Автовокзал Велика Писарівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кантимирівська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05457-51243

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Велика Писарівка — Суми (Пн-Пт)
05:40Велика Писарівка — Охтирка (Нд-Ср,Пт)
06:00Велика Писарівка — Суми
06:20Велика Писарівка — Попівка (Пн,Пт)
07:00Велика Писарівка — Розсоші (Пн)
07:15Краснопілля — Харків
07:45Велика Писарівка — Охтирка
08:00Велика Писарівка — Харків
09:25Харків — Краснопілля
10:00Велика Писарівка — Охтирка (Нд-Ср,Пт)
10:00Велика Писарівка — Суми
10:30Велика Писарівка — Кириківка (Пн-Пт)
10:45Велика Писарівка — Кириківка (Вт,Чт)
10:57Бєлгород (РФ) — Київ (Вт)
10:59Харків — Краснопілля (Пт-Пн,Ср)
10:59Краснопілля — Харків
11:45Велика Писарівка — Охтирка
11:55Велика Писарівка — Вищевеселе (Вт,Чт)
11:55Велика Писарівка — Добрянське (Пн,Ср)
12:45Велика Писарівка — Охтирка (Нд-Ср,Пт)
13:00Велика Писарівка — Кириківка (Пн,Ср,Пт)
13:15Краснопілля — Харків
13:30Велика Писарівка — Розсоші (Пн)
14:05Велика Писарівка — Суми
14:35Харків — Краснопілля
14:55Велика Писарівка — Харків (Пт,Нд)
15:10Велика Писарівка — Попівка (Пн,Пт)
15:35Велика Писарівка — Суми
15:41Краснопілля — Харків (Пт-Пн,Ср)
16:30Велика Писарівка — Охтирка (Пт,Нд)
17:20Київ — Бєлгород (РФ) (Пн)
17:45Харків — Краснопілля

за маршрутами автобусів

Бєлгород (РФ) — Київ
10:57(Вт)

Велика Писарівка — Вищевеселе
11:55(Вт,Чт)

Велика Писарівка — Добрянське
11:55(Пн,Ср)

Велика Писарівка — Кириківка
10:30(Пн-Пт) 10:45(Вт,Чт) 13:00(Пн,Ср,Пт)

Велика Писарівка — Охтирка
05:40(Нд-Ср,Пт) 07:45 10:00(Нд-Ср,Пт) 11:45 12:45(Нд-Ср,Пт) 16:30(Пт,Нд)

Велика Писарівка — Попівка
06:20(Пн,Пт) 15:10(Пн,Пт)

Велика Писарівка — Розсоші
07:00(Пн) 13:30(Пн)

Велика Писарівка — Суми
05:00(Пн-Пт) 06:00 10:00 14:05 15:35

Велика Писарівка — Харків
08:00 14:55(Пт,Нд)

Київ — Бєлгород (РФ)
17:20(Пн)

Краснопілля — Харків
07:15 10:59 13:15 15:41(Пт-Пн,Ср)

Харків — Краснопілля
09:25 10:59(Пт-Пн,Ср) 14:35 17:45

Інформація оновлена: 08.07.2014