Автовокзал Івано-Франківськ АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гетьмана Мазепи, 120 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0342-235788

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Івано-Франківськ — Рошняте
06:00Івано-Франківськ — Стебник
06:00Івано-Франківськ — Підлісся
06:15Івано-Франківськ — Підлісся
06:25Івано-Франківськ — Підлісся
06:35Івано-Франківськ — Загвіздя
06:40Івано-Франківськ — Забережжя
06:50Івано-Франківськ — Лесівка
06:50Івано-Франківськ — Підлісся
07:00Івано-Франківськ — Стебник
07:00Івано-Франківськ — Підлісся
07:05Івано-Франківськ — Іваниківка
07:10Івано-Франківськ — Кривець
07:10Івано-Франківськ — Підлісся
07:15Івано-Франківськ — Ріпне
07:15Івано-Франківськ — Загвіздя
07:20Івано-Франківськ — Іваниківка
07:25Івано-Франківськ — Забережжя
07:25Івано-Франківськ — Підлісся
07:30Івано-Франківськ — Лисець
07:35Івано-Франківськ — Іваниківка
07:40Івано-Франківськ — Лисець
07:45Івано-Франківськ — Загвіздя
07:50Івано-Франківськ — Підлісся
07:55Івано-Франківськ — Лисець
08:00Івано-Франківськ — Стебник
08:00Івано-Франківськ — Підлісся
08:10Івано-Франківськ — Іваниківка
08:10Івано-Франківськ — Забережжя
08:10Івано-Франківськ — Лисець
08:15Івано-Франківськ — Підлісся
08:20Івано-Франківськ — Стара Гута
08:25Івано-Франківськ — Лисець
08:25Івано-Франківськ — Підлісся
08:30Івано-Франківськ — Горохолина
08:30Івано-Франківськ — Богородчани
08:35Івано-Франківськ — Загвіздя
08:40Івано-Франківськ — Іваниківка
08:40Івано-Франківськ — Лисець
08:50Івано-Франківськ — Забережжя
08:55Івано-Франківськ — Манява
08:55Івано-Франківськ — Лисець
09:00Івано-Франківськ — Кричка
09:00Івано-Франківськ — Іваниківка
09:00Івано-Франківськ — Підлісся
09:10Івано-Франківськ — Лисець
09:20Івано-Франківськ — Ясень
09:25Івано-Франківськ — Лисець
09:30Івано-Франківськ — Старуня
09:40Івано-Франківськ — Кричка
09:40Івано-Франківськ — Лисець
09:45Івано-Франківськ — Лесівка
09:55Івано-Франківськ — Іваниківка
09:55Івано-Франківськ — Лисець
10:00Івано-Франківськ — Глибівка
10:00Івано-Франківськ — Підлісся
10:00Івано-Франківськ — Загвіздя
10:05Івано-Франківськ — Перегінське
10:10Івано-Франківськ — Горохолина
10:10Івано-Франківськ — Лисець
10:20Івано-Франківськ — Стара Гута
10:25Івано-Франківськ — Лисець
10:30Івано-Франківськ — Саджава
10:40Івано-Франківськ — Лисець
10:50Івано-Франківськ — Космач
10:50Івано-Франківськ — Забережжя
10:55Івано-Франківськ — Лисець
11:00Івано-Франківськ — Стара Гута
11:00Івано-Франківськ — Іваниківка
11:00Івано-Франківськ — Загвіздя
11:10Івано-Франківськ — Ріпне
11:10Івано-Франківськ — Лисець
11:20Івано-Франківськ — Іваниківка
11:25Івано-Франківськ — Забережжя
11:25Івано-Франківськ — Лисець
11:30Івано-Франківськ — Горохолина
11:30Івано-Франківськ — Підлісся
11:40Івано-Франківськ — Лисець
11:50Івано-Франківськ — Кривець
11:50Івано-Франківськ — Ясень
11:55Івано-Франківськ — Іваниківка
11:55Івано-Франківськ — Лисець
12:00Івано-Франківськ — Богородчани
12:20Івано-Франківськ — Богрівка
12:20Івано-Франківськ — Забережжя
12:30Івано-Франківськ — Рошняте
12:30Івано-Франківськ — Горохолина
12:30Івано-Франківськ — Підлісся
12:35Івано-Франківськ — Іваниківка
12:40Івано-Франківськ — Глибівка
12:45Івано-Франківськ — Лесівка
12:50Івано-Франківськ — Стара Гута
12:50Івано-Франківськ — Підлісся
13:00Івано-Франківськ — Манява
13:00Івано-Франківськ — Іваниківка
13:00Івано-Франківськ — Загвіздя
13:05Івано-Франківськ — Рожнятів
13:10Івано-Франківськ — Кричка
13:10Івано-Франківськ — Лисець
13:20Івано-Франківськ — Іваниківка
13:30Івано-Франківськ — Пороги
13:30Івано-Франківськ — Старуня
13:40Івано-Франківськ — Горохолина
13:40Івано-Франківськ — Іваниківка
13:45Івано-Франківськ — Лисець
13:50Івано-Франківськ — Підлісся
14:00Івано-Франківськ — Кричка
14:00Івано-Франківськ — Підлісся
14:05Івано-Франківськ — Іваниківка
14:15Івано-Франківськ — Рожнятів
14:20Івано-Франківськ — Кривець
14:20Івано-Франківськ — Стебник
14:20Івано-Франківськ — Лисець
14:30Івано-Франківськ — Іваниківка
14:40Івано-Франківськ — Манява
14:50Івано-Франківськ — Стара Гута
14:50Івано-Франківськ — Лисець
15:00Івано-Франківськ — Іваниківка
15:10Івано-Франківськ — Горохолина
15:15Івано-Франківськ — Іваниківка
15:20Івано-Франківськ — Лисець
15:30Івано-Франківськ — Іваниківка
15:40Івано-Франківськ — Забережжя
15:50Івано-Франківськ — Стара Гута
15:50Івано-Франківськ — Іваниківка
15:55Івано-Франківськ — Ріпне
16:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:00Івано-Франківськ — Загвіздя
16:05Івано-Франківськ — Лисець
16:20Івано-Франківськ — Кричка
16:20Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:30Івано-Франківськ — Підлісся
16:35Івано-Франківськ — Богрівка
16:35Івано-Франківськ — Лесівка
16:40Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:45Івано-Франківськ — Ріпне
16:50Івано-Франківськ — Лисець
17:00Івано-Франківськ — Кривець
17:00Івано-Франківськ — Манява
17:00Івано-Франківськ — Забережжя
17:00Івано-Франківськ — Підлісся
17:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:05Івано-Франківськ — Ясень
17:05Івано-Франківськ — Горохолина
17:10Івано-Франківськ — Глибівка
17:10Івано-Франківськ — Іваниківка
17:15Івано-Франківськ — Лисець
17:15Івано-Франківськ — Загвіздя
17:20Івано-Франківськ — Підлісся
17:20Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:30Івано-Франківськ — Стара Гута
17:30Івано-Франківськ — Старуня
17:30Івано-Франківськ — Іваниківка
17:30Івано-Франківськ — Підлісся
17:40Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:45Івано-Франківськ — Іваниківка
17:50Івано-Франківськ — Забережжя
17:50Івано-Франківськ — Лисець
18:00Івано-Франківськ — Кричка
18:00Івано-Франківськ — Лесівка
18:00Івано-Франківськ — Підлісся
18:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
18:15Івано-Франківськ — Іваниківка
18:20Івано-Франківськ — Богородчани
18:20Івано-Франківськ — Лисець
18:20Івано-Франківськ — Старий Лисець
18:25Івано-Франківськ — Горохолина
18:30Івано-Франківськ — Стара Гута
18:30Івано-Франківськ — Іваниківка
18:35Івано-Франківськ — Іваниківка
18:40Івано-Франківськ — Підлісся
18:40Івано-Франківськ — Старий Лисець
18:45Івано-Франківськ — Перегінське
18:50Івано-Франківськ — Кричка
18:50Івано-Франківськ — Лисець
18:55Івано-Франківськ — Іваниківка
19:00Івано-Франківськ — Рожнятів
19:00Івано-Франківськ — Кривець
19:00Івано-Франківськ — Підлісся
19:00Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:00Івано-Франківськ — Загвіздя
19:10Івано-Франківськ — Пороги
19:10Івано-Франківськ — Лисець
19:15Івано-Франківськ — Стебник
19:20Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:25Івано-Франківськ — Іваниківка
19:45Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:50Івано-Франківськ — Лисець
20:10Івано-Франківськ — Іваниківка
20:15Івано-Франківськ — Старий Лисець
20:30Івано-Франківськ — Іваниківка
20:30Івано-Франківськ — Лисець

