Автовокзал Летичів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул Ю.Савіцкого, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03857-91445

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Хмельницький — Київ
06:40Летичів — Кам'янець-Подільський
07:20Вінниця — Хмельницький
07:37Вінниця — Хмельницький
08:00Волочиськ — Вінниця
08:25Хмільник — Львів
08:30Вінниця — Хмельницький
08:40Рівне — Вінниця
08:55Тульчин — Нетішин
08:55Красилів — Вінниця
09:20Вінниця — Хмельницький
09:30Хмельницький — Вознесенськ
09:50Вінниця — Санаторій Товтри
10:00Херсон — Тернопіль
10:00Старокостянтинів — Вінниця
10:09Бердичів — Чернівці
10:15Гусятин — Вінниця
10:20Бердичів — Чернівці
10:25Вінниця — Яремче
10:30Хмельницький — Вінниця
10:55Тернопіль — Херсон
11:06Вінниця — Чернівці
11:25Вінниця — Чернівці
11:41Кам'янець-Подільський — Вінниця
11:50Гайсин — Хмельницький
12:12Вінниця — Красилів
12:30Чемерівці — Вінниця
12:40Тульчин — Львів
12:48Кам'янець-Подільський — Киів
13:00Хмельницький — Вінниця
13:25Вінниця — Хмельницький
13:50Вінниця — Тернопіль
13:50Нетішин — Тульчин
13:55Тернопіль — Вінниця
14:35Хмельницький — Гайсин
15:10Вінниця — Кам'янець-Подільський
15:25Красилів — Вінниця
15:28Хмельницький — Харків
15:40Чернівці — Вінниця
15:42Київ — Кам'янець-Подільський
15:50Вінниця — Рівне
15:55Вінниця — Хмельницький
16:00Чернівці — Вінниця
16:00Вінниця — Гусятин
16:20Вінниця — Хмельницький
16:35Санаторій Товтри — Вінниця
16:55Житомир — Хмельницький
17:00Хмельницький — Вінниця
17:20Вінниця — Чемерівці
17:30Львів — Тульчин
17:45Вінниця — Красилів
17:45Чернівці — Вінниця
18:10Хмельницький — Вінниця
18:10Вінниця — Тернопіль
18:30Хмельницький — Вінниця
18:45Вінниця — Красилів
18:55Яремче — Вінниця
19:40Вознесенськ — Хмельницький

за маршрутами автобусів

Бердичів — Чернівці
10:09 10:20

Вознесенськ — Хмельницький
19:40

Волочиськ — Вінниця
08:00

Вінниця — Гусятин
16:00

Вінниця — Кам'янець-Подільський
15:10

Вінниця — Красилів
12:12 17:45 18:45

Вінниця — Рівне
15:50

Вінниця — Санаторій Товтри
09:50

Вінниця — Тернопіль
13:50 18:10

Вінниця — Хмельницький
07:20 07:37 08:30 09:20 13:25 15:55 16:20

Вінниця — Чемерівці
17:20

Вінниця — Чернівці
11:06 11:25

Вінниця — Яремче
10:25

Гайсин — Хмельницький
11:50

Гусятин — Вінниця
10:15

Житомир — Хмельницький
16:55

Кам'янець-Подільський — Вінниця
11:41

Кам'янець-Подільський — Киів
12:48

Київ — Кам'янець-Подільський
15:42

Красилів — Вінниця
08:55 15:25

Летичів — Кам'янець-Подільський
06:40

Львів — Тульчин
17:30

Нетішин — Тульчин
13:50

Рівне — Вінниця
08:40

Санаторій Товтри — Вінниця
16:35

Старокостянтинів — Вінниця
10:00

Тернопіль — Вінниця
13:55

Тернопіль — Херсон
10:55

Тульчин — Львів
12:40

Тульчин — Нетішин
08:55

Херсон — Тернопіль
10:00

Хмельницький — Вознесенськ
09:30

Хмельницький — Вінниця
10:30 13:00 17:00 18:10 18:30

Хмельницький — Гайсин
14:35

Хмельницький — Київ
06:15

Хмельницький — Харків
15:28

Хмільник — Львів
08:25

Чемерівці — Вінниця
12:30

Чернівці — Вінниця
15:40 16:00 17:45

Яремче — Вінниця
18:55

Інформація оновлена: 29.08.2016