Автовокзал Горохів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Луцька, 27 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03379-21233

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Горохів — Коритниця
05:45Горохів — Кисилин
05:45Луцьк — Антонівка
06:00Горохів — Сокаль
06:00Горохів — Локачі ч/з Шельвів
06:00Горохів — Козятин
06:00Горохів — Затурці
06:00Горохів — Завидів
06:10Горохів — Красів
06:20Горохів — Печихвости
06:25Горохів — Скригове
06:35Луцьк — Моршин
06:35Луцьк — Іваничі
06:40Горохів — Охлопів
06:50Горохів — Козятин
06:50Горохів — Завидів
06:50Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
06:55Луцьк — Львів
07:00Горохів — Рачин
07:00Горохів — Борисковичі ч/з Брани
07:10Горохів — Нововолинськ
07:15Горохів — Ниви-Губинські
07:15Ужгород — Луцьк
07:30Луцьк — Львів
07:35Луцьк — Львів
07:35Горохів — Волиця-Дружкопільська
07:40Жовтневе — Луцьк
07:40Горохів — Берестечко
07:45Луцьк — Червоноград
07:45Червоноград — Луцьк
07:45Горохів — Локачі
07:50Горохів — Марковичі
07:50Охлопів — Луцьк
07:50Горохів — Бистровиця
07:55Нововолинськ — Тернопіль
08:00Горохів — Холонів
08:00Луцьк — Львів
08:00Берестечко — Луцьк
08:15Кузнецовськ — Львів
08:15Печихвости — Луцьк
08:15Горохів — Борисковичі ч/з Брани
08:25Горохів — Холонів
08:25Антонівка — Луцьк
08:30Горохів — Володимир-Волинський
08:35Іваничі — Луцьк
08:40Луцьк — Червоноград
08:50Луцьк — Трускавець
08:55Горохів — Нововолинськ
09:00Старий Загорів — Луцьк
09:05Львів — Луцьк
09:15Рожище — Львів
09:25Луцьк — Іршава
09:30Луцьк — Львів
09:33Сокаль — Луцьк
09:45Горохів — Рачин
09:45Львів — Луцьк
09:45Горохів — Бистровиця
09:50Горохів — Красів
09:50Горохів — Козятин
09:55Луцьк — Львів ч/з Червоноград
10:00Горохів — Сокаль
10:00Горохів — Озірці
10:00Горохів — Ковель
10:05Горохів — Ржищів
10:10Шацьк — Тернопіль
10:15Горохів — Мар'янівка
10:15Горохів — Борисковичі ч/з Брани
10:20Горохів — Марковичі
10:20Диковини — Луцьк
10:20Краснилівка — Берестечко
10:30Львів — Луцьк
10:30Горохів — Коритниця
10:40Луцьк — Ужгород
10:40Горохів — Затурці
10:45Горохів — Холонів
10:45Горохів — Печихвости
10:50Горохів — Нововолинськ
11:00Горохів — Холонів
11:00Львів — Луцьк
11:00Горохів — Луцьк
11:05Горохів — Ватин
11:10Луцьк — Охлопів
11:10Горохів — Бистровиця
11:15Горохів — Цегів
11:15Червоноград — Луцьк
11:20Горохів — Борисковичі ч/з Брани
11:30Луцьк — Львів
11:45Горохів — Рачин
11:50Луцьк — Берестечко
11:55Горохів — Щецин (Пол)
11:55Луцьк — Нововолинськ ч/з Білопіль
12:00Горохів — Скригове
