Автовокзал Курахове

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Маяковського, 46а (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4772273

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Курахове — Покровськ (Красноармійськ)
06:00Курахове — Полтава
06:00Курахове — Олександрівка КПП
06:20Курахове — Святогірськ
06:30Курахове — Олександрівка КПП
06:30Курахове — Дніпропетровськ
06:35Курахове — Мар'їнка
06:45Красноармійськ — Бердянськ
07:00Курахове — Волноваха
07:00Курахове — Олександрівка КПП
07:00Курахове — Новотроїцьке
07:02Волноваха — Покровськ (Красноармійськ)
07:10Курахове — Красногорівка
07:15Курахове — Велика Новосілка
07:15Курахове — Велика Новосілка
07:15Курахове — Святогірськ
07:20Курахове — Мар'їнка
07:23Курахове — Маріуполь
07:30Курахове — Київ
07:30Курахове — Мар'їнка
07:30Курахове — Олександрівка КПП
07:30Красноармійськ — Запоріжжя
07:30Курахове — Селидове
07:40Курахове — Мар'їнка
07:45Селидове — Велика Новосілка
07:50Красноармійськ — Маріуполь
07:50Курахове — Мар'їнка
08:00Курахове — Новотроїцьке
08:00Курахове — Волноваха
08:00Курахове — Мар'їнка
08:00Курахове — Олександрівка КПП
08:10Волноваха — Святогірськ
08:10Курахове — Мар'їнка
08:10Костянтинівка — Бердянськ
08:17Курахове — Красногорівка
08:20Красноармійськ — Кирилівка
08:30Курахове — Олександрівка КПП
08:30Слов'янськ — Маріуполь
08:40Курахове — Вугледар
08:40Курахове — Мар'їнка
08:40Курахове — Олександрівка
08:50Курахове — Мар'їнка
08:55Волноваха — Запоріжжя
09:00Курахове — Олександрівка КПП
09:00Курахове — Волноваха
09:05Маріуполь — Слов'янськ
09:10Курахове — Мар'їнка
09:20Курахове — Красногорівка
09:20Мар'їнка — Андріївка
09:25Мар'їнка — Слов'янка
09:30Курахове — Мар'їнка
09:30Курахове — Олександрівка КПП
09:35Волноваха — Дніпропетровськ
09:35Курахове — Запоріжжя
09:40Курахове — Мар'їнка
09:45Слов'янськ — Бердянськ
09:46Курахове — Велика Новосілка
09:50Курахове — Мар'їнка
10:00Курахове — Волноваха
10:00Курахове — Новотроїцьке
10:00Курахове — Мар'їнка
10:00Курахове — Олександрівка КПП
10:00Маріуполь — Харків
10:02Покровськ (Красноармійськ) — Вугледар
10:10Маріуполь — Краснодар (РФ)
10:10Бердянськ — Краснодар (РФ)
10:10Курахове — Олександрівка
10:10Курахове — Мар'їнка
10:10Маріуполь — Краснодар (РФ)
10:10Курахове — Скудне
10:15Сєвєродонецьк — Бердянськ
10:25Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
10:25Курахове — Селидове
10:30Курахове — Олександрівка КПП
10:30Курахове — Дніпродзержинськ
10:30Курахове — Мар'їнка
10:30Курахове — Дніпродзержинськ
10:35Маріуполь — Святогірськ
10:40Мар'їнка — Зеленівка
10:45Велика Новосілка — Покровськ (Красноармійськ)
10:45Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
10:50Курахове — Мар'їнка
10:50Святогірськ — Запоріжжя
10:55Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
10:55Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
11:00Курахове — Мар'їнка
11:00Курахове — Олександрівка КПП
11:00Курахове — Волноваха
11:00Урзуф — Сєвєродонецьк
11:00Велика Новосілка — Селидове
11:04Курахове — Красна Поляна
11:07Курахове — Красногорівка
11:10Курахове — Красноармійськ
11:25Бердянськ — Марківка
11:25Святогірськ — Урзуф
11:30Волноваха — Дніпропетровськ
