Автовокзал Сімферополь АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гагаріна, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0652-252560, 0652-277421

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Сімферополь — Ялта
04:50Сімферополь — Феодосія
05:00Сімферополь — Саки
05:20Сімферополь — Євпаторія
05:30Сімферополь — Саки
05:30Сімферополь — Севастополь
05:35Сімферополь — Сімеїз
05:40Сімферополь — Феодосія
05:40Сімферополь — Чорноморське
05:50Сімферополь — Севастополь
05:50Сімферополь — Ялта
05:55Сімферополь — Євпаторія
06:00Сімферополь — Саки
06:00Сімферополь — Судак
06:10Сімферополь — Євпаторія
06:10Кіровоград — Ялта (Пн,Ср,Пт,Нд)
06:13Сімферополь — Партеніт
06:15Сімферополь — Кореїз
06:15Сімферополь — Курортне
06:15Сімферополь — Саки
06:20Сімферополь — Євпаторія
06:20Сімферополь — Ялта
06:20Одеса — Ялта
06:25Сімферополь — Алушта
06:30Сімферополь — Морське (Пт-Нд)
06:35Сімферополь — Євпаторія
06:40Сімферополь — Інкерман
06:40Сімферополь — Саки
06:42Сімферополь — Євпаторія
06:50Сімферополь — Новофедорівка
06:50Сімферополь — Севастополь
06:50Сімферополь — Судак
06:55Сімферополь — Євпаторія
06:55Сімферополь — Ялта
06:58Сімферополь — Гурзуф
07:00Сімферополь — Джанкой
07:00Сімферополь — Піщане
07:00Сімферополь — Саки
07:00Сімферополь — Севастополь
07:00Бахчисарай — Ялта
07:02Сімферополь — Рибаче
07:05Сімферополь — Кореїз
07:05Сімферополь — Орджонікідзе
07:10Сімферополь — Ялта
07:15Сімферополь — Алушта
07:16Сімферополь — Ялта
07:20Сімферополь — Новоозерне
07:20Сімферополь — Саки
07:20Нижньогірський — Ялта
07:25Сімферополь — Феодосія
07:25Сімферополь — Ялта
07:28Сімферополь — Гурзуф
07:30Сімферополь — Джанкой
07:30Сімферополь — Піщане
07:30Сімферополь — Прибережне
07:30Сімферополь — Ялта
07:32Сімферополь — Рибаче
07:35Сімферополь — Севастополь
07:35Євпаторія — Ялта
07:37Сімферополь — Євпаторія (кр Сб-Нд)
07:40Сімферополь — Інкерман
07:40Сімферополь — Саки
07:40Сімферополь — Феодосія
07:50Сімферополь — Піщане
07:50Сімферополь — Севастополь
07:53Сімферополь — Партеніт
07:55Сімферополь — Євпаторія
07:55Джанкой — Судак
07:55Саки — Ялта
08:00Новопавлівка — Бахчисарай
08:00Сімферополь — Джанкой
08:00Сімферополь — Саки
08:00Сімферополь — Сімеїз
08:05Сімферополь — Євпаторія
08:05Євпаторія — Керч
08:10Сімферополь — Новофедорівка
08:10Сімферополь — Севастополь
08:10Євпаторія — Судак
08:12Севастополь — Керч
08:12Сімферополь — Севастополь
08:15Сімферополь — Євпаторія
08:20Сімферополь — Новоозерне
08:20Сімферополь — Саки
08:20Сімферополь — Феодосія
08:20Сімферополь — Ялта
08:22Сімферополь — Севастополь
08:25Сімферополь — Сімеїз
08:25Севастополь — Сімферополь
08:25Сімферополь — Судак
08:29Сімферополь — санаторій «Утес» (Пт-Нд)
08:30Сімферополь — Джанкой
08:30Хрестівка (Кіровське) — Євпаторія
08:32Хрестівка (Кіровське) — Севастополь
