кузнецовськ — Рівне
12:00Кузнецовськ — Володимирець
12:15Кузнецовськ — Городок
12:20Кузнецовськ — Ковель
12:30Кузнецовськ — Острів
12:30Кузнецовськ — Рівне
13:00Кузнецовськ — Біле Озеро
13:00Кузнецовськ — Іванчі
13:00Кузнецовськ — Хряськ
13:00Кузнецовськ — Володимирець
13:10Кузнецовськ — Дубно
13:30Кузнецовськ — Володимирець
13:45Кузнецовськ — Щоків
13:50Кузнецовськ — Цепцевичі
14:00Кузнецовськ — Мульчиці
14:00Кузнецовськ — Володимирець
14:00Кузнецовськ — Рівне
14:10Кузнецовськ — Луцьк
14:30Кузнецовськ — Нововолинськ
14:30Кузнецовськ — Володимирець
14:30Кузнецовськ — Рафалівка
14:40Кузнецовськ — Рівне
14:55Кузнецовськ — Озерці
15:00Кузнецовськ — Рівне
15:10Кузнецовськ — Воронки
15:30Кузнецовськ — Нетішин
15:40Кузнецовськ — Луцьк
15:40Кузнецовськ — Кідри
15:55Кузнецовськ — Володимирець
16:00Кузнецовськ — Рафалівка
16:10Кузнецовськ — Рівне
16:25Кузнецовськ — Володимирець
16:40Кузнецовськ — Іванчі
16:50Кузнецовськ — Рівне
17:10Кузнецовськ — Київ
17:15Кузнецовськ — Володимирець
17:15Кузнецовськ — Біле Озеро
17:20Кузнецовськ — Володимирець
17:20Кузнецовськ — Хряськ
17:25Кузнецовськ — Володимирець
17:30Кузнецовськ — Рівне
17:30Кузнецовськ — Острів
18:00Кузнецовськ — Мульчиці
18:00Кузнецовськ — Городок
18:00Кузнецовськ — Цепцевичі
18:10Кузнецовськ — Володимирець
18:25Кузнецовськ — Луцьк
18:30Кузнецовськ — Рівне
18:45Кузнецовськ — Володимирець
18:55Кузнецовськ — Щоків
19:10Кузнецовськ — Володимирець
19:15Кузнецовськ — Рівне
19:30Кузнецовськ — Рафалівка
19:35Кузнецовськ — Володимирець
19:55Кузнецовськ — Мульчиці
20:00Кузнецовськ — Володимирець
21:00Кузнецовськ — Володимирець
22:00Кузнецовськ — Рафалівка
23:30Кузнецовськ — Київ
23:45Кузнецовськ — Київ

за маршрутами автобусів

Кузнецовськ — Іванчі
06:55 13:00 16:40

Кузнецовськ — Бишляк
10:30

Кузнецовськ — Біле Озеро
07:40 10:45 13:00 17:15

Кузнецовськ — Володимирець
06:30 07:05 07:45 07:45 08:30 10:00 10:55 11:00 11:15 11:30 12:00 13:00 13:30 14:00 14:30 15:55 16:25 17:15 17:20 17:25 18:10 18:45 19:10 19:35 20:00 21:00

Кузнецовськ — Воронки
08:00 15:10

Кузнецовськ — Городок
05:05 12:15 18:00

Кузнецовськ — Дубно
13:10

Кузнецовськ — Київ
00:00 01:30 05:50 17:10 23:30 23:45

Кузнецовськ — Ковель
07:15 12:20

Кузнецовськ — Кідри
09:15 15:40

Кузнецовськ — Луцьк
07:00 07:40 09:55 11:20 14:10 15:40 18:25

Кузнецовськ — Львів
04:20

Кузнецовськ — Мульчиці
10:00 14:00 18:00 19:55

Кузнецовськ — Нетішин
15:30

Кузнецовськ — Нововолинськ
14:30

Кузнецовськ — Озерці
08:25 14:55

Кузнецовськ — Острів
05:50 12:30 17:30

Кузнецовськ — Рафалівка
01:00 08:00 09:30 14:30 16:00 19:30 22:00

Кузнецовськ — Рівне
05:00 05:35 06:00 06:40 07:10 07:50 08:15 09:10 09:40 11:00 11:30 12:30 14:00 14:40 15:00 16:10 16:50 17:30 18:30 19:15

Кузнецовськ — Тернопіль
06:30 08:00

Кузнецовськ — Хряськ
05:15 13:00 17:20

Кузнецовськ — Цепцевичі
06:10 13:50 18:00

Кузнецовськ — Щоків
06:30 11:00 13:45 18:55

Інформація оновлена: 25.09.2013