Автовокзал Івано-Франківськ АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гетьмана Мазепи, 120 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0342-235788

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Івано-Франківськ — Підлісся
06:25Івано-Франківськ — Підлісся
06:30Івано-Франківськ — Забережжя
07:00Івано-Франківськ — Підлісся
07:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
07:05Івано-Франківськ — Іваниківка
07:05Івано-Франківськ — Лесівка
07:15Івано-Франківськ — Ріпне
07:15Івано-Франківськ — Старий Лисець
07:25Івано-Франківськ — Підлісся
07:25Івано-Франківськ — Забережжя
07:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
07:30Івано-Франківськ — Лисець
07:35Івано-Франківськ — Іваниківка
07:50Івано-Франківськ — Старий Лисець
08:00Івано-Франківськ — Підлісся
08:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
08:10Івано-Франківськ — Старий Лисець
08:10Івано-Франківськ — Забережжя
08:10Івано-Франківськ — Іваниківка
08:20Івано-Франківськ — Стара Гута
08:25Івано-Франківськ — Підлісся
08:25Івано-Франківськ — Лисець
08:30Івано-Франківськ — Грабовець
08:30Івано-Франківськ — Горохолина
08:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
08:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
08:50Івано-Франківськ — Забережжя
08:55Івано-Франківськ — Манява
09:00Івано-Франківськ — Іваниківка
09:00Івано-Франківськ — Підлісся
09:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
09:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
09:05Івано-Франківськ — Кричка
09:20Івано-Франківськ — Росільна
09:25Івано-Франківськ — Лисець
09:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
09:30Івано-Франківськ — Ясень
09:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
09:30Івано-Франківськ — Старуня
09:40Івано-Франківськ — Кричка
09:50Івано-Франківськ — Лесівка
09:55Івано-Франківськ — Іваниківка
10:00Івано-Франківськ — Підлісся
10:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
10:00Івано-Франківськ — Глибівка
10:05Івано-Франківськ — Перегінське
10:10Івано-Франківськ — Глибівка
10:10Івано-Франківськ — Горохолина
10:20Івано-Франківськ — Стара Гута
10:25Івано-Франківськ — Лисець
10:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
10:30Івано-Франківськ — Саджава
10:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
10:50Івано-Франківськ — Забережжя
10:50Івано-Франківськ — Космач
11:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
11:00Івано-Франківськ — Стара Гута
11:10Івано-Франківськ — Ріпне
11:20Івано-Франківськ — Іваниківка
11:25Івано-Франківськ — Кричка
11:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
11:40Івано-Франківськ — Забережжя
11:45Івано-Франківськ — Лисець
11:50Івано-Франківськ — Кривець
11:50Івано-Франківськ — Ясень
12:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
12:20Івано-Франківськ — Луквиця
12:20Івано-Франківськ — Забережжя
12:20Івано-Франківськ — Грабовець
12:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
12:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
12:30Івано-Франківськ — Бабче
12:30Івано-Франківськ — Горохолина
12:35Івано-Франківськ — Іваниківка
12:40Івано-Франківськ — Закреничне
12:40Івано-Франківськ — Глибівка
12:45Івано-Франківськ — Лесівка
12:50Івано-Франківськ — Стара Гута
12:50Івано-Франківськ — Підлісся
13:00Івано-Франківськ — Іваниківка
13:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
13:00Івано-Франківськ — Манява
13:10Івано-Франківськ — Кричка
13:20Івано-Франківськ — Іваниківка
13:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
13:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
13:30Івано-Франківськ — Рошняте
13:30Івано-Франківськ — Старуня
13:30Івано-Франківськ — Пороги
13:45Івано-Франківськ — Лисець
13:50Івано-Франківськ — Підлісся
14:00Івано-Франківськ — Кричка
14:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
14:05Івано-Франківськ — Іваниківка
14:20Івано-Франківськ — Кривець
14:25Івано-Франківськ — Калуш
14:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
14:30Івано-Франківськ — Іваниківка
14:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
14:40Івано-Франківськ — Манява
14:40Івано-Франківськ — Забережжя
14:50Івано-Франківськ — Стара Гута
15:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
15:05Івано-Франківськ — Закреничне
15:06Івано-Франківськ — Перегінське
15:10Івано-Франківськ — Горохолина
15:15Івано-Франківськ — Іваниківка
15:20Івано-Франківськ — Кричка
15:30Івано-Франківськ — Росільна
15:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
15:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
15:35Івано-Франківськ — Грабовець
15:40Івано-Франківськ — Забережжя
15:50Івано-Франківськ — Підлісся
15:50Івано-Франківськ — Стара Гута
15:50Івано-Франківськ — Іваниківка
15:55Івано-Франківськ — Ріпне
16:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:05Івано-Франківськ — Лисець
16:10Івано-Франківськ — Іваниківка
16:15Івано-Франківськ — Кричка
16:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:35Івано-Франківськ — Луквиця
16:45Івано-Франківськ — Ріпне
16:55Івано-Франківськ — Манява
16:55Івано-Франківськ — Лесівка
16:55Івано-Франківськ — Іваниківка
17:00Івано-Франківськ — Кривець
17:00Івано-Франківськ — Забережжя
17:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:00Івано-Франківськ — Підлісся
17:05Івано-Франківськ — Горохолина
17:05Івано-Франківськ — Ясень
17:10Івано-Франківськ — Глибівка
17:20Івано-Франківськ — Стара Гута
17:20Івано-Франківськ — Підлісся
17:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:30Івано-Франківськ — Іваниківка
17:30Івано-Франківськ — Старуня
17:40Івано-Франківськ — Рошняте
17:45Івано-Франківськ — Іваниківка
17:50Івано-Франківськ — Забережжя
18:00Івано-Франківськ — Кричка
18:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
18:00Івано-Франківськ — Підлісся
18:05Івано-Франківськ — Бабче
18:10Івано-Франківськ — Грабовець
18:15Івано-Франківськ — Іваниківка
18:20Івано-Франківськ — Лисець
18:25Івано-Франківськ — Забережжя
18:25Івано-Франківськ — Горохолина
18:30Івано-Франківськ — Стара Гута
18:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
18:40Івано-Франківськ — Підлісся
18:45Івано-Франківськ — Перегінське
18:55Івано-Франківськ — Іваниківка
19:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:00Івано-Франківськ — Кривець
19:10Івано-Франківськ — Пороги
19:15Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:25Івано-Франківськ — Забережжя
19:25Івано-Франківськ — Іваниківка
19:30Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:30Івано-Франківськ — Росільна
19:40Івано-Франківськ — Горохолина
19:50Івано-Франківськ — Лесівка
19:50Івано-Франківськ — Лисець
19:50Івано-Франківськ — Богородчани
20:00Івано-Франківськ — Стара Гута
20:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
20:10Івано-Франківськ — Іваниківка