08:35Нижньогірський — Ялта
08:40Сімферополь — Саки
08:40Нижньогірський — Севастополь
08:40Сімферополь — Судак
08:40Сімферополь — Феодосія
08:45Саки — Джанкой
08:45Чорноморське — Керч
08:45Сімферополь — Чорноморське
08:45Сімферополь — Чорноморське
08:45Джанкой — Ялта
08:50Совєтський — Севастополь
08:50Севастополь — Феодосія
08:50Сімферополь — Фрунзе
08:55Азовське — Сімферополь
08:55Сімферополь — Ялта
08:59Сімферополь — Кача
09:00Сімферополь — Джанкой
09:00Сімферополь — Євпаторія
09:00Сімферополь — Коктебель (Пт-Пн)
09:00Сімферополь — Севастополь
09:02Сімферополь — Октябрське
09:05Керч — Севастополь
09:05Сімферополь — Сімеїз
09:08Сімферополь — Євпаторія
09:10Сімферополь — Саки
09:10Сімферополь — Судак (Пт-Пн)
09:10Бахчисарай — Ялта
09:12Сімферополь — Рибаче (Пт-Пн)
09:20Сімферополь — Севастополь
09:20Котовське — Сімферополь
09:20Котовське — Сімферополь
09:20Ялта — Чорноморське
09:22Сімферополь — Саки
09:22Сімферополь — Форос
09:25Ялта — Джанкой
09:25Сімферополь — Коктебель
09:29Сімферополь — санаторій «Утес»
09:30Сімферополь — Євпаторія
09:30Сімферополь — Новофедорівка
09:30Сімферополь — Севастополь
09:30Сімферополь — Ялта
09:35Сімферополь — Піщане
09:35Щолкіне — Сімферополь
09:40Сімферополь — Саки
09:40Сімферополь — Севастополь
09:40Сімферополь — Судак
09:40Сімферополь — Феодосія
09:40Сімферополь — Ялта
09:45Сімферополь — Джанкой
09:50Сімферополь — Севастополь
09:50Сімферополь — Чорноморське
09:50Феодосія — Ялта
09:57Сімферополь — Євпаторія
09:59Сімферополь — Рибаче
10:00Сімферополь — Октябрське
10:00Сімферополь — Піщане
10:00Сімферополь — Саки
10:00Джанкой — Севастополь
10:00Сімферополь — Сімеїз
10:00Сімферополь — Феодосія
10:05Сімферополь — Євпаторія
10:05Міжводне — Сімферополь
10:10Сімферополь — Джанкой
10:10Щолкіне — Севастополь
10:10Сімферополь — Ялта
10:15Сімферополь — Саки
10:17Нижньогірський — Євпаторія
10:18Сімферополь — Гурзуф
10:20Сімферополь — Коктебель
10:20Сімферополь — Севастополь
10:20Роздольне — Сімферополь
10:20Сімферополь — Ялта
10:23Сімферополь — Партеніт
10:25Сімферополь — Нижньогірський
10:27Сімферополь — Саки
10:30Сімферополь — Берегове
10:30Сімферополь — Джанкой
10:30Сімферополь — Євпаторія
10:30Саки — Керч
10:30Сімферополь — Севастополь
10:30Феодосія — Сімферополь
10:32Сімферополь — Рибаче
10:35Севастополь — Красноперекопськ
10:35Сімферополь — Ялта
10:40Сімферополь — Красногвардійське
10:40Сімферополь — Мирний
10:40Сімферополь — Севастополь
10:40Сімферополь — Судак (Пт-Нд)
10:40Сімферополь — Феодосія
10:44Сімферополь — Саки
10:45Сімферополь — Піщане
10:45Сімферополь — Ялта
10:50Сімферополь — Євпаторія
10:50Сімферополь — Ялта
10:55Сімферополь — Євпаторія
10:55Сімферополь — Севастополь
11:00Кореїз — Євпаторія
11:00Руч'ї — Сімферополь
11:00Сімферополь — Феодосія
11:00Сімферополь — Ялта
