Автовокзал Орджонікідзе

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Григорія Тикви, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05667-44552

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Орджонікідзе — Дніпропетровськ
05:15Орджонікідзе — Дніпропетровськ
05:18Орджонікідзе — Нікополь
05:35Нікополь — Миронівка
05:45Орджонікідзе — Дніпропетровськ
05:50Орджонікідзе — Нікополь
05:55Нікополь — Миронівка
06:10Орджонікідзе — Нововоронцовка
06:20Орджонікідзе — Запоріжжя
06:35Орджонікідзе — Нікополь
06:40Орджонікідзе — Дніпропетровськ
06:40Нікополь — П'ятихатки
07:05Нікополь — Лазурне
07:10Орджонікідзе — Нікополь
07:40Нікополь — Кіровоград
07:50Орджонікідзе — Нікополь
08:00Орджонікідзе — Дніпропетровськ
08:10Орджонікідзе — Запоріжжя
08:30Орджонікідзе — Нікополь
08:55Нікополь — Миронівка
09:05Орджонікідзе — Нікополь
09:10Орджонікідзе — Дніпропетровськ
09:40Орджонікідзе — Нікополь
10:00Орджонікідзе — Дніпропетровськ
10:05Нікополь — Миронівка
10:10Орджонікідзе — Запоріжжя
10:40Дніпропетровськ — Євпаторія
11:39Орджонікідзе — Нікополь
12:00Орджонікідзе — Нововоронцовка
12:30Орджонікідзе — Нікополь
12:35Орджонікідзе — Запоріжжя
12:40Орджонікідзе — Дніпропетровськ
13:10Орджонікідзе — Нікополь
13:20Нікополь — Миронівка
13:30Орджонікідзе — Дніпропетровськ
13:48Орджонікідзе — Нікополь
13:55Орджонікідзе — Запоріжжя
14:10Орджонікідзе — Дніпропетровськ
14:20Орджонікідзе — Нікополь
14:45Нікополь — Миронівка
14:50Орджонікідзе — Нікополь
15:00Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
15:30Нікополь — Базавлук
15:30Орджонікідзе — Нововоронцовка
15:40Орджонікідзе — Нікополь
16:10Орджонікідзе — Запоріжжя
16:30Орджонікідзе — Дніпропетровськ
16:50Орджонікідзе — Дніпропетровськ
16:55Орджонікідзе — Нікополь

за маршрутами автобусів

Дніпропетровськ — Євпаторія
10:40

Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
15:00

Нікополь — Базавлук
15:30

Нікополь — Кіровоград
07:40

Нікополь — Лазурне
07:05

Нікополь — Миронівка
05:35 05:55 08:55 10:05 13:20 14:45

Нікополь — П'ятихатки
06:40

Орджонікідзе — Дніпропетровськ
04:50 05:15 05:45 06:40 08:00 09:10 10:00 12:40 13:30 14:10 16:30 16:50

Орджонікідзе — Запоріжжя
06:20 08:10 10:10 12:35 13:55 16:10

Орджонікідзе — Нововоронцовка
06:10 12:00 15:30

Орджонікідзе — Нікополь
05:18 05:50 06:35 07:10 07:50 08:30 09:05 09:40 11:39 12:30 13:10 13:48 14:20 14:50 15:40 16:55

Інформація оновлена: 25.09.2013