Залізнична станція Мерефа

Контакти та розташування на мапі

Адреса вокзалу: Мерефа, вул. Леонівська (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху приміських поїздів по вокзалу

на Зміїв

за часом відправлення

05:04Харків — Змiїв
17:54Харків — Змiїв (кр Сб-Нд)

за маршрутами поїздів

Харків — Змiїв
05:04 17:54(кр Сб-Нд)

на Красноград

за часом відправлення

04:20Харків — Красноград
07:57Харків — Красноград
09:24Харків — Красноград
13:08Харків — Красноград
14:45Харків — Красноград
18:05Харків — Красноград
19:06Харків — Зачепилiвка (Пт-Нд)
19:06Харків — Красноград (Пн-Чт)
19:59Харків — Власiвка
21:16Харків — Красноград

за маршрутами поїздів

Харків — Власiвка
19:59

Харків — Зачепилiвка
19:06(Пт-Нд)

Харків — Красноград
04:20 07:57 09:24 13:08 14:45 18:05 19:06(Пн-Чт) 21:16

на Лозову

за часом відправлення

00:47Харків — Гусарiвка
04:07Харків — Лозова
07:21Харків — Дубове
09:16Харків — Лозова
10:35Харків — Краматорськ
11:51Харків — Лозова
13:26Харків — Лозова (Нд)
13:46Харків — Лозова (кр Сб-Нд)
14:22Харків — Гаврилiвка
16:56Харків — Гаврилiвка
18:36Харків — Лихачове (кр Сб-Нд)
19:31Харків — Лозова
21:27Харків — Лихачове
23:58Харків — Бiляївка

за маршрутами поїздів

Харків — Бiляївка
23:58

Харків — Гаврилiвка
14:22 16:56

Харків — Гусарiвка
00:47

Харків — Дубове
07:21

Харків — Краматорськ
10:35

Харків — Лихачове
18:36(кр Сб-Нд) 21:27

Харків — Лозова
04:07 09:16 11:51 13:26(Нд) 13:46(кр Сб-Нд) 19:31

на Люботин

за часом відправлення

07:30Мерефа — Люботин

за маршрутами поїздів

Мерефа — Люботин
07:30

на Харків

за часом відправлення

04:24Лихачове — Харків
04:58Власiвка — Харків
05:37Лихачове — Харків (кр Сб-Нд)
06:04Красноград — Харків
06:20Мерефа — Харків (кр Сб-Нд)
06:32Красноград — Харків
06:44Бiляївка — Харків
06:57Мерефа — Харків (кр Сб-Нд)
07:20Лозова — Харків
07:57Лозова — Харків
08:05Змiїв — Харків
08:54Красноград — Харків (Вт-Пт)
08:54Зачепилiвка — Харків (Сб-Пн)
09:44Гусарiвка — Харків
10:37Красноград — Харків
11:31Лозова — Харків
13:47Красноград — Харків
15:10Дубове — Харків
16:00Лозова — Харків
16:25Красноград — Харків
18:33Лозова — Харків
18:42Красноград — Харків
19:10Лозова — Харків (Нд)
20:29Краматорськ — Харків
20:43Красноград — Харків
20:55Лозова — Харків (кр Сб-Нд)
21:51Лихачове — Харків (кр Сб-Нд)
22:31Гаврилiвка — Харків
22:36Красноград — Харків

за маршрутами поїздів

Бiляївка — Харків
06:44

Власiвка — Харків
04:58

Гаврилiвка — Харків
22:31

Гусарiвка — Харків
09:44

Дубове — Харків
15:10

Зачепилiвка — Харків
08:54(Сб-Пн)

Змiїв — Харків
08:05

Краматорськ — Харків
20:29

Красноград — Харків
06:04 06:32 08:54(Вт-Пт) 10:37 13:47 16:25 18:42 20:43 22:36

Лихачове — Харків
04:24 05:37(кр Сб-Нд) 21:51(кр Сб-Нд)

Лозова — Харків
07:20 07:57 11:31 16:00 18:33 19:10(Нд) 20:55(кр Сб-Нд)

Мерефа — Харків
06:20(кр Сб-Нд) 06:57(кр Сб-Нд)

Інформація оновлена: 07.05.2016