Автовокзал Опішня

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. П.Мирного, 79 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05353-42262, 093-7922042

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:25Полтава — Гадяч
06:50Гадяч — Кременчук
06:50Полтава — Гадяч
07:05Зіньків — Полтава
07:25Ставкове — Полтава
07:30Лохвиця — Полтава
07:45Покровське — Полтава
07:50Полтава — Лохвиця
07:50Зіньків — Полтава
08:10Полтава — Гадяч
08:20Гадяч — Полтава
08:22Миргород — Харків
08:35Полтава — Зіньків
08:50Гадяч — Полтава
08:55Високе — Полтава
09:00Зіньків — Кременчук
09:05Полтава — Ромни
09:10Романівка — Полтава
09:35Полтава — Гадяч
09:40Полтава — Гадяч
09:40Полтава — Гадяч
09:55Лохвиця — Полтава
10:10Перевіз — Полтава
10:18Миргород — Полтава
10:20Полтава — Глухів
10:45Полтава — Зіньків
10:50Полтава — Гадяч
11:05Гадяч — Полтава
11:25Харків — Миргород
11:25Полтава — Суми
11:30Гадяч — Полтава
11:55Лохвиця — Полтава
12:10Полтава — Гадяч
12:15Полтава — Романівка
12:30Гадяч — Полтава
12:30Конотоп — Полтава
13:05Полтава — Лохвиця
13:10Гадяч — Полтава
13:15Суми — Кривий Ріг
13:15Суми — Кривий Ріг
13:30Полтава — Василе-Устимівка
13:30Полтава — Василе-Устимівка
13:45Зіньків — Полтава
13:45Полтава — Гадяч
13:55Полтава — Гадяч
14:15Суми — Кіровоград
14:15Суми — Кіровоград
14:20Кіровоград — Суми
14:20Кіровоград — Суми
14:35Зіньків — Полтава
14:35Полтава — Гадяч
14:50Лебедин — Дніпро
14:50Полтава — Перевіз
14:50Полтава — Лагоди
15:00Гадяч — Полтава
15:00Полтава — Лебедин
15:15Ставкове — Полтава
15:25Лохвиця — Полтава
15:30Глухів — Полтава
15:35Полтава — Гадяч
15:35Романівка — Полтава
15:37Полтава — Миргород
16:00Гадяч — Полтава
16:15Дніпро — Лебедин
16:18Миргород — Харків
16:30Лагоди — Полтава
16:30Полтава — Зіньків
16:40Полтава — Лохвиця
16:45Суми — Полтава
16:50Лохвиця — Полтава
16:55Полтава — Конотоп
17:20Гадяч — Полтава
17:25Кривий Ріг — Суми
17:35Полтава — Василе-Устимівка
17:40Гадяч — Полтава
17:40Полтава — Бірки
17:50Гадяч — Полтава
17:55Полтава — Гадяч
18:25Гадяч — Полтава
18:25Полтава — Високе
18:35Полтава — Гадяч
18:40Полтава — Романівка
18:50Лагоди — Полтава
18:55Кременчук — Зіньків
19:00Полтава — Лохвиця
19:11Зіньків — Полтава

за маршрутами автобусів

Високе — Полтава
08:55

Гадяч — Кременчук
06:50

Гадяч — Полтава
08:20 08:50 11:05 11:30 12:30 13:10 15:00 16:00 17:20 17:40 17:50 18:25

Глухів — Полтава
15:30

Дніпро — Лебедин
16:15

Зіньків — Кременчук
09:00

Зіньків — Полтава
07:05 07:50 13:45 14:35 19:11

Конотоп — Полтава
12:30

Кременчук — Зіньків
18:55

Кривий Ріг — Суми
17:25

Кіровоград — Суми
14:20 14:20

Лагоди — Полтава
16:30 18:50

Лебедин — Дніпро
14:50

Лохвиця — Полтава
07:30 09:55 11:55 15:25 16:50

Миргород — Полтава
10:18

Миргород — Харків
08:22 16:18

Перевіз — Полтава
10:10

Покровське — Полтава
07:45

Полтава — Бірки
17:40

Полтава — Василе-Устимівка
13:30 13:30 17:35

Полтава — Високе
18:25

Полтава — Гадяч
06:25 06:50 08:10 09:35 09:40 09:40 10:50 12:10 13:45 13:55 14:35 15:35 17:55 18:35

Полтава — Глухів
10:20

Полтава — Зіньків
08:35 10:45 16:30

Полтава — Конотоп
16:55

Полтава — Лагоди
14:50

Полтава — Лебедин
15:00

Полтава — Лохвиця
07:50 13:05 16:40 19:00

Полтава — Миргород
15:37

Полтава — Перевіз
14:50

Полтава — Романівка
12:15 18:40

Полтава — Ромни
09:05

Полтава — Суми
11:25

Романівка — Полтава
09:10 15:35

Ставкове — Полтава
07:25 15:15

Суми — Кривий Ріг
13:15 13:15

Суми — Кіровоград
14:15 14:15

Суми — Полтава
16:45

Харків — Миргород
11:25

Інформація оновлена: 31.08.2016