Автовокзал Калинівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 49 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04333-21385

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Калинівка — Мончинці
07:10Калинівка — Пиків
07:10Калинівка — Вінниця
07:30Калинівка — Лісова Лисіївка
07:35Калинівка — Дружне
07:40Калинівка — Антонопіль
07:45Калинівка — Павлівка
07:45Калинівка — Грушківці
08:00Калинівка — Чернятин
08:00Калинівка — Мізяків
08:15Калинівка — Грушківці
08:15Калинівка — Слобідка
08:20Калинівка — Корделівка
08:28Калинівка — Вінниця
08:35Калинівка — Глинськ
08:40Калинівка — Кам'яногірка
09:00Калинівка — Вінниця
09:00Калинівка — Вінниця
09:15Калинівка — Вінниця
09:20Калинівка — Лемешівка
09:25Житомир — Одеса
09:30Калинівка — Вінниця
09:30Калинівка — Слобідка
09:30Калинівка — Корделівка
09:40Калинівка — Пиків
09:40Калинівка — Павлівка
09:50Калинівка — Заливанщина
10:00Калинівка — Червона Трибунівка
10:05Калинівка — Вінниця
10:10Калинівка — Хомутинці
10:25Калинівка — Панасівка
10:30Калинівка — Кам'яногірка
10:30Калинівка — Писарівка
10:50Калинівка — Лісова Лисіївка
10:55Калинівка — Вінниця
11:10Калинівка — Весела
11:15Калинівка — Слобідка
11:20Калинівка — Вінниця
11:30Калинівка — Мончинці
11:40Калинівка — Вінниця
12:00Вінниця — Біла Церква
12:00Калинівка — Глинськ
12:10Калинівка — Мізяків
12:30Калинівка — Вінниця
12:30Калинівка — Малі Кутища
12:31Калинівка — Вінниця
12:40Калинівка — Пиків
13:00Калинівка — Писарівка
13:00Калинівка — Вінниця
13:05Калинівка — Лемешівка
13:12Калинівка — Вінниця
13:15Калинівка — Чернятин
13:15Калинівка — Кам'яногірка
13:20Калинівка — Весела
13:30Калинівка — Вінниця
13:31Калинівка — Вінниця
13:40Калинівка — Дружне
13:55Калинівка — Вінниця
14:00Калинівка — Вінниця
14:00Калинівка — Грушківці
14:00Калинівка — Шепіївка
14:10Калинівка — Лісова Лисіївка
14:15Калинівка — Вінниця
14:30Калинівка — Уладівка
14:50Калинівка — Вінниця
15:15Біла Церква — Вінниця
15:30Калинівка — Вінниця
15:30Калинівка — Чернятин
15:30Калинівка — Вінниця
15:45Калинівка — Вінниця
16:00Калинівка — Дружне
16:35Калинівка — Пиків
16:50Калинівка — Вінниця
17:00Одеса — Житомир
17:00Калинівка — Слобідка
17:15Калинівка — Кам'яногірка
17:20Калинівка — Заливанщина
17:20Калинівка — Лемешівка
17:25Калинівка — Грушківці
17:30Калинівка — Вінниця
17:40Калинівка — Пиків
18:10Калинівка — Вінниця
18:10Калинівка — Лісова Лисіївка
18:50Калинівка — Павлівка

за маршрутами автобусів

Біла Церква — Вінниця
15:15

Вінниця — Біла Церква
12:00

Житомир — Одеса
09:25

Калинівка — Антонопіль
07:40

Калинівка — Весела
11:10 13:20

Калинівка — Вінниця
07:10 08:28 09:00 09:15 09:30 10:05 10:55 11:20 11:40 12:30 12:31 13:00 13:12 13:30 13:31 14:00 14:15 14:50 15:30 15:30 15:45 16:50 17:30 18:10

Калинівка — Вінниця
09:00 13:55

Калинівка — Глинськ
08:35 12:00

Калинівка — Грушківці
07:45 08:15 14:00 17:25

Калинівка — Дружне
07:35 13:40 16:00

Калинівка — Заливанщина
09:50 17:20

Калинівка — Кам'яногірка
08:40 10:30 13:15 17:15

Калинівка — Корделівка
08:20 09:30

Калинівка — Лемешівка
09:20 13:05 17:20

Калинівка — Лісова Лисіївка
07:30 10:50 14:10 18:10

Калинівка — Малі Кутища
12:30

Калинівка — Мончинці
07:00 11:30

Калинівка — Мізяків
08:00 12:10

Калинівка — Павлівка
07:45 09:40 18:50

Калинівка — Панасівка
10:25

Калинівка — Пиків
07:10 09:40 12:40 16:35 17:40

Калинівка — Писарівка
10:30 13:00

Калинівка — Слобідка
08:15 09:30 11:15 17:00

Калинівка — Уладівка
14:30

Калинівка — Хомутинці
10:10

Калинівка — Червона Трибунівка
10:00

Калинівка — Чернятин
08:00 13:15 15:30

Калинівка — Шепіївка
14:00

Одеса — Житомир
17:00

Інформація оновлена: 25.09.2013