11:30Курахове — Олександрівка КПП
11:35Курахове — Мар'їнка
11:40Курахове — Мар'їнка
11:40Курахове — Новодонецьке
11:45Маріуполь — Москва (РФ)
11:45Маріуполь — Москва (РФ)
11:50Курахове — Мар'їнка
11:50Святогірськ — Бердянськ
11:50Бердянськ — Сєвєродонецьк
11:55Курахове — Велика Новосілка
11:55Курахове — Павлівка
11:55Курахове — Мар'їнка
12:00Урзуф — Святогірськ
12:00Курахове — Олександрівка КПП
12:05Курахове — Мар'їнка
12:15Курахове — Красногорівка
12:20Запоріжжя — Святогірськ
12:25Курахове — Мар'їнка
12:30Курахове — Олександрівка КПП
12:30Бердянськ — Сєвєродонецьк
12:30Рубіжне — Запоріжжя
12:30Рубіжне — Запоріжжя
12:35Курахове — Мар'їнка
12:40Курахове — Красноармійськ
12:45Курахове — Мар'їнка
12:55Святогірськ — Урзуф
12:58Курахове — Костянтинівка
13:00Курахове — Олександрівка КПП
13:00Курахове — Мар'їнка
13:02Вугледар — Покровськ (Красноармійськ)
13:05Курахове — Москва (РФ)
13:05Курахове — Москва (РФ)
13:10Курахове — Лиман
13:10Курахове — Красна Поляна
13:12Курахове — Красногорівка
13:15Мар'їнка — Слов'янка
13:15Урзуф — Миколаївка
13:25Курахове — Мар'їнка
13:25Запоріжжя — Рубіжне
13:25Запоріжжя — Рубіжне
13:30Курахове — Запоріжжя
13:30Курахове — Олександрівка КПП
13:30Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
13:35Курахове — Костянтинівка
13:35Курахове — Мар'їнка
13:45Курахове — Мар'їнка
13:57Покровськ (Красноармійськ) — Велика Новосілка
14:00Маріуполь — Воронеж (РФ)
14:00Курахове — Мар'їнка
14:00Маріуполь — Воронеж (РФ)
14:00Курахове — Олександрівка КПП
14:05Курахове — Красногорівка
14:15Курахове — Красногорівка
14:15Курахове — Селидове
14:20Курахове — Красна Поляна
14:20Маріуполь — Слов'янськ
14:25Курахове — Мар'їнка
14:30Курахове — Олександрівка КПП
14:30Курахове — Красноармійськ
14:30Курахове — Запоріжжя
14:40Бердянськ — Сєвєродонецьк
14:40Курахове — Мар'їнка
14:50Курахове — Мар'їнка
14:55Сєвєродонецьк — Урзуф
15:00Курахове — Мар'їнка
15:00Селидове — Велика Новосілка
15:00Курахове — Олександрівка КПП
15:10Курахове — Мар'їнка
15:19Мар'їнка — Андріївка
15:20Олександрівка КПП — Новодонецьке
15:25Дніпропетровськ — Волноваха
15:30Святогірськ — Маріуполь
15:35Сєвєродонецьк — Бердянськ
15:40Курахове — Мар'їнка
15:45Курахове — Дніпропетровськ
15:50Курахове — Зеленівка
15:50Бердянськ — Святогірськ
15:55Курахове — Волноваха
16:00Курахове — Мар'їнка
16:00Курахове — Олександрівка КПП
16:15Миколаївка — Урзуф
16:15Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
16:15Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
16:20Маріуполь — Красноармійськ
16:22Покровськ (Красноармійськ) — Волноваха
16:30Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
16:35Курахове — Запоріжжя
16:40Курахове — Олександрівка
16:55Сєвєродонецьк — Бердянськ
17:00Курахове — Одеса
17:00Харків — Маріуполь
17:00Курахове — Олександрівка КПП
17:10Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
17:10Курахове — Вугледар
17:50Запоріжжя — Волноваха
18:00Курахове — Олександрівка КПП
18:05Урзуф — Святогірськ
18:20Велика Новосілка — Селидове
18:25Волноваха — Київ
18:40Слов'янськ — Маріуполь
19:15Дніпропетровськ — Волноваха
19:30Святогірськ — Волноваха
19:40Бердянськ — Слов'янськ