11:02Сімферополь — Саки
11:05Євпаторія — Керч
11:05Міжводне — Сімферополь
11:05Сімферополь — Стерегуще
11:05Сімферополь — Судак
11:10Сімферополь — Сімеїз
11:12Керч — Ялта
11:15Севастополь — Судак
11:20Сімферополь — Джанкой
11:20Сімферополь — Кача
11:20Сімферополь — Форос
11:22Сімферополь — Саки
11:22Сімферополь — Феодосія
11:25Сімферополь — Міжводне
11:25Армянськ — Ялта
11:30Сімферополь — Новофедорівка
11:30Сімферополь — Севастополь
11:30Сімферополь — Судак
11:30Сімферополь — Ялта
11:35Сімферополь — Євпаторія
11:37Сімферополь — Саки
11:40Сімферополь — Євпаторія
11:40Сімферополь — Сімеїз
11:40Сімферополь — Феодосія
11:43Сімферополь — Партеніт
11:45Роздольне — Ялта
11:50Сімферополь — Севастополь
11:50Джанкой — Ялта
11:52Сімферополь — Саки
11:55Сімферополь — Євпаторія
11:58Сімферополь — Гурзуф
12:00Сімферополь — Джанкой
12:00Сімферополь — Прибережне
12:00Сімферополь — Феодосія
12:00Сімферополь — Ялта
12:05Сімферополь — Новоозерне
12:05Сімферополь — Піщане
12:05Сімферополь — Ялта
12:10Сімферополь — Саки
12:15Сімферополь — Ялта
12:20Сімферополь — Октябрське
12:20Сімферополь — Севастополь
12:25Сімферополь — Коктебель (Пт-Пн)
12:25Сімферополь — Чорноморське
12:28Сімферополь — Гурзуф
12:30Сімферополь — Саки
12:30Сімферополь — Феодосія
12:30Сімферополь — Ялта
12:32Сімферополь — Євпаторія
12:32Сімферополь — Рибаче
12:35Сімферополь — Восход (кр Нд)
12:35Сімферополь — Кача
12:40Сімферополь — Джанкой
12:40Сімферополь — Севастополь
12:40Керч — Сімферополь
12:45Сімферополь — Саки
12:45Сімферополь — Судак
12:47Сімферополь — Орджонікідзе
12:51Джанкой — Саки
12:55Ялта — Євпаторія
12:59Сімферополь — санаторій «Утес» (Пт-Нд)
13:00Сімферополь — Євпаторія
13:00Сімферополь — Піщане
13:00Сімферополь — Севастополь
13:00Сімферополь — Сімеїз
13:05Сімферополь — Саки
13:07Сімферополь — Привітне
13:10Сімферополь — Євпаторія
13:10Сімферополь — Інкерман
13:10Сімферополь — Курортне
13:15Сімферополь — Джанкой
13:15Сімферополь — Євпаторія
13:15Сімферополь — Морське (Пт-Нд)
13:15Сімферополь — Саки
13:20Сімферополь — Ялта
13:22Сімферополь — Новофедорівка
13:25Сімферополь — Алушта
13:25Керч — Євпаторія (Пн,Ср,Пт)
13:28Сімферополь — Ялта
13:30Сімферополь — Євпаторія
13:30Севастополь — Хрестівка (Кіровське)
13:30Севастополь — Сімферополь
13:30Севастополь — Сімферополь
13:30Сімферополь — Феодосія
13:30Сімферополь — Ялта
13:32Сімферополь — Саки
13:35Сімферополь — Піщане
13:35Сімферополь — Судак
13:40Феодосія — Бахчисарай
13:40Сімферополь — Євпаторія
13:40Феодосія — Севастополь
13:40Сімферополь — Ялта
13:42Сімферополь — Фрунзе
13:50Сімферополь — Джанкой
13:50Сімферополь — Євпаторія
13:50Сімферополь — Севастополь
13:50Роздольне — Сімферополь
13:50Керч — Сімферополь
13:50Сімферополь — Ялта
13:52Сімферополь — Рибаче
13:55Євпаторія — Хрестівка (Кіровське)
