Автовокзал Павлівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: смт. Павлівка (показати на мапі)

Телефон довідки: 03372-93117

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
06:05Нововолинськ — Луцьк ч/з Локачі
06:30Нововолинськ — Завидів
06:50Жовтневе — Луцьк ч/з Горохів
07:05Нововолинськ — Тернопіль ч/з Горохів
07:20Луцьк — Іваничі ч/з Горохів
07:40Завидів — Нововолинськ
07:40Білопіль — Нововолинськ
07:40Іваничі — Щенятин
07:45Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
07:50Володимир-Волинський — Іваничі
08:00Горохів — Нововолинськ
08:10Щенятин — Іваничі
08:20Нововолинськ — Самоволя
08:30Луцьк — Львів ч/з Локачі
08:45Сокаль — Луцьк ч/з Горохів
08:55Самоволя — Нововолинськ
09:20Горохів — Володимир-Волинський
09:20Шацьк — Тернопіль ч/з Горохів (Сб-Пн)
09:25Луцьк — Іваничі ч/з Локачі
09:30Нововолинськ — Грушів
09:40Ниви-Губинські — Нововолинськ
09:55Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
10:20Іваничі — Щенятин
10:30Грушів — Нововолинськ
10:35Луцьк — Нововолинськ
10:45Горохів — Сокаль
10:50Щенятин — Іваничі
10:50Луцьк — Іваничі
11:00Нововолинськ — Щецин (Пол)
11:10Луцьк — Нововолинськ
11:20Іваничі — Луцьк ч/з Горохів
11:30Нововолинськ — Білопіль
11:35Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
11:40Нововолинськ — Ниви-Губинські
12:05Білопіль — Нововолинськ
12:10Львів — Луцьк ч/з Локачі
12:35Нововолинськ — Грушів
12:40Сокаль — Луцьк ч/з Горохів
12:50Луцьк — Нововолинськ
13:10Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
13:10Горохів — Нововолинськ
13:20Володимир-Волинський — Берестечко
13:50Луцьк — Іваничі
14:05Нововолинськ — Луцьк ч/з Локачі
14:10Іваничі — Луцьк ч/з Горохів
14:30Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
14:50Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
15:00Ниви-Губинські — Нововолинськ
15:00Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
15:25Луцьк — Іваничі
15:35Іваничі — Луцьк ч/з Горохів
15:40Боровичі — Сокаль ч/з Локачі
16:10Львів — Луцьк ч/з Локачі
16:10Луцьк — Львів
16:15Богунівка — Нововолинськ
17:00Завидів — Нововолинськ
17:05Луцьк — Іваничі
17:20Сокаль — Боровичі ч/з Локачі
17:35Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
17:40Луцьк — Іваничі
17:50Нововолинськ — Білопіль
18:30Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
18:30Луцьк — Нововолинськ
18:40Луцьк — Нововолинськ
18:50Володимир-Волинський — Іваничі
19:05Луцьк — Іваничі
19:10Іваничі — Володимир-Волинський
19:20Луцьк — Жовтневе
19:40Тернопіль — Шацьк (Пт-Нд)
19:50Луцьк — Нововолинськ
20:40Луцьк — Нововолинськ
20:50Тернопіль — Нововолинськ
22:10Павлівка — Нововолинськ

за маршрутами автобусів

Іваничі — Володимир-Волинський
19:10

Іваничі — Луцьк ч/з Горохів
11:20 14:10 15:35

Іваничі — Луцьк ч/з Локачі
09:55 11:35 14:50 17:35 18:30

Іваничі — Щенятин
07:40 10:20

Богунівка — Нововолинськ
16:15

Боровичі — Сокаль ч/з Локачі
15:40

Білопіль — Нововолинськ
07:40 12:05

Володимир-Волинський — Іваничі
07:50 18:50

Володимир-Волинський — Берестечко
13:20

Горохів — Володимир-Волинський
09:20

Горохів — Нововолинськ
08:00 13:10

Горохів — Сокаль
10:45

Грушів — Нововолинськ
10:30

Жовтневе — Луцьк ч/з Горохів
06:50

Завидів — Нововолинськ
07:40 17:00

Луцьк — Іваничі
10:50 13:50 15:25 17:05 17:40 19:05

Луцьк — Іваничі ч/з Горохів
07:20

Луцьк — Іваничі ч/з Локачі
09:25

Луцьк — Жовтневе
19:20

Луцьк — Львів
16:10

Луцьк — Львів ч/з Локачі
08:30

Луцьк — Нововолинськ
10:35 11:10 12:50 18:30 18:40 19:50 20:40

Львів — Луцьк ч/з Локачі
12:10 16:10

Ниви-Губинські — Нововолинськ
09:40 15:00

Нововолинськ — Білопіль
11:30 17:50

Нововолинськ — Грушів
09:30 12:35

Нововолинськ — Завидів
06:30

Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
05:50 14:30

Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
07:45 13:10 15:00

Нововолинськ — Луцьк ч/з Локачі
06:05 14:05

Нововолинськ — Ниви-Губинські
11:40

Нововолинськ — Самоволя
08:20

Нововолинськ — Тернопіль ч/з Горохів
07:05

Нововолинськ — Щецин (Пол)
11:00

Павлівка — Нововолинськ
22:10

Самоволя — Нововолинськ
08:55

Сокаль — Боровичі ч/з Локачі
17:20

Сокаль — Луцьк ч/з Горохів
08:45 12:40

Тернопіль — Нововолинськ
20:50

Тернопіль — Шацьк
19:40(Пт-Нд)

Шацьк — Тернопіль ч/з Горохів
09:20(Сб-Пн)

Щенятин — Іваничі
08:10 10:50

Інформація оновлена: 23.10.2013