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
10:25

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
10:55

Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
17:10

Бердянськ — Краснодар (РФ)
10:10

Бердянськ — Марківка
11:25

Бердянськ — Святогірськ
15:50

Бердянськ — Слов'янськ
19:40

Бердянськ — Сєвєродонецьк
11:50 12:30 14:40

Велика Новосілка — Покровськ (Красноармійськ)
10:45

Велика Новосілка — Селидове
11:00 18:20

Волноваха — Дніпропетровськ
09:35 11:30

Волноваха — Запоріжжя
08:55

Волноваха — Київ
18:25

Волноваха — Покровськ (Красноармійськ)
07:02

Волноваха — Святогірськ
08:10

Вугледар — Покровськ (Красноармійськ)
13:02

Дніпропетровськ — Волноваха
15:25 19:15

Запоріжжя — Волноваха
17:50

Запоріжжя — Рубіжне
13:25 13:25

Запоріжжя — Святогірськ
12:20

Костянтинівка — Бердянськ
08:10

Красноармійськ — Бердянськ
06:45

Красноармійськ — Запоріжжя
07:30

Красноармійськ — Кирилівка
08:20

Красноармійськ — Маріуполь
07:50

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
16:30

Курахове — Велика Новосілка
07:15 07:15 09:46 11:55

Курахове — Волноваха
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 15:55

Курахове — Вугледар
08:40 17:10

Курахове — Дніпродзержинськ
10:30 10:30

Курахове — Дніпропетровськ
06:30 15:45

Курахове — Запоріжжя
09:35 13:30 14:30 16:35

Курахове — Зеленівка
15:50

Курахове — Київ
07:30

Курахове — Костянтинівка
12:58 13:35

Курахове — Красна Поляна
11:04 13:10 14:20

Курахове — Красноармійськ
11:10 12:40 14:30

Курахове — Красногорівка
07:10 08:17 09:20 11:07 12:15 13:12 14:05 14:15

Курахове — Лиман
13:10

Курахове — Мар'їнка
06:35 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10 08:40 08:50 09:10 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:30 10:50 11:00 11:35 11:40 11:50 11:55 12:05 12:25 12:35 12:45 13:00 13:25 13:35 13:45 14:00 14:25 14:40 14:50 15:00 15:10 15:40 16:00

Курахове — Маріуполь
07:23

Курахове — Москва (РФ)
13:05 13:05

Курахове — Новодонецьке
11:40

Курахове — Новотроїцьке
07:00 08:00 10:00

Курахове — Одеса
17:00

Курахове — Олександрівка
08:40 10:10 16:40

Курахове — Олександрівка КПП
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 16:00 17:00 18:00

Курахове — Павлівка
11:55

Курахове — Покровськ (Красноармійськ)
05:50

Курахове — Полтава
06:00

Курахове — Святогірськ
06:20 07:15

Курахове — Селидове
07:30 10:25 14:15

Курахове — Скудне
10:10

Мар'їнка — Андріївка
09:20 15:19

Мар'їнка — Зеленівка
10:40

Мар'їнка — Слов'янка
09:25 13:15

Маріуполь — Воронеж (РФ)
14:00 14:00

Маріуполь — Красноармійськ
16:20

Маріуполь — Краснодар (РФ)
10:10 10:10

Маріуполь — Москва (РФ)
11:45 11:45

Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
16:15 16:15

Маріуполь — Святогірськ
10:35

Маріуполь — Слов'янськ
09:05 14:20

Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
13:30

Маріуполь — Харків
10:00

Миколаївка — Урзуф
16:15

Олександрівка КПП — Новодонецьке
15:20

Покровськ (Красноармійськ) — Велика Новосілка
13:57

Покровськ (Красноармійськ) — Волноваха
16:22

Покровськ (Красноармійськ) — Вугледар
10:02

Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
10:55

Рубіжне — Запоріжжя
12:30 12:30

Святогірськ — Бердянськ
11:50

Святогірськ — Волноваха
19:30

Святогірськ — Запоріжжя
10:50

Святогірськ — Маріуполь
15:30

Святогірськ — Урзуф
11:25 12:55

Селидове — Велика Новосілка
07:45 15:00

Слов'янськ — Бердянськ
09:45

Слов'янськ — Маріуполь
08:30 18:40

Сєвєродонецьк — Бердянськ
10:15 15:35 16:55

Сєвєродонецьк — Урзуф
14:55

Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
10:45

Урзуф — Миколаївка
13:15

Урзуф — Святогірськ
12:00 18:05

Урзуф — Сєвєродонецьк
11:00

Харків — Маріуполь
17:00

Інформація оновлена: 29.07.2016