Автовокзал Яготин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 19 (приховати карту)

Телефон довідки: 04575-52353

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Яготин — Плужники
05:10Яготин — Лемешівка
05:20Яготин — Лизогубова Слобода
05:30Яготин — Київ
06:30Яготин — Нова Олександрівка
07:00Яготин — Прилуки
07:20Яготин — Бурти
07:30Яготин — Київ
07:30Яготин — Право Жовтня
07:55Яготин — Переяслав
09:25Яготин — Черкаси
09:40Яготин — Стара Оржиця
09:50Яготин — Плужники
10:00Яготин — Право Жовтня
10:00Яготин — Згурівка
11:15Яготин — Переяслав
12:00Яготин — Нова Олександрівка
12:15Яготин — Лемешівка
12:15Яготин — Лизогубова Слобода
12:20Яготин — Київ
12:25Яготин — Плужники
12:25Яготин — Право Жовтня
12:25Яготин — Переяслав
15:15Яготин — Переяслав
15:20Яготин — Переяслав
15:45Яготин — Нова Олександрівка
16:00Яготин — Право Жовтня
16:10Яготин — Стара Оржиця
17:10Яготин — Згурівка
17:20Яготин — Плужники
17:20Яготин — Лизогубова Слобода
17:25Яготин — Переяслав
17:30Яготин — Київ
18:30Яготин — Переяслав
18:40Яготин — Бурти

за маршрутами автобусів

Яготин — Бурти
07:20 18:40

Яготин — Згурівка
10:00 17:10

Яготин — Київ
05:30 07:30 12:20 17:30

Яготин — Лемешівка
05:10 12:15

Яготин — Лизогубова Слобода
05:20 12:15 17:20

Яготин — Нова Олександрівка
06:30 12:00 15:45

Яготин — Переяслав
07:55 11:15 12:25 15:15 15:20 17:25 18:30

Яготин — Плужники
05:00 09:50 12:25 17:20

Яготин — Право Жовтня
07:30 10:00 12:25 16:00

Яготин — Прилуки
07:00

Яготин — Стара Оржиця
09:40 16:10

Яготин — Черкаси
09:25

Інформація оновлена: 01.08.2021