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Іваниківка
07:05 07:35 08:10 09:00 09:55 11:20 12:35 13:00 13:20 14:05 14:30 15:15 15:50 16:10 16:55 17:30 17:45 18:15 18:55 19:25 20:10

Івано-Франківськ — Бабче
12:30 18:05

Івано-Франківськ — Богородчани
19:50

Івано-Франківськ — Глибівка
10:00 10:10 12:40 17:10

Івано-Франківськ — Горохолина
08:30 10:10 12:30 15:10 17:05 18:25 19:40

Івано-Франківськ — Грабовець
08:30 12:20 15:35 18:10

Івано-Франківськ — Забережжя
06:30 07:25 08:10 08:50 10:50 11:40 12:20 14:40 15:40 17:00 17:50 18:25 19:25

Івано-Франківськ — Закреничне
12:40 15:05

Івано-Франківськ — Калуш
14:25

Івано-Франківськ — Космач
10:50

Івано-Франківськ — Кривець
11:50 14:20 17:00 19:00

Івано-Франківськ — Кричка
09:05 09:40 11:25 13:10 14:00 15:20 16:15 18:00

Івано-Франківськ — Лесівка
07:05 09:50 12:45 16:55 19:50

Івано-Франківськ — Лисець
07:30 08:25 09:25 10:25 11:45 13:45 16:05 18:20 19:50

Івано-Франківськ — Луквиця
12:20 16:35

Івано-Франківськ — Манява
08:55 13:00 14:40 16:55

Івано-Франківськ — Перегінське
10:05 15:06 18:45

Івано-Франківськ — Пороги
13:30 19:10

Івано-Франківськ — Підлісся
06:00 06:25 07:00 07:25 08:00 08:25 09:00 10:00 12:50 13:50 15:50 17:00 17:20 18:00 18:40

Івано-Франківськ — Росільна
09:20 15:30 19:30

Івано-Франківськ — Рошняте
13:30 17:40

Івано-Франківськ — Ріпне
07:15 11:10 15:55 16:45

Івано-Франківськ — Саджава
10:30

Івано-Франківськ — Стара Гута
08:20 10:20 11:00 12:50 14:50 15:50 17:20 18:30 20:00

Івано-Франківськ — Старий Лисець
07:00 07:15 07:30 07:50 08:00 08:10 08:30 08:30 09:00 09:00 09:30 09:30 10:00 10:30 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 12:30 13:00 13:30 13:30 14:00 14:30 14:30 15:00 15:30 15:30 16:00 16:30 16:30 17:00 17:30 17:30 18:00 18:30 19:00 19:15 19:30 20:00

Івано-Франківськ — Старуня
09:30 13:30 17:30

Івано-Франківськ — Ясень
09:30 11:50 17:05

Інформація оновлена: 24.12.2019