Автовокзал Трускавець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Дрогобицька, 35 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03247-66280, 50263

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Свиноуйсьце (Пол) — Трускавець
05:00Трускавець — Тернопіль
05:50Трускавець — Львів
06:20Трускавець — Коломия
06:20Трускавець — Коломия
07:00Трускавець — Львів
07:10Трускавець — Хмельницький
07:10Трускавець — Хмельницький
07:30Трускавець — Варшава (Пол)
07:30Трускавець — Варшава (Пол)
07:40Трускавець — Харків
08:05Трускавець — Львів
08:10Львів — Борислав
08:20Трускавець — Ковель
08:25Трускавець — Кам'янець-Подільський
08:50Трускавець — Львів
09:20Трускавець — Луцьк
09:35Трускавець — Львів
10:00Трускавець — Карлові Вари
10:30Трускавець — Львів
10:30Трускавець — Плзень (Чех)
10:50Стебник — Карлові Вари
11:00Трускавець — Плзень (Чех)
11:00Трускавець — Чернівці
11:35Трускавець — Львів
12:00Трускавець — Люблін (Пол)
12:00Львів — Борислав
12:25Трускавець — Львів
12:50Трускавець — Бережани
13:15Трускавець — Львів
13:45Борислав — Львів
13:50Трускавець — Івано-Франківськ
14:20Трускавець — Львів
14:30Трускавець — Ковель
14:40Трускавець — Тернопіль
14:50Трускавець — Луцьк
15:00Трускавець — Свиноуйсьце (Пол)
15:10Трускавець — Івано-Франківськ
15:15Стебник — Вроцлав (Пол)
15:30Трускавець — Львів
15:50Тячів — Москва (РФ)
16:15Трускавець — Львів
16:30Трускавець — Чортків
17:00Трускавець — Львів
17:30Трускавець — аеропорт Бориспіль
17:45Трускавець — Косів
18:00Трускавець — Львів
18:10Дрогобич — Варшава (Пол)
18:15Львів — Борислав
19:00Трускавець — Гданськ (Пол)
19:00Трускавець — Гданськ (Пол)
19:10Львів — Кишинів (Мол)
19:15Трускавець — Львів
20:30Трускавець — Львів
21:20Трускавець — Вінниця

за маршрутами автобусів

Борислав — Львів
13:45

Дрогобич — Варшава (Пол)
18:10

Львів — Борислав
08:10 12:00 18:15

Львів — Кишинів (Мол)
19:10

Свиноуйсьце (Пол) — Трускавець
--

Стебник — Вроцлав (Пол)
15:15

Стебник — Карлові Вари
10:50

Трускавець — Івано-Франківськ
13:50 15:10

Трускавець — Бережани
12:50

Трускавець — Варшава (Пол)
07:30 07:30

Трускавець — Вінниця
21:20

Трускавець — Гданськ (Пол)
19:00 19:00

Трускавець — Кам'янець-Подільський
08:25

Трускавець — Карлові Вари
10:00

Трускавець — Ковель
08:20 14:30

Трускавець — Коломия
06:20 06:20

Трускавець — Косів
17:45

Трускавець — Луцьк
09:20 14:50

Трускавець — Львів
05:50 07:00 08:05 08:50 09:35 10:30 11:35 12:25 13:15 14:20 15:30 16:15 17:00 18:00 19:15 20:30

Трускавець — Люблін (Пол)
12:00

Трускавець — Плзень (Чех)
10:30 11:00

Трускавець — Свиноуйсьце (Пол)
15:00

Трускавець — Тернопіль
05:00 14:40

Трускавець — Харків
07:40

Трускавець — Хмельницький
07:10 07:10

Трускавець — Чернівці
11:00

Трускавець — Чортків
16:30

Трускавець — аеропорт Бориспіль
17:30

Тячів — Москва (РФ)
15:50

Інформація оновлена: 01.12.2019