Автовокзал Ватутіне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Залізнична, 71 (приховати карту)

Телефон довідки: 050-4646935

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Ватутіне — Київ
05:20Ватутіне — Одеса
05:30Ватутіне — Київ
05:50Ватутіне — Черкаси
06:15Катеринопіль — Київ
06:35Ватутіне — Звенигородка
06:40Ватутіне — Черкаси
06:40Ватутіне — Київ
07:15Ватутіне — Звенигородка
07:15Ватутіне — Київ
07:20Катеринопіль — Черкаси
08:00Ватутіне — Київ
08:05Ватутіне — Звенигородка
08:30Катеринопіль — Київ
08:50Ватутіне — Звенигородка
09:35Ватутіне — Звенигородка
09:55Ватутіне — Київ
10:20Ватутіне — Звенигородка
10:31Київ — Катеринопіль
10:45Ватутіне — Київ
11:22Київ — Надлак
11:35Ватутіне — Звенигородка
12:10Ватутіне — Київ
12:20Ватутіне — Звенигородка
12:50Ватутіне — Черкаси
13:05Ватутіне — Звенигородка
13:10Катеринопіль — Київ
14:45Ватутіне — Черкаси
15:00Ватутіне — Звенигородка
15:10Катеринопіль — Київ
15:48Надлак — Київ
15:50Ватутіне — Звенигородка
16:35Ватутіне — Звенигородка
17:00Ватутіне — Київ
17:40Ватутіне — Звенигородка
18:05Катеринопіль — Київ

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Звенигородка
06:35 07:15 08:05 08:50 09:35 10:20 11:35 12:20 13:05 15:00 15:50 16:35 17:40

Ватутіне — Київ
04:50 05:30 06:40 07:15 08:00 09:55 10:45 12:10 17:00

Ватутіне — Одеса
05:20

Ватутіне — Черкаси
05:50 06:40 12:50 14:45

Катеринопіль — Київ
06:15 08:30 13:10 15:10 18:05

Катеринопіль — Черкаси
07:20

Київ — Катеринопіль
10:31

Київ — Надлак
11:22

Надлак — Київ
15:48

Інформація оновлена: 14.03.2021