13:55Сімферополь — Новоозерне
13:55Сімферополь — Саки
13:55Сімферополь — Сімеїз
14:00Сімферополь — Євпаторія
14:00Сімферополь — Октябрське
14:00Сімферополь — Севастополь
14:05Сімферополь — Євпаторія
14:05Сімферополь — Ялта
14:06Мирний — Новоозерне
14:10Сімферополь — Інкерман
14:10Сімферополь — Піщане
14:10Ялта — Саки
14:10Сімферополь — Судак
14:10Сімферополь — Чорноморське
14:12Сімферополь — Севастополь
14:15Сімферополь — Джанкой
14:15Сімферополь — Феодосія
14:20Сімферополь — Кача
14:20Сімферополь — Саки
14:20Сімферополь — Ялта
14:22Сімферополь — Євпаторія
14:25Сімферополь — Севастополь
14:25Севастополь — Совєтський
14:30Сімферополь — Сімеїз
14:35Сімферополь — Джанкой
14:35Сімферополь — Коктебель (Пт-Пн)
14:35Щолкіне — Сімферополь
14:38Сімферополь — Гурзуф
14:40Сімферополь — Берегове
14:40Сімферополь — Євпаторія
14:40Сімферополь — Судак
14:40Сімферополь — Ялта
14:42Сімферополь — Саки
14:45Сімферополь — Алушта
14:45Сімферополь — Новоозерне
14:50Сімферополь — Євпаторія
14:50Сімферополь — Коктебель
14:50Сімферополь — Піщане
14:53Сімферополь — Партеніт
15:00Сімферополь — Рівне
15:00Сімферополь — Саки
15:00Сімферополь — Судак (Пт-Пн)
15:00Сімферополь — Ялта
15:02Сімферополь — Євпаторія
15:05Нижньогірський — Сімферополь
15:10Сімферополь — Севастополь
15:10Керч — Сімферополь
15:10Сімферополь — Ялта
15:12Сімферополь — Рибаче (Пт-Пн)
15:19Сімферополь — санаторій «Утес»
15:20Сімферополь — Приморський
15:20Сімферополь — Саки
15:20Сімферополь — Севастополь
15:20Сімферополь — Ялта
15:22Сімферополь — Міжводне
15:25Саки — Джанкой
15:25Сімферополь — Судак
15:30Сімферополь — Євпаторія
15:30Сімферополь — Октябрське
15:30Сімферополь — Прибережне
15:32Сімферополь — Зеленогір'я
15:35Сімферополь — Євпаторія
15:35Сімферополь — Севастополь
15:40Сімферополь — Саки
15:40Сімферополь — Феодосія
15:45Сімферополь — Джанкой
15:45Севастополь — Нижньогірський
15:45Сімферополь — Севастополь
15:45Сімферополь — Судак
15:50Ялта — Євпаторія
15:50Сімферополь — Саки
15:50Судак — Севастополь
15:50Чорноморське — Сімферополь
15:50Красноперекопськ — Ялта
15:53Сімферополь — Партеніт
15:55Євпаторія — Кореїз
16:00Сімферополь — Красногвардійське
16:00Сімферополь — Саки
16:00Сімферополь — Ялта
16:05Сімферополь — Євпаторія
16:05Сімферополь — Севастополь
16:05Джанкой — Ялта
16:10Ялта — Джанкой
16:10Сімферополь — Євпаторія
16:10Сімферополь — Новофедорівка
16:10Сімферополь — Феодосія
16:15Сімферополь — Ялта
16:18Сімферополь — Гурзуф
16:20Сімферополь — Саки
16:20Сімферополь — Севастополь
16:25Сімферополь — Джанкой
16:30Сімферополь — Євпаторія
16:30Сімферополь — Октябрське
16:30Сімферополь — Судак
16:30Ялта — Феодосія
16:35Євпаторія — Ялта
16:40Сімферополь — Саки
16:45Сімферополь — Євпаторія
16:45Феодосія — Севастополь
16:45Сімферополь — Судак (Пт-Нд)
16:48Сімферополь — Гурзуф
