Автовокзал Тиврів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04355-21440

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:25Тиврів — Вінниця
06:00Тиврів — Канава
06:00Тиврів — Гнівань
06:10Мала Вулига — Вінниця
06:15Тиврів — Вінниця
06:30Тиврів — Кобелецьке
06:30Тиврів — Вінниця
06:30Тиврів — Кобелецьке
06:35Вінниця — Могилів-Подільський
06:40Ярошенка — Вінниця
06:45Тиврів — Кліщів
06:45Тиврів — Шершні
06:47Тиврів — Канава
06:50Тиврів — Вінниця
06:50Вінниця — Ярошенка
06:50Тиврів — Вінниця
07:00Шаргород — Вінниця
07:05Стіна — Вінниця
07:10Тиврів — Курники
07:10Моївка — Вінниця
07:15Тиврів — Гнівань
07:20Тиврів — Вінниця
07:25Тиврів — Вінниця
07:30Мурафа — Вінниця
07:30Тиврів — Вінниця
07:40Тиврів — Вінниця
07:45Тиврів — Гнівань
07:50Тиврів — Шершні
07:50Михайлівка — Вінниця
07:57Вінниця — Шаргород
08:00Тиврів — Іванківці
08:00Тиврів — Гнівань
08:05Тиврів — Вінниця
08:10Ярошенка — Вінниця
08:15Тиврів — Пирогів
08:15Тиврів — Гнівань
08:25Вінниця — Ярошенка
08:25Потуш — Гнівань
08:30Тиврів — Вінниця
08:30Кобелецьке — Вінниця
08:40Тиврів — Вінниця
08:45Шаргород — Вінниця
08:50Тиврів — Гнівань
09:00Тиврів — Вінниця
09:05Тиврів — Вінниця
09:15Вінниця — Мурафа
09:15Тиврів — Гнівань
09:25Вінниця — Мала Вулига
09:25Могилів-Подільський — Житомир
09:30Вінниця — Шляхова
09:30Тиврів — Гнівань
09:30Тиврів — Вінниця
09:35Моївка — Вінниця
09:40Тиврів — Курники
09:40Тиврів — Вінниця
09:45Ярошенка — Вінниця
09:50Тиврів — Гнівань
10:00Тиврів — Вінниця
10:00Тиврів — Гнівань
10:20Тиврів — Гнівань
10:30Тиврів — Вінниця
10:35Тиврів — Вінниця
10:45Вінниця — Мурафа
10:55Тиврів — Гнівань
11:00Тиврів — Вінниця
11:10Тиврів — Гнівань
11:20Тиврів — Гнівань
11:20Тиврів — Строїнці
11:22Велика Русава — Вінниця
11:30Тиврів — Вінниця
11:40Мурафа — Вінниця
11:45Вінниця — Ярошенка
11:45Тиврів — Гнівань
11:50Тиврів — Шершні
11:50Тиврів — Вінниця
12:00Тиврів — Вінниця
12:05Тиврів — Гнівань
12:15Тиврів — Гнівань
12:20Вінниця — Шаргород
12:20Мала Вулига — Вінниця
12:30Тиврів — Вінниця
12:35Тиврів — Вінниця
12:45Тиврів — Гнівань
13:00Тиврів — Вінниця
13:00Тиврів — Іванківці
13:00Гнівань — Потуш
13:20Тиврів — Гнівань
13:26Шаргород — Вінниця
13:30Тиврів — Вінниця
13:30Тиврів — Гнівань
13:30Тиврів — Курники
13:40Тиврів — Канава
13:45Вінниця — Мурафа
13:50Тиврів — Гнівань
13:53Мурафа — Вінниця
14:00Вінниця — Кобелецьке
14:00Тиврів — Вінниця
14:10Тиврів — Вінниця
14:25Вінниця — Шаргород
14:25Тиврів — Гнівань
14:30Тиврів — Вінниця
14:35Тиврів — Вінниця
14:40Ярошенка — Вінниця
14:40Могилів-Подільський — Вінниця
14:50Тиврів — Гнівань
15:00Тиврів — Вінниця
15:00Тиврів — Пирогів
15:05Тиврів — Гнівань
15:10Вінниця — Мала Вулига
15:25Тиврів — Гнівань
15:30Тиврів — Вінниця
15:30Тиврів — Іванківці
15:45Михайлівка — Вінниця
15:45Вінниця — Мурафа
15:50Тиврів — Гнівань
16:00Тиврів — Вінниця
16:00Тиврів — Вінниця
16:05Потуш — Гнівань
16:10Мурафа — Вінниця
16:10Тиврів — Канава
16:20Тиврів — Шершні
16:21Тиврів — Шершні
16:21Вінниця — Рожнятівка
16:30Тиврів — Вінниця
16:30Тиврів — Гнівань
16:44Буша — Вінниця
16:44Ямпіль — Вінниця
16:50Тиврів — Вінниця
17:00Тиврів — Гнівань
17:00Тиврів — Вінниця
17:05Тиврів — Гнівань
17:10Вінниця — Ярошенка
17:20Тиврів — Вінниця
17:30Тиврів — Вінниця
18:55Вінниця — Мурафа

за маршрутами автобусів

Буша — Вінниця
16:44

Велика Русава — Вінниця
11:22

Вінниця — Кобелецьке
14:00

Вінниця — Могилів-Подільський
06:35

Вінниця — Мурафа
09:15 10:45 13:45 15:45 18:55

Вінниця — Рожнятівка
16:21

Вінниця — Шляхова
09:30

Вінниця — Ярошенка
06:50 08:25 11:45 17:10

Вінниця — Мала Вулига
09:25 15:10

Вінниця — Шаргород
07:57 12:20 14:25

Гнівань — Потуш
13:00

Кобелецьке — Вінниця
08:30

Мала Вулига — Вінниця
06:10 12:20

Михайлівка — Вінниця
07:50 15:45

Могилів-Подільський — Вінниця
14:40

Могилів-Подільський — Житомир
09:25

Моївка — Вінниця
07:10 09:35

Мурафа — Вінниця
07:30 11:40 13:53 16:10

Потуш — Гнівань
08:25 16:05

Стіна — Вінниця
07:05

Тиврів — Іванківці
08:00 13:00 15:30

Тиврів — Вінниця
06:15 06:30 06:50 06:50 07:20 07:25 07:40 08:05 08:30 08:40 09:00 09:05 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 11:50 12:00 12:30 12:35 13:00 13:30 14:00 14:30 14:35 15:00 15:30 16:00 16:00 16:30 16:50 17:00 17:30

Тиврів — Вінниця
05:25 07:30 09:40 10:35 14:10 17:20

Тиврів — Гнівань
06:00 07:15 07:45 08:00 08:15 08:50 09:15 09:30 09:50 10:00 10:20 10:55 11:10 11:20 11:45 12:05 12:15 12:45 13:20 13:30 13:50 14:25 14:50 15:05 15:25 15:50 16:30 17:00 17:05

Тиврів — Канава
06:00 06:47 13:40 16:10

Тиврів — Кліщів
06:45

Тиврів — Кобелецьке
06:30 06:30

Тиврів — Курники
07:10 09:40 13:30

Тиврів — Пирогів
08:15 15:00

Тиврів — Строїнці
11:20

Тиврів — Шершні
06:45 07:50 11:50 16:20 16:21

Шаргород — Вінниця
07:00 08:45 13:26

Ямпіль — Вінниця
16:44

Ярошенка — Вінниця
06:40 08:10 09:45 14:40

Інформація оновлена: 25.09.2013