Автовокзал Цюрупинськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Пролетарська, 105 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05542-46883

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Херсон — Каланчак
06:16Херсон — Скадовськ
06:20Херсон — Кринки
06:25Херсон — Великі Копані
06:36Херсон — Зализний Порт
07:11Херсон — Лазурне
07:21Херсон — Кринки
07:25Херсон — Хорли
07:45Каланчак — Херсон
08:01Херсон — Рибальче
08:05Херсон — Каланчак
08:35Херсон — Нова Каховка
08:36Херсон — Більшовик
09:02Херсон — Нова Маячка
09:11Херсон — Малі Копані
09:21Херсон — Іванівка
09:30Херсон — Хорли
09:47Херсон — Зализний Порт
09:50Херсон — Лазурне
09:55Херсон — Великі Копані
09:56Херсон — Петрівка
09:58Херсон — Виноградове
10:01Херсон — Стара Збур'ївка
10:01Херсон — Кринки
10:11Херсон — Чулаківка
10:16Херсон — Малі Копані
10:16Херсон — Малі Копані
10:30Херсон — Хорли
10:40Херсон — Стара Збур'ївка
10:46Херсон — Очаківське
11:00Питомник — Херсон
11:25Херсон — Мирний
11:33Херсон — Нова Каховка
11:41Херсон — Зализний Порт
11:51Херсон — Ліві Солонці
11:55Херсон — Малі Копані
11:57Херсон — Хорли
11:57Херсон — Олександрівка
12:00Херсон — Кринки
12:05Херсон — Рибальче
12:09Херсон — Облої
12:11Херсон — Зализний Порт
12:25Херсон — Нова Маячка
12:35Херсон — Каланчак
12:41Херсон — Зализний Порт
12:46Херсон — Жовтневе
12:46Херсон — Кринки
13:16Херсон — Стара Збур'ївка
13:20Херсон — Виноградове
13:30Херсон — Підстепне
13:31Херсон — Очаківське
13:34Херсон — Лазурне
13:45Херсон — Хорли
14:04Херсон — Новочорномор'я
14:25Херсон — Нова Маячка
14:35Херсон — Стрілкове
14:35Лазурне — Херсон
14:40Херсон — Каланчак
14:50Херсон — Нова Каховка
14:50Херсон — Зализний Порт
15:05Херсон — Великі Копані
15:15Херсон — Кринки
15:41Херсон — Більшовик
15:46Херсон — Стара Збур'ївка
15:50Херсон — Малі Копані
16:06Херсон — Малі Копані
16:16Херсон — Кринки
16:22Херсон — Нова Маячка
16:30Херсон — Хорли
16:30Херсон — Стрілкове
16:40Херсон — Стара Збур'ївка
17:10Херсон — Іванівка
17:15Скадовськ — Херсон
17:18Херсон — Нова Каховка
17:20Херсон — Рибальче
17:30Херсон — Мирний
17:35Херсон — Питомник
17:50Лазурне — Херсон
18:00Херсон — Виноградове
18:15Херсон — Кринки
18:25Херсон — Малі Копані
18:25Херсон — Нова Маячка

за маршрутами автобусів

Каланчак — Херсон
07:45

Лазурне — Херсон
14:35 17:50

Питомник — Херсон
11:00

Скадовськ — Херсон
17:15

Херсон — Іванівка
09:21 17:10

Херсон — Більшовик
08:36 15:41

Херсон — Великі Копані
06:25 09:55 15:05

Херсон — Виноградове
09:58 13:20 18:00

Херсон — Жовтневе
12:46

Херсон — Зализний Порт
06:36 09:47 11:41 12:11 12:41 14:50

Херсон — Каланчак
06:10 08:05 12:35 14:40

Херсон — Кринки
06:20 07:21 10:01 12:00 12:46 15:15 16:16 18:15

Херсон — Лазурне
07:11 09:50 13:34

Херсон — Ліві Солонці
11:51

Херсон — Малі Копані
09:11 10:16 10:16 11:55 15:50 16:06 18:25

Херсон — Мирний
11:25 17:30

Херсон — Нова Каховка
08:35 11:33 14:50 17:18

Херсон — Нова Маячка
09:02 12:25 14:25 16:22 18:25

Херсон — Новочорномор'я
14:04

Херсон — Облої
12:09

Херсон — Олександрівка
11:57

Херсон — Очаківське
10:46 13:31

Херсон — Петрівка
09:56

Херсон — Питомник
17:35

Херсон — Підстепне
13:30

Херсон — Рибальче
08:01 12:05 17:20

Херсон — Скадовськ
06:16

Херсон — Стара Збур'ївка
10:01 10:40 13:16 15:46 16:40

Херсон — Стрілкове
14:35 16:30

Херсон — Хорли
07:25 09:30 10:30 11:57 13:45 16:30

Херсон — Чулаківка
10:11

Інформація оновлена: 04.02.2017