12:00Горохів — Ржищів
12:00Новий Розділ — Луцьк
12:00Горохів — Козятин
12:00Горохів — Завидів
12:10Луцьк — Львів
12:15Горохів — Богунівка
12:20Іваничі — Луцьк
12:25Нововолинськ — Ниви-Губинські
12:30Горохів — Нововолинськ
12:30Горохів — Ватин
12:35Горохів — Ковель
12:40Луцьк — Львів
12:43Червоноград — Луцьк
12:45Горохів — Скригове
12:45Горохів — Марковичі
12:50Львів — Луцьк
13:00Горохів — Холонів
13:00Луцьк — Львів
13:05Буковель — Луцьк
13:10Горохів — Локачі
13:10Луцьк — Антонівка
13:15Охлопів — Луцьк
13:20Львів — Луцьк ч/з Червоноград
13:20Горохів — Ржищів
13:20Горохів — Печихвости
13:30Горохів — Локачі
13:30Луцьк — Іваничі
13:45Луцьк — Львів
13:45Сокаль — Луцьк
14:00Львів — Любешів
14:10Берестечко — Краснилівка
14:10Володимир-Волинський — Берестечко
14:15Ниви-Губинські — Нововолинськ
14:20Горохів — Печихвости
14:20Локачі — Луцьк
14:20Горохів — Завидів
14:30Луцьк — Львів
14:30Трускавець — Луцьк
14:35Луцьк — Буковель
14:40Львів — Луцьк
14:45Горохів — Холонів
14:50Горохів — Луцьк
15:00Луцьк — Старий Загорів
15:00Луцьк — Сокаль
15:10Горохів — Берестечко
15:15Львів — Луцьк
15:20Луцьк — Червоноград
15:20Луцьк — Печихвости
15:20Луцьк — Львів
15:25Богунівка — Нововолинськ
15:30Горохів — Холонів
15:35Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
15:50Нововолинськ — Луцьк
15:50Львів — Луцьк
16:05Львів — Кузнецовськ
16:10Луцьк — Червоноград
16:10Луцьк — Іваничі
16:20Іваничі — Луцьк
16:30Львів — Луцьк
16:35Червоноград — Луцьк
16:40Луцьк — Новий Розділ
16:40Печихвости — Луцьк
16:40Горохів — Козятин
16:40Горохів — Завидів
16:45Луцьк — Червоноград
16:55Горохів — Ковель
17:00Горохів — Марковичі
17:00Луцьк — Диковини
17:15Львів — Рожище
17:20Берестечко — Луцьк
17:25Нововолинськ — Холонів
17:30Горохів — Ржищів
17:30Луцьк — Охлопів
17:30Луцьк — Львів
17:35Львів — Луцьк ч/з Червоноград
17:45Іршава — Луцьк
18:00Луцьк — Миколаїв
18:00Луцьк — Локачі
18:10Луцьк — Червоноград
18:10Луцьк — Трускавець
18:10Сокаль — Боровичі
18:15Горохів — Привітне
18:20Львів — Луцьк
18:25Моршин — Луцьк
18:30Луцьк — Львів ч/з Червоноград
18:30Луцьк — Нововолинськ
18:50Львів — Луцьк
18:55Луцьк — Нововолинськ ч/з Білопіль
19:00Львів — Луцьк
19:00Тернопіль — Шацьк
19:05Луцьк — Львів
19:25Червоноград — Луцьк
19:30Луцьк — Львів
19:40Трускавець — Луцьк
19:45Іваничі — Луцьк
19:55Луцьк — Іваничі
20:00Луцьк — Ужгород
20:05Горохів — Богунівка
20:05Червоноград — Луцьк
20:05Тернопіль — Нововолинськ
20:20Луцьк — Червоноград
20:45Ужгород — Луцьк
20:50Луцьк — Берестечко
23:45Львів — Луцьк

