Автовокзал Опішня

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. П.Мирного, 79 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05353-42262, 093-7922042

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:55Полтава — Зіньків
06:50Полтава — Гадяч
06:50Гадяч — Кременчук
06:51Гадяч — Полтава
07:50Зіньків — Полтава
08:10Полтава — Гадяч
08:20Гадяч — Полтава
09:10Романівка — Полтава
09:35Полтава — Гадяч
09:40Полтава — Гадяч
09:40Полтава — Гадяч
09:41Полтава — Гадяч
09:55Лохвиця — Полтава
10:10Перевіз — Полтава
10:15Полтава — Гадяч
10:18Миргород — Полтава
10:45Полтава — Зіньків
10:50Полтава — Гадяч
11:25Полтава — Суми
11:30Гадяч — Полтава
11:55Лохвиця — Полтава
12:15Полтава — Романівка
12:30Гадяч — Полтава
12:30Конотоп — Полтава
13:10Гадяч — Полтава
13:30Полтава — Покровське
13:45Полтава — Гадяч
13:45Зіньків — Полтава
14:35Полтава — Гадяч
14:50Полтава — Перевіз
15:00Полтава — Лебедин
15:00Гадяч — Полтава
15:25Лохвиця — Полтава
15:35Полтава — Гадяч
15:35Романівка — Полтава
15:37Полтава — Миргород
16:30Полтава — Зіньків
16:40Полтава — Лохвиця
16:55Полтава — Конотоп
17:40Гадяч — Полтава
17:50Гадяч — Полтава
17:55Полтава — Гадяч
18:25Гадяч — Полтава
18:40Полтава — Романівка
19:00Полтава — Лохвиця
19:10Зіньків — Полтава

за маршрутами автобусів

Гадяч — Кременчук
06:50

Гадяч — Полтава
06:51 08:20 11:30 12:30 13:10 15:00 17:40 17:50 18:25

Зіньків — Полтава
07:50 13:45 19:10

Конотоп — Полтава
12:30

Лохвиця — Полтава
09:55 11:55 15:25

Миргород — Полтава
10:18

Перевіз — Полтава
10:10

Полтава — Гадяч
06:50 08:10 09:35 09:40 09:40 09:41 10:15 10:50 13:45 14:35 15:35 17:55

Полтава — Зіньків
05:55 10:45 16:30

Полтава — Конотоп
16:55

Полтава — Лебедин
15:00

Полтава — Лохвиця
16:40 19:00

Полтава — Миргород
15:37

Полтава — Перевіз
14:50

Полтава — Покровське
13:30

Полтава — Романівка
12:15 18:40

Полтава — Суми
11:25

Романівка — Полтава
09:10 15:35

Інформація оновлена: 25.11.2019