Автовокзал Липовець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ленина, 34 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04358-21039

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Липовець — Вінниця
06:00Липовець — Нападівка
06:05Липовець — Вінниця
06:20Липовець — Вербівка
06:25Липовець — Вінниця
06:30Липовець — Лукашівка
06:30Липовець — Троща
07:45Липовець — Вікентіївка
08:00Липовець — Нападівка
08:00Липовець — Вінниця
08:30Липовець — Київ
08:30Липовець — Ганнівка
08:30Липовець — Вінниця
08:45Липовець — Вінниця
09:10Липовець — Вінниця
09:15Липовець — Струтинка
09:30Липовець — Умань
09:30Липовець — Вінниця
09:55Липовець — Вінниця
10:10Липовець — Вікентіївка
10:30Липовець — Троща
10:40Липовець — Вінниця
11:00Липовець — Лукашівка
11:20Липовець — Вінниця
12:00Липовець — Вінниця
12:10Липовець — Вінниця
12:20Липовець — Вінниця
12:30Липовець — Ганнівка
12:45Липовець — Струтинка
12:55Липовець — Вінниця
13:20Липовець — Вінниця
13:40Липовець — Вінниця
14:20Липовець — Вінниця
14:50Липовець — Вінниця
15:20Липовець — Вінниця
15:55Липовець — Вінниця
16:15Липовець — Вінниця
16:35Липовець — Вінниця
17:05Липовець — Вінниця
17:15Липовець — Вінниця
17:30Липовець — Вінниця
17:55Липовець — Вінниця

за маршрутами автобусів

Липовець — Вербівка
06:20

Липовець — Вікентіївка
07:45 10:10

Липовець — Вінниця
06:00 06:05 06:25 08:00 08:30 08:45 09:10 09:30 09:55 10:40 11:20 12:00 12:10 12:20 12:55 13:20 13:40 14:20 14:50 15:20 15:55 16:15 16:35 17:05 17:15 17:30 17:55

Липовець — Ганнівка
08:30 12:30

Липовець — Київ
08:30

Липовець — Лукашівка
06:30 11:00

Липовець — Нападівка
06:00 08:00

Липовець — Струтинка
09:15 12:45

Липовець — Троща
06:30 10:30

Липовець — Умань
09:30

Інформація оновлена: 25.09.2013