Автовокзал Іваничі

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Залізнична,12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03372-21453

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
05:50Нововолинськ — Луцьк ч/з Локачі
06:10Нововолинськ — Завидів
06:15Жовтневе — Луцьк ч/з Горохів
06:30Іваничі — Трубки
06:30Жовтневе — Луцьк ч/з Горохів
06:50Нововолинськ — Тернопіль ч/з Горохів
07:05Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
07:10Іваничі — Нововолинськ
07:25Нововолинськ — Заставне
07:30Володимир-Волинський — Червоноград
07:35Іваничі — Щенятин
07:35Іваничі — Луцьк ч/з Горохів
07:40Іваничі — Нововолинськ ч/з Соснина
07:50Завидів — Нововолинськ
08:10Самоволя — Нововолинськ
08:10Нововолинськ — Володимир-Волинський ч/з Бужковичі
08:15Горохів — Нововолинськ
08:30Львів — Луцьк
08:30Іваничі — Нововолинськ
08:50Нововолинськ — Заставне
09:10Шацьк — Тернопіль (Сб-Пн)
09:10Самоволя — Нововолинськ
09:20Нововолинськ — Грушів
09:35Луцьк — Львів
09:40Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
09:55Ниви-Губинські — Нововолинськ
10:10Іваничі — Щенятин
10:10Іваничі — Нововолинськ
10:20Нововолинськ — Білопіль
10:25Червоноград — Володимир-Волинський
10:40Грушів — Нововолинськ
10:45Нововолинськ — Щецин (Пол) ч/з Горохів
10:50Луцьк — Нововолинськ
11:10Іваничі — Луцьк ч/з Горохів
11:10Тернопіль — Нововолинськ
11:20Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
11:20Іваничі — Нововолинськ
11:25Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
11:25Нововолинськ — Заставне
11:30Нововолинськ — Ниви-Губинські
12:05Львів — Луцьк
12:10Нововолинськ — Грушів
12:25Нововолинськ — Заставне
12:40Нововолинськ — Володимир-Волинський ч/з Бужковичі
13:05Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
13:15Володимир-Волинський — Червоноград
13:25Горохів — Нововолинськ
13:30Іваничі — Нововолинськ ч/з Соснина
13:45Нововолинськ — Луцьк ч/з Локачі
14:10Іваничі — Нововолинськ
14:20Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
14:25Нововолинськ — Заставне
14:35Нововолинськ — Завидів
14:50Горохів — Нововолинськ
14:50Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
15:05Ниви-Губинські — Нововолинськ
15:20Іваничі — Луцьк ч/з Горохів
15:50Нововолинськ — Грушів
16:00Нововолинськ — Тернопіль
16:00Львів — Луцьк
16:00Іваничі — Нововолинськ
16:20Луцьк — Львів
16:25Богунівка — Нововолинськ
16:30Нововолинськ — Ниви-Губинські
16:55Червоноград — Володимир-Волинський
17:00Самоволя — Нововолинськ
17:10Грушів — Нововолинськ
17:15Іваничі — Мишів
17:20Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
17:30Завидів — Нововолинськ
17:40Нововолинськ — Білопіль
18:00Нововолинськ — Заставне
18:00Самоволя — Нововолинськ
18:05Іваничі — Нововолинськ ч/з Соснина
18:15Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
18:30Іваничі — Нововолинськ
18:40Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
18:50Луцьк — Нововолинськ
19:10Нововолинськ — Богунівка
19:30Жовтневе — Луцьк ч/з Горохів
19:50Іваничі — Володимир-Волинський ч/з Бужковичі
19:55Тернопіль — Шацьк (Пт-Нд)
20:50Луцьк — Нововолинськ
22:30Павлівка — Нововолинськ

за маршрутами автобусів

Іваничі — Володимир-Волинський ч/з Бужковичі
19:50

Іваничі — Луцьк ч/з Горохів
07:35 11:10 15:20

Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
07:05 09:40 11:20 17:20 18:15

Іваничі — Мишів
17:15

Іваничі — Нововолинськ
07:10 08:30 10:10 11:20 14:10 16:00 18:30

Іваничі — Нововолинськ ч/з Соснина
07:40 13:30 18:05

Іваничі — Трубки
06:30

Іваничі — Щенятин
07:35 10:10

Богунівка — Нововолинськ
16:25

Володимир-Волинський — Червоноград
07:30 13:15

Горохів — Нововолинськ
08:15 13:25 14:50

Грушів — Нововолинськ
10:40 17:10

Жовтневе — Луцьк ч/з Горохів
06:15 06:30 19:30

Завидів — Нововолинськ
07:50 17:30

Луцьк — Львів
09:35 16:20

Луцьк — Нововолинськ
10:50 18:50 20:50

Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
11:25 13:05 18:40

Львів — Луцьк
08:30 12:05 16:00

Ниви-Губинські — Нововолинськ
09:55 15:05

Нововолинськ — Богунівка
19:10

Нововолинськ — Білопіль
10:20 17:40

Нововолинськ — Володимир-Волинський ч/з Бужковичі
08:10 12:40

Нововолинськ — Грушів
09:20 12:10 15:50

Нововолинськ — Завидів
06:10 14:35

Нововолинськ — Заставне
07:25 08:50 11:25 12:25 14:25 18:00

Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
05:30 14:20

Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
14:50

Нововолинськ — Луцьк ч/з Локачі
05:50 13:45

Нововолинськ — Ниви-Губинські
11:30 16:30

Нововолинськ — Тернопіль
16:00

Нововолинськ — Тернопіль ч/з Горохів
06:50

Нововолинськ — Щецин (Пол) ч/з Горохів
10:45

Павлівка — Нововолинськ
22:30

Самоволя — Нововолинськ
08:10 09:10 17:00 18:00

Тернопіль — Нововолинськ
11:10

Тернопіль — Шацьк
19:55(Пт-Нд)

Червоноград — Володимир-Волинський
10:25 16:55

Шацьк — Тернопіль
09:10(Сб-Пн)

Інформація оновлена: 23.10.2013