Автовокзал Покров

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Григорія Тикви, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05667-44552

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Покров — Дніпро
05:15Покров — Дніпро
05:18Покров — Нікополь
05:35Нікополь — Миронівка
05:45Покров — Нікополь
05:55Нікополь — Миронівка
06:00Покров — Дніпро
06:10Покров — Нововоронцовка
06:35Покров — Нікополь
06:40Нікополь — П'ятихатки
06:40Нікополь — Базавлук
06:50Нікополь — Одеса
07:10Покров — Нікополь
07:40Нікополь — Кропивницький
07:50Покров — Нікополь
08:00Покров — Дніпро
08:10Покров — Запоріжжя
08:30Покров — Нікополь
08:55Нікополь — Миронівка
09:05Покров — Нікополь
09:40Покров — Нікополь
10:05Нікополь — Миронівка
10:10Покров — Дніпро
10:55Нікополь — Базавлук
10:59Покров — Нікополь
11:39Покров — Нікополь
12:00Покров — Нововоронцовка
12:25Покров — Нікополь
12:40Покров — Дніпро
13:10Покров — Нікополь
13:55Покров — Нікополь
14:10Покров — Дніпро
14:20Покров — Нікополь
14:40Покров — Нікополь
14:45Нікополь — Миронівка
15:30Покров — Нововоронцовка
15:40Покров — Нікополь
16:00Покров — Дніпро
16:10Покров — Запоріжжя
16:55Покров — Нікополь
17:15Покров — Дніпро

за маршрутами автобусів

Нікополь — Базавлук
06:40 10:55

Нікополь — Кропивницький
07:40

Нікополь — Миронівка
05:35 05:55 08:55 10:05 14:45

Нікополь — Одеса
06:50

Нікополь — П'ятихатки
06:40

Покров — Дніпро
04:50 05:15 06:00 08:00 10:10 12:40 14:10 16:00 17:15

Покров — Запоріжжя
08:10 16:10

Покров — Нововоронцовка
06:10 12:00 15:30

Покров — Нікополь
05:18 05:45 06:35 07:10 07:50 08:30 09:05 09:40 10:59 11:39 12:25 13:10 13:55 14:20 14:40 15:40 16:55

Інформація оновлена: 18.07.2021