16:50Красноперекопськ — Севастополь
16:50Сімферополь — Феодосія
16:50Чорноморське — Ялта
16:52Сімферополь — Саки
16:55Сімферополь — Євпаторія
17:00Сімферополь — Джанкой
17:00Сімферополь — Піщане
17:00Сімферополь — Севастополь
17:00Сімферополь — Чорноморське
17:05Сімферополь — Мирний
17:05Сімферополь — Саки
17:10Ялта — Нижньогірський
17:10Сімферополь — Новофедорівка
17:10Сімферополь — Севастополь
17:15Сімферополь — Євпаторія
17:15Сімферополь — Кореїз
17:15Сімферополь — Севастополь
17:15Сімферополь — Севастополь
17:15Роздольне — Сімферополь
17:20Сімферополь — Феодосія
17:20Сімферополь — Ялта
17:23Сімферополь — Євпаторія
17:25Сімферополь — Саки
17:25Сімферополь — Форос
17:30Сімферополь — Євпаторія
17:30Сімферополь — Красногвардійське
17:30Сімферополь — Піщане
17:37Судак — Євпаторія
17:38Керч — Євпаторія
17:40Сімферополь — Джанкой
17:40Євпаторія — Нижньогірський
17:40Сімферополь — Феодосія
17:40Сімферополь — Ялта
17:45Сімферополь — Євпаторія
17:47Сімферополь — Рибаче
17:50Сімферополь — Євпаторія
17:50Сімферополь — Кастрополь
17:50Сімферополь — Саки
17:50Сімферополь — Севастополь
17:55Сімферополь — Октябрське
18:00Сімферополь — Кача
18:00Сімферополь — Судак
18:00Сімферополь — Феодосія
18:01Чистеньке — Кача
18:05Сімферополь — Євпаторія
18:05Сімферополь — Піщане
18:05Сімферополь — Севастополь
18:15Сімферополь — Джанкой
18:15Сімферополь — Форос
18:15Сімферополь — Ялта
18:20Сімферополь — Євпаторія
18:20Чорноморське — Сімферополь
18:20Сімферополь — Судак
18:20Сімферополь — Феодосія
18:20Сімферополь — Фрунзе
18:20Сімферополь — Ялта
18:30Ялта — Бахчисарай
18:35Сімферополь — Сімеїз
18:40Сімферополь — Євпаторія
18:40Сімферополь — Севастополь
18:40Сімферополь — Феодосія
18:45Керч — Євпаторія
18:50Сімферополь — Берегове
18:50Євпаторія — Керч (Пн,Ср,Пт)
18:55Сімферополь — Саки
19:00Сімферополь — Севастополь
19:00Євпаторія — Ялта
19:10Ялта — Джанкой
19:10Сімферополь — Севастополь
19:10Роздольне — Сімферополь
19:15Севастополь — Керч
19:15Ялта — Кіровоград (Пн,Ср,Пт,Нд)
19:15Ялта — Нижньогірський
19:15Сімферополь — Новоозерне
19:20Сімферополь — Коктебель (Пт-Пн)
19:20Сімферополь — Саки
19:30Сімферополь — Євпаторія
19:30Сімферополь — Судак
19:40Судак — Джанкой
19:40Ялта — Роздольне
19:45Сімферополь — Севастополь
19:45Сімферополь — Ялта
19:48Севастополь — Джанкой
20:00Сімферополь — Євпаторія
20:00Сімферополь — Ялта
20:10Сімферополь — Севастополь
20:15Ялта — Джанкой
20:20Керч — Чорноморське
20:30Керч — Севастополь
20:30Сімферополь — Феодосія
20:35Джанкой — Саки
20:45Сімферополь — Сімеїз
20:53Сімферополь — Партеніт (Пт-Нд)
21:05Севастополь — Сімферополь
21:10Сімферополь — Севастополь
21:10Севастополь — Сімферополь
21:15Керч — Ялта
21:20Ялта — Бахчисарай
21:25Керч — Саки
21:35Ялта — Євпаторія
21:40Євпаторія — Сімферополь
21:45Сімферополь — Севастополь