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Іваниківка
07:05 07:20 07:35 08:10 08:40 09:00 09:55 11:00 11:20 11:55 12:35 13:00 13:20 13:40 14:05 14:30 15:00 15:15 15:30 15:50 17:10 17:30 17:45 18:15 18:30 18:35 18:55 19:25 20:10 20:30

Івано-Франківськ — Богородчани
08:30 12:00 18:20

Івано-Франківськ — Богрівка
12:20 16:35

Івано-Франківськ — Глибівка
10:00 12:40 17:10

Івано-Франківськ — Горохолина
08:30 10:10 11:30 12:30 13:40 15:10 17:05 18:25

Івано-Франківськ — Забережжя
06:40 07:25 08:10 08:50 10:50 11:25 12:20 15:40 17:00 17:50

Івано-Франківськ — Загвіздя
06:35 07:15 07:45 08:35 10:00 11:00 13:00 16:00 17:15 19:00

Івано-Франківськ — Космач
10:50

Івано-Франківськ — Кривець
07:10 11:50 14:20 17:00 19:00

Івано-Франківськ — Кричка
09:00 09:40 13:10 14:00 16:20 18:00 18:50

Івано-Франківськ — Лесівка
06:50 09:45 12:45 16:35 18:00

Івано-Франківськ — Лисець
07:30 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 13:10 13:45 14:20 14:50 15:20 16:05 16:50 17:15 17:50 18:20 18:50 19:10 19:50 20:30

Івано-Франківськ — Манява
08:55 13:00 14:40 17:00

Івано-Франківськ — Перегінське
10:05 18:45

Івано-Франківськ — Пороги
13:30 19:10

Івано-Франківськ — Підлісся
06:00 06:15 06:25 06:50 07:00 07:10 07:25 07:50 08:00 08:15 08:25 09:00 10:00 11:30 12:30 12:50 13:50 14:00 16:30 17:00 17:20 17:30 18:00 18:40 19:00

Івано-Франківськ — Рожнятів
13:05 14:15 19:00

Івано-Франківськ — Рошняте
06:00 12:30

Івано-Франківськ — Ріпне
07:15 11:10 15:55 16:45

Івано-Франківськ — Саджава
10:30

Івано-Франківськ — Стара Гута
08:20 10:20 11:00 12:50 14:50 15:50 17:30 18:30

Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:45 20:15

Івано-Франківськ — Старуня
09:30 13:30 17:30

Івано-Франківськ — Стебник
06:00 07:00 08:00 14:20 19:15

Івано-Франківськ — Ясень
09:20 11:50 17:05

Інформація оновлена: 09.12.2014