за маршрутами автобусів

Іваничі — Луцьк
08:35 12:20 16:20 19:45

Іршава — Луцьк
17:45

Антонівка — Луцьк
08:25

Берестечко — Краснилівка
14:10

Берестечко — Луцьк
08:00 17:20

Богунівка — Нововолинськ
15:25

Буковель — Луцьк
13:05

Володимир-Волинський — Берестечко
14:10

Горохів — Берестечко
07:40 15:10

Горохів — Бистровиця
07:50 09:45 11:10

Горохів — Богунівка
12:15 20:05

Горохів — Борисковичі ч/з Брани
07:00 08:15 10:15 11:20

Горохів — Ватин
11:05 12:30

Горохів — Волиця-Дружкопільська
07:35

Горохів — Володимир-Волинський
08:30

Горохів — Завидів
06:00 06:50 12:00 14:20 16:40

Горохів — Затурці
06:00 10:40

Горохів — Кисилин
05:45

Горохів — Ковель
10:00 12:35 16:55

Горохів — Козятин
06:00 06:50 09:50 12:00 16:40

Горохів — Коритниця
05:45 10:30

Горохів — Красів
06:10 09:50

Горохів — Локачі
07:45 13:10 13:30

Горохів — Локачі ч/з Шельвів
06:00

Горохів — Луцьк
11:00 14:50

Горохів — Мар'янівка
10:15

Горохів — Марковичі
07:50 10:20 12:45 17:00

Горохів — Ниви-Губинські
07:15

Горохів — Нововолинськ
07:10 08:55 10:50 12:30

Горохів — Озірці
10:00

Горохів — Охлопів
06:40

Горохів — Печихвости
06:20 10:45 13:20 14:20

Горохів — Привітне
18:15

Горохів — Рачин
07:00 09:45 11:45

Горохів — Ржищів
10:05 12:00 13:20 17:30

Горохів — Скригове
06:25 12:00 12:45

Горохів — Сокаль
06:00 10:00

Горохів — Холонів
08:00 08:25 10:45 11:00 13:00 14:45 15:30

Горохів — Цегів
11:15

Горохів — Щецин (Пол)
11:55

Диковини — Луцьк
10:20

Жовтневе — Луцьк
07:40

Краснилівка — Берестечко
10:20

Кузнецовськ — Львів
08:15

Локачі — Луцьк
14:20

Луцьк — Іваничі
06:35 13:30 16:10 19:55

Луцьк — Іршава
09:25

Луцьк — Антонівка
05:45 13:10

Луцьк — Берестечко
11:50 20:50

Луцьк — Буковель
14:35

Луцьк — Диковини
17:00

Луцьк — Локачі
18:00

Луцьк — Львів
06:55 07:30 07:35 08:00 09:30 11:30 12:10 12:40 13:00 13:45 14:30 15:20 17:30 19:05 19:30

Луцьк — Львів ч/з Червоноград
09:55 18:30

Луцьк — Миколаїв
18:00

Луцьк — Моршин
06:35

Луцьк — Новий Розділ
16:40

Луцьк — Нововолинськ
18:30

Луцьк — Нововолинськ ч/з Білопіль
11:55 18:55

Луцьк — Охлопів
11:10 17:30

Луцьк — Печихвости
15:20

Луцьк — Сокаль
15:00

Луцьк — Старий Загорів
15:00

Луцьк — Трускавець
08:50 18:10

Луцьк — Ужгород
10:40 20:00

Луцьк — Червоноград
07:45 08:40 15:20 16:10 16:45 18:10 20:20

Львів — Кузнецовськ
16:05

Львів — Луцьк
09:05 09:45 10:30 11:00 12:50 14:40 15:15 15:50 16:30 18:20 18:50 19:00 23:45

Львів — Луцьк ч/з Червоноград
13:20 17:35

Львів — Любешів
14:00

Львів — Рожище
17:15

Моршин — Луцьк
18:25

Ниви-Губинські — Нововолинськ
14:15

Новий Розділ — Луцьк
12:00

Нововолинськ — Луцьк
15:50

Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
06:50 15:35

Нововолинськ — Ниви-Губинські
12:25

Нововолинськ — Тернопіль
07:55

Нововолинськ — Холонів
17:25

Охлопів — Луцьк
07:50 13:15

Печихвости — Луцьк
08:15 16:40

Рожище — Львів
09:15

Сокаль — Боровичі
18:10

Сокаль — Луцьк
09:33 13:45

Старий Загорів — Луцьк
09:00

Тернопіль — Нововолинськ
20:05

Тернопіль — Шацьк
19:00

Трускавець — Луцьк
14:30 19:40

Ужгород — Луцьк
07:15 20:45

Червоноград — Луцьк
07:45 11:15 12:43 16:35 19:25 20:05

Шацьк — Тернопіль
10:10

Інформація оновлена: 23.10.2013