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Керч
08:05 11:05 18:50(Пн,Ср,Пт)

Євпаторія — Кореїз
15:55

Євпаторія — Нижньогірський
17:40

Євпаторія — Судак
08:10

Євпаторія — Сімферополь
21:40

Євпаторія — Хрестівка (Кіровське)
13:55

Євпаторія — Ялта
07:35 16:35 19:00

Азовське — Сімферополь
08:55

Армянськ — Ялта
11:25

Бахчисарай — Ялта
07:00 09:10

Джанкой — Саки
12:51 20:35

Джанкой — Севастополь
10:00

Джанкой — Судак
07:55

Джанкой — Ялта
08:45 11:50 16:05

Керч — Євпаторія
13:25(Пн,Ср,Пт) 17:38 18:45

Керч — Саки
21:25

Керч — Севастополь
09:05 20:30

Керч — Сімферополь
12:40 13:50 15:10

Керч — Чорноморське
20:20

Керч — Ялта
11:12 21:15

Кореїз — Євпаторія
11:00

Котовське — Сімферополь
09:20 09:20

Красноперекопськ — Севастополь
16:50

Красноперекопськ — Ялта
15:50

Кіровоград — Ялта
06:10(Пн,Ср,Пт,Нд)

Мирний — Новоозерне
14:06

Міжводне — Сімферополь
10:05 11:05

Нижньогірський — Євпаторія
10:17

Нижньогірський — Севастополь
08:40

Нижньогірський — Сімферополь
15:05

Нижньогірський — Ялта
07:20 08:35

Новопавлівка — Бахчисарай
08:00

Одеса — Ялта
06:20

Роздольне — Сімферополь
10:20 13:50 17:15 19:10

Роздольне — Ялта
11:45

Руч'ї — Сімферополь
11:00

Саки — Джанкой
08:45 15:25

Саки — Керч
10:30

Саки — Ялта
07:55

Севастополь — Джанкой
19:48

Севастополь — Керч
08:12 19:15

Севастополь — Красноперекопськ
10:35

Севастополь — Нижньогірський
15:45

Севастополь — Совєтський
14:25

Севастополь — Судак
11:15

Севастополь — Сімферополь
08:25 13:30 13:30 21:05 21:10

Севастополь — Феодосія
08:50

Севастополь — Хрестівка (Кіровське)
13:30

Совєтський — Севастополь
08:50

Судак — Євпаторія
17:37

Судак — Джанкой
19:40

Судак — Севастополь
15:50

Сімферополь — Євпаторія
05:20 05:55 06:10 06:20 06:35 06:42 06:55 07:37(кр Сб-Нд) 07:55 08:05 08:15 09:00 09:08 09:30 09:57 10:05 10:30 10:50 10:55 11:35 11:40 11:55 12:32 13:00 13:10 13:15 13:30 13:40 13:50 14:00 14:05 14:22 14:40 14:50 15:02 15:30 15:35 16:05 16:10 16:30 16:45 16:55 17:15 17:23 17:30 17:45 17:50 18:05 18:20 18:40 19:30 20:00

Сімферополь — Інкерман
06:40 07:40 13:10 14:10

Сімферополь — Алушта
06:25 07:15 13:25 14:45

Сімферополь — Берегове
10:30 14:40 18:50

Сімферополь — Восход
12:35(кр Нд)

Сімферополь — Гурзуф
06:58 07:28 10:18 11:58 12:28 14:38 16:18 16:48

Сімферополь — Джанкой
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:45 10:10 10:30 11:20 12:00 12:40 13:15 13:50 14:15 14:35 15:45 16:25 17:00 17:40 18:15

Сімферополь — Зеленогір'я
15:32

Сімферополь — Кастрополь
17:50

Сімферополь — Кача
08:59 11:20 12:35 14:20 18:00

Сімферополь — Коктебель
09:00(Пт-Пн) 09:25 10:20 12:25(Пт-Пн) 14:35(Пт-Пн) 14:50 19:20(Пт-Пн)

Сімферополь — Кореїз
06:15 07:05 17:15

Сімферополь — Красногвардійське
10:40 16:00 17:30

Сімферополь — Курортне
06:15 13:10

Сімферополь — Мирний
10:40 17:05

Сімферополь — Морське
06:30(Пт-Нд) 13:15(Пт-Нд)

Сімферополь — Міжводне
11:25 15:22

Сімферополь — Нижньогірський
10:25

Сімферополь — Новоозерне
07:20 08:20 12:05 13:55 14:45 19:15

Сімферополь — Новофедорівка
06:50 08:10 09:30 11:30 13:22 16:10 17:10

Сімферополь — Октябрське
09:02 10:00 12:20 14:00 15:30 16:30 17:55

Сімферополь — Орджонікідзе
07:05 12:47

Сімферополь — Партеніт
06:13 07:53 10:23 11:43 14:53 15:53 20:53(Пт-Нд)

Сімферополь — Прибережне
07:30 12:00 15:30

Сімферополь — Привітне
13:07

Сімферополь — Приморський
15:20

Сімферополь — Піщане
07:00 07:30 07:50 09:35 10:00 10:45 12:05 13:00 13:35 14:10 14:50 17:00 17:30 18:05

Сімферополь — Рибаче
07:02 07:32 09:12(Пт-Пн) 09:59 10:32 12:32 13:52 15:12(Пт-Пн) 17:47

Сімферополь — Рівне
15:00

Сімферополь — Саки
05:00 05:30 06:00 06:15 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:10 09:22 09:40 10:00 10:15 10:27 10:44 11:02 11:22 11:37 11:52 12:10 12:30 12:45 13:05 13:15 13:32 13:55 14:20 14:42 15:00 15:20 15:40 15:50 16:00 16:20 16:40 16:52 17:05 17:25 17:50 18:55 19:20

Сімферополь — Севастополь
05:30 05:50 06:50 07:00 07:35 07:50 08:10 08:12 08:22 09:00 09:20 09:30 09:40 09:50 10:20 10:30 10:40 10:55 11:30 11:50 12:20 12:40 13:00 13:50 14:00 14:12 14:25 15:10 15:20 15:35 15:45 16:05 16:20 17:00 17:10 17:15 17:15 17:50 18:05 18:40 19:00 19:10 19:45 20:10 21:10 21:45

Сімферополь — Стерегуще
11:05

Сімферополь — Судак
06:00 06:50 08:25 08:40 09:10(Пт-Пн) 09:40 10:40(Пт-Нд) 11:05 11:30 12:45 13:35 14:10 14:40 15:00(Пт-Пн) 15:25 15:45 16:30 16:45(Пт-Нд) 18:00 18:20 19:30

Сімферополь — Сімеїз
05:35 08:00 08:25 09:05 10:00 11:10 11:40 13:00 13:55 14:30 18:35 20:45

Сімферополь — Феодосія
04:50 05:40 07:25 07:40 08:20 08:40 09:40 10:00 10:40 11:00 11:22 11:40 12:00 12:30 13:30 14:15 15:40 16:10 16:50 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 20:30

Сімферополь — Форос
09:22 11:20 17:25 18:15

Сімферополь — Фрунзе
08:50 13:42 18:20

Сімферополь — Чорноморське
05:40 08:45 08:45 09:50 12:25 14:10 17:00

Сімферополь — Ялта
04:45 05:50 06:20 06:55 07:10 07:16 07:25 07:30 08:20 08:55 09:30 09:40 10:10 10:20 10:35 10:45 10:50 11:00 11:30 12:00 12:05 12:15 12:30 13:20 13:28 13:30 13:40 13:50 14:05 14:20 14:40 15:00 15:10 15:20 16:00 16:15 17:20 17:40 18:15 18:20 19:45 20:00

Сімферополь — санаторій «Утес»
08:29(Пт-Нд) 09:29 12:59(Пт-Нд) 15:19

Феодосія — Бахчисарай
13:40

Феодосія — Севастополь
13:40 16:45

Феодосія — Сімферополь
10:30

Феодосія — Ялта
09:50

Хрестівка (Кіровське) — Євпаторія
08:30

Хрестівка (Кіровське) — Севастополь
08:32

Чистеньке — Кача
18:01

Чорноморське — Керч
08:45

Чорноморське — Сімферополь
15:50 18:20

Чорноморське — Ялта
16:50

Щолкіне — Севастополь
10:10

Щолкіне — Сімферополь
09:35 14:35

Ялта — Євпаторія
12:55 15:50 21:35

Ялта — Бахчисарай
18:30 21:20

Ялта — Джанкой
09:25 16:10 19:10 20:15

Ялта — Кіровоград
19:15(Пн,Ср,Пт,Нд)

Ялта — Нижньогірський
17:10 19:15

Ялта — Роздольне
19:40

Ялта — Саки
14:10

Ялта — Феодосія
16:30

Ялта — Чорноморське
09:20

Інформація оновлена